Şimdi Ara

Migros'ta ağız bakım ürünlerinde bir alana bir bedava (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
386
Cevap
0
Favori
23.841
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: M@ni@C

quote:

Orijinalden alıntı: etlik

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Migros'ta ağız bakım ürünlerinde bir alana bir bedava

bunların tanesini normalde 8 ila 10 tl arasında satıyor marketler.
    kesinlikle en az 6 tane alıcam.
    3ü bedava olacak şekilde

DiaSA' da 5TL

hemen evime en yakın diasa'yı araştırıcam.
    teşekkürler

Aynı diş macunundan İş yerimde bulunan marketten 3 liraya almıştım

Tanesini 4liradan bana satmak üzere 10 tane alır mısınız ?

Hafta sonu olduğu için kapalı Pazartesi günü tekrardan markete bir bakıyım size konu hakkında pm den bilgilendiririm.

• Listerine var. Dışarda 500 ml. Listerine 12.90. Bakalım migrosta 2 tanesini kaç paraya satın alabileceğiz.
  • tamda dıs fırcası alıcaktım guzel kampanya tesekkurler bu arda bır sorum olucaktı 10 tllık agız bakım urunun alınca dırek ıkı tl ındırım kazanılıyordu bu devam edıyomu devam edıyorsa bır dısfırcası+aynından bır tane daha+ıkı tl ındırım mmı demek bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih4444

Listerine var. Dışarda 500 ml. Listerine 12.90. Bakalım migrosta 2 tanesini kaç paraya satın alabileceğiz.

http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/searchInShop.do?searchKeyword=l%C4%B1ster&shopId=1&storeId=1567&kangurumMigrosSearch=true
  • Arkadaşlar en beğendiğiniz diş macunu nedir ? Özellikle beyazlık yönünden.. Ayrıca diş fırçası olarak ne kullanıyorsunuz ?
  • bu iyi oldu. gerçi geçen ay mecburiyetten almıştım.sormuştum ne zaman yine kampanya olur diye bilmiyorum demişlerdi. yarın akşam bi uğrayayım.gündüz görseydim keşke neyse yarına tükenmez sanıyorum.biraz stok yapalım.teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • paylaşım için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_deViLs

Arkadaşlar en beğendiğiniz diş macunu nedir ? Özellikle beyazlık yönünden.. Ayrıca diş fırçası olarak ne kullanıyorsunuz ?

Kesinlikle
    Sensodyne
    diyorum. . .

Diş fırçasında da
    Oral - B
  • ben porselen diş yaptırıcam.32tane.
    16sı bedavaya gelmiş olucak.
    haber veren arakadaşa teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

bu iyi oldu. gerçi geçen ay mecburiyetten almıştım.sormuştum ne zaman yine kampanya olur diye bilmiyorum demişlerdi. yarın akşam bi uğrayayım.gündüz görseydim keşke neyse yarına tükenmez sanıyorum.biraz stok yapalım.teşekkürler.

sıkıntı yapma, zaten kampanya yarın başlıyor.
    migros ana başlığında szymek61 kodlu arkadaş sabah saatlerinde konuyu belirtmişti.

Bugün; 9:33:41

Seçtiğiniz mesajın linkini aşağıdaki kutudan kopyalayabilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=54731809

--------------------------------------------------------------------------------

Öncelikle günaydın
    19 Kasım'dan itibaren ağız bakım ürünleri(Diş macunu,diş fırçası,ağız suları vs.) 1 alana 1 bedava olacak bilginiz olsun.
    Not:Kampanya en az 3 gün olacak,bitiş tarihini tam hatırlamıyorum acele ile bakmıştım...

• quote:

3ü bedava olacak şekilde

bu ağız suyu dediğiniz ne oluyor?

sulu ağızlar içinmi

• quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

quote:

3ü bedava olacak şekilde

bu ağız suyu dediğiniz ne oluyor?

sulu ağızlar içinmi

gargara yapıyorsun.ferah nesef ağız temizliği.

• quote:

Arkadaşlar en beğendiğiniz diş macunu nedir ? Özellikle beyazlık yönünden.. Ayrıca diş fırçası olarak ne kullanıyorsunuz ?

Clinomyn sigara içenler için diş macunu...tek geçerim...ama jel olan değil macun olanı...
  • fiyat güzelmiş ama bu ürünlerin sulandırılmış diş macunundan bir farkı yok. ağız temizliği için listerineyi deneyin bir de aradaki farkı anlıycaksınız
  • quote:

Kesinlikle diş macunu olarak Sensodyne.Sigara içenler için Clinomyn
    Diş fırçalarının kralı GLİSTER.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turuncu Sakal

fiyat güzelmiş ama bu ürünlerin sulandırılmış diş macunundan bir farkı yok. ağız temizliği için listerineyi deneyin bir de aradaki farkı anlıycaksınız

Listerin büyük şişesini 10TL altına satan yer görmedim henüz.
  • teşekkürler paylaşım için, yarın sabah ilk iş migrosa uğrayacağım.
  • Yarın sabah 6'da Migros'un kapısının önünde sırada olacağım. Yok yok öğlene doğru giderim, herhalde o zamana kadar kalır ağız bakım suyundan. Bu arada Amerika'da filan ne kadar Listerin hayranı varmış Ağzını Listerin'le çalkaladıktan sonra sırf içindeki alkol israf olmasın, boşa gitmesin diye yutuyorlar sırf alkol niyetine içenler de var. Youtube'a "Listerine Chug" yazıp görmek mümkün.
  • bugun 4 dıs fırcası 2 colgate agız suyu ıkı colgate dıs macunu aldım gercekten super kampanya bırde colgate urunlerı aldıgım ıcın ekstradan her urunde 4 tl daha ındırım yapıldı yanı colgate dıs fırcası tanesı 10.90x4=43.6 dıs macunu 2x1025=20.50 ıkı tane 750 mlmlık colgate agız suyu 2x12.5=25 toplamda 90 tllık urune 28.5 tl odedım colgate urunlerı aldıgım ıcın bole uygun oldu
  • seviyorum migrosun bu kampanyasını.geçen kampanyadan aldıklarım bitmedi ama takviye yapmak lazım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.