Şimdi Ara

Migros şampuanlarda %40 indirim (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
3
Favori
5.996
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yav eskiden 2 clear şampuan alana çanta bedavaydi onuda alsak olur mu ki...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • clear 900 ml sabah stokta vardı yarım saate kaldırdılar olsa 8-10 tane alıp stoklayacaktım..
  • Arkadas verdigim siparisi niye iptal ediyorlar kafalarina gore. Once mağazadan alacagim dedim baktim iptal sonra adrese teslim verdim yine iptal. 50ye15 kullaniyorum diye mi surekli iptal oluyor var mi bilgisi olan?

• İnternette 50 tl üzeri Gör İnan kampanyası geçerli, 50/15 referansla üyelikten Hediye Çeki ile güzel kombo yaptım. Tavsiye edilir. Şubeden gidip teslim aldım, kargoda ödemedim.

Migros şampuanlarda %40 indirim
  • Tanesi 8,25ten 600ml head&shoulders kaptım 2 adet cedi osmanlı paketlerden. Limonlu yoktu ya sömürülmüş benden önce ya da bilerek kaldırmışlar limonlu olanı.
  • bugün balçova migrosta limonlu doluydu, kalmamıştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

bugün balçova migrosta limonlu doluydu, kalmamıştır

Hadi ya bende şans yok ozaman bir tane küçük limonlu bile kalmamıştı.İyi arıtıyordu o , benim saçlar yağlı biraz.Bakalım mentollü denemiş olalım bu seferde sıkıntı yok.
  • elmalı da limonluyla aynı, mentollü bende tahriş yapıyor
  • Marketi yağmalamışlar ya.clear şampuan kalmamış.

• tansaştan şampuan filan aldım. indirimli ürünlerde 50tl yi geçince gdi kullandırmadılar. siz nasıl aldınız gdi ürünlerini?
  • bahtiyaraziz kullanıcısına yanıt
    yok, olmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

tansaştan şampuan filan aldım. indirimli ürünlerde 50tl yi geçince gdi kullandırmadılar. siz nasıl aldınız gdi ürünlerini?

Sanalmarket üzerinden
  • Yarın da geçerli mi?

• arkadaşlar 50 tl üzeri alışveriş için 9 tl'ye alınabilecek sucuk veya çayı bir türlü indirimli haliyle sepete ekleyemedim, hep normal fiyatı ile ekliyor.

sorun nedir acaba? sizler de durum nedir, deneyen var mı?

http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/sclist/33366-gordugunuze-inanin
  • quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

arkadaşlar 50 tl üzeri alışveriş için 9 tl'ye alınabilecek sucuk veya çayı bir türlü indirimli haliyle sepete ekleyemedim, hep normal fiyatı ile ekliyor.

Bende de düşmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

arkadaşlar 50 tl üzeri alışveriş için 9 tl'ye alınabilecek sucuk veya çayı bir türlü indirimli haliyle sepete ekleyemedim, hep normal fiyatı ile ekliyor.

Bende de düşmedi

yukarıda bazı arkadaşlar yapabilmiş, bizde mi sorun, bir şeyi yanlış mı yapıyoruz nedir?

üyelik de onaylı, money kart da aldık üyelik oluştururken, ne iş anlayamadım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eaglemania -- 17 Ekim 2015; 22:13:46 >

• eaglemania kullanıcısına yanıt
    hocam sabah merketlerde, akşam üzeri ise sanal markette sistemi kapattılar yani artık yüzde 25 indirim olan ürünlere gdi eklenmiyor yani siz şampuan, süt ya da meyve alarak gdi alamazsınız, bu ürünler olmadan 50 tl alışverişiniz olmalı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

hocam sabah merketlerde, akşam üzeri ise sanal markette sistemi kapattılar yani artık yüzde 25 indirim olan ürünlere gdi eklenmiyor yani siz şampuan, süt ya da meyve alarak gdi alamazsınız, bu ürünler olmadan 50 tl alışverişiniz olmalı...

hocam bilgilendirme için çok teşekkürler ya.

nasip değilmiş diyelim artık.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.