Şimdi Ara

Migros şampuanlarda %40 indirim (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
3
Favori
5.996
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Cumartesi Gece Online Sipariş Verdik. 3 Farklı Özellikli Clear Şampuan İstemiştik. 15 TL lik Çekle 114 luk Sepet 64 e Geliyordu. Bugün Sipariş Geldi. Şampuanlar Dışında Herşey Tam. Ama Alışverişi Şampualar İçin Yapmıştık:( Bu Arada Çaykur Filiz Çay Kar Olarak Kaldı. 1 Kg 10 TL Geldi. Şampuanlara Üzüldüm. Market Eve Yakın. Markette de Sadece Bu Marka Kalmamış:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hopali08 -- 20 Ekim 2015; 0:17:11 >
  • bir migros klasiği şaşırmadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tur kampanyalarda sanalmarket yalan oluyor. Onlar getirene kadar 100 liralik sepet 20 liraya dusuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rutin olarak kullandığım Otacı Keratin - Arginine saç bakım şampuanı zor bulunuyor.
    Bu konu içeriğinden gördüğüm Tresan ısırgan otlu şampuanın yağlı saçlar için olanına mağazada denk geldim ve aldım.
    Normal fiyatı 18,90 TL, uygulanan %40 indirim ise 7,56 TL
    Aldığım Tresan şampuanın az önce içeriğini kontrol ettiğimde,
    içeriğinde SLS ve Dimethicone olduğunu gördüm. Acelem olduğu için içeriğine bakmadan almıştım.
  • indirim bugün bitiyormuş
  • Verdiğim siparişin hiçbiri stokta yokmuş iptal oldu.Reyonları boşaltacak kadar bedavada değildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çek ile indirimli alacaksanız, sanalmarketten sipariş verip mağazadan teslimat yapın ve hemen mağazaya gidin. Yoksa gelmesini beklerseniz ürün kalmadı deyip, eliniz boş kalır.

Siz mağazaya gidene kadarda alacaklarınız hazırlanmış olur.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.