Şimdi Ara

MİGROS Pizza Mi Go 2 Al 1 Öde (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
5
Favori
17.444
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neyini beğenmiyorsunuz anlamadım, 20 liraya dışarda en fazla çiğköfte dürüm yada yarım tavuk yersiniz belki. Böyle düşününce uygun oluyor :)

• Migros email atmış. Uzun zamandır alışveriş yapmiyosun. 50/250 kod yolladik demis. Dedim bari şu pizzadan alayim. Bekar olmasam almazdim ama.
    2 peynirli,. 6 jambonlu, 6 karışık 230 a aldim. Tanesi 16 küsur tuttu. Dışarıdaki korkunc fiyatlara göre uyguna geldi. Sağolsun haber eden arkadaşa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • m-99 M kullanıcısına yanıt

İçeriği dana eti. Birçok ünlü marka tavuk eti kullanıyor

• Vanished Man V kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de ilk çıktığı günden beri ekledim sepete karışıklar yok olmuş
    karışıklar iyi değil mi? Şu an jambonlu peynirli var olmazsa o şekilde alıp markette değiştireceğim varsa
    Markette indirim geçmiyor değil mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sipariş vermiştim kalmamış yerine feast marka getirdiler hangisi daha iyi acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 tane sipariş vermiştim ertesi güne. Yoldayken paketçi arkadaş beni aradı, pizzalar kırıldı getiremiyorum dedi. Bende şöyle afalladım arabada nasıl kırılabilir diye, 4ünü kırmış. Tamam muadil getirin dedim, onuda yapamıyoruz iptal edelim, tekrar sipariş verin dediler. İptali kabul ettim daha sonra sanalmarkete baktım pizza yok stokta. Ucuz numaralar.

• Gaza gelip 10 tane almıştım 2 gün önce.

Bugün karışık ve peynirli olanı yedik evde.

Tamam burası sıcak fırsat, her ürün performansı fiyata göre değerlendirilir de...

Adamlar 2 boyutlu pizza üstü yapmanın yolunu bulmuş. Yukarıdan bakıyorsun dolu, sucuklu.. Yandan bakıyorsun malzemeler kağıt kalınlığında

Yenmeyecek gibi değil hamuru vs kalınlığı iyi ama

20 lira bunu yiyeceğime 40-50 liraya 2 lahmacun yerim çok daha iyi.

Yine de haber veren arkadaşa teşekkürler nasiplendik

• bende ilk kez buradan yedim bugün. hamur kalınlığı iyi, boyu iyi.

karışık olanı genel olarak beğendik. full peynirli olanın tadı değişikti beğenmedik. jambonlu olanıda çok beğenmedik üstünde malzeme yoktu 4 yaprak jambon vardı.

en ideali karışık olan cumartesi günü 2 adet daha alıcam atıcam dondurucuya.

• 07ENGİNEER 0 kullanıcısına yanıt

Jambonluyu sevmedim. Peynirlide bir acayip. Markette ikinci %50 indirimliydi. Karışık bitince almadım.

Çok güzel bir pizza değil bu paraya yenecek birşey kalmadı yoksa almam.

İnternet indirimini ise bilmiyorum migros eve yakın gidip alıyorum.

• kopsil kullanıcısına yanıt
    Bunu alacağıma şunu alırım diyenler hangi ülkede ve nasıl bir ekonomide yaşadıklarını unutuyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Konuya dahil olmayan adam -- 14 Ekim 2022; 8:33:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuya dahil olmayan adam kullanıcısına yanıt

onlar en az 100 liralık pizza yedikleri için seviye düşük geliyor

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Eğer Migros markasını pek food yapıyorsa dana etli oluyor onlarin kendi ürünleri migrosu da oyle yapıyor olabilirler
    Diger markaların hepsi ve Migros adına üretenler de dahil piliç eti kullanir ona göre değerlendir artik 😊

• Dün peybirliyi de alıp deneyim dedim ki normalde peynirli severim pizzayı böyle 4 5 çeşit peynirli.. pizzayi gömlek hayal kırıklığmnbir oldu. Piştikten sonra salçalı kalın ekmek kıvamına geldi. Sanırım pizzaya peynir koymayı unutmuşlar. Hamur da maşallah ramazan pidesi yanında A4 kağıdı gibi kalır. Kısaca peynirliden uzak durun. 20tl ye double kalinlikli pizza hamuru almak istemiyorsanız tabi.

• Hamuru vs. gayet iyi ama o sos çok ağır olmuş sostan başka tat alamıyorum. Üstüne bi dünya kaşar rendeledim ekstra peynir olsun diye yine sosun tadı baskın geliyor.

• 200 gr ekmek olmuş 5 lira, 545 gr karışık pizzayı, dilerseniz ısıtılmış halde 20 liradan veriyor adamlar; bu fiyata değmezcilerle dolmuş ortalık  

• Kampanya ne zaman bitiyor bilgisi olan var mı? Mağazada geçerli mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cardigans78 -- 14 Ekim 2022; 21:5:45 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • cardigans78 kullanıcısına yanıt

Mağazada geçerli değil maalesef normal fiyattan bir tane karışık aldım neredeyse tıpkı evde yaptığımız gibi. Ben çok beğendim bu fiyata bence bedava.

• cardigans78 kullanıcısına yanıt

16 si, Pazar son gün

• Kampec kullanıcısına yanıt
    Hangisinde sos yoğun hocam karışık mı jambonlu mu? Ona göre alalım

• son tuketim tarihi nedir pizzalarin buzlukta yada dolapta kac gun durur ?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.