Teğmen
03 Şubat 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 84 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Yeni bilgisayar topladım. İşlemci ve anakart hariç diğer parçaları yeni aldım. Topladım televizyona bağladım, sıkıntı yoktu. Sonra diğer televizyona bağladım, görüntü gelmedi. İlk televizyona yine bağladım bu sefer ona da gelmedi. Ekran kartı fanları dönüyor, anakart ışıkları yanıyor, fanlar çalışıyor, arkasa mouse takıyorum onun da ışığı yanıyor. Sorun sizce neden oluyor. Ne yapmam lazım. Sistem Ryzen 1300x, Asus B350-A, Wd 320gb, MSI Rx570, kasada Zalman N3.
2200g yada 2400gli sistem kuracağım, bütçe biraz sıkıntılı ona göre yazarsanız sevinirim.

İşlemci olarak 2.el 2200g 500 2400g 700 civarı buna çok net karar veremedim.

Anakarat olarak bunu düşünüyorum

Ram olarak bundan 2 tane

Kasa+psu olarak bu

Hdd bu yazın ssd alıcam

Sorum bu parçalar birbirleriyle uyumlu mu? Yazın ekran kartı almayı düşünüyorum? Sizce hangi işlemciyi tercih etmeliyim? Bu fiyatlardan fazla açılmadan önerebileceğiniz başka şeyler varsa sevinirim.
Evet arkadaşlar sizce bitti mi? Son bir haftada iki konu açtım biri bilgisayar toplamak için diğeri xiaomi telefonlar hakkında ikisine de çok bir şey yazmadılar. Eskiden olsa sayfalar dolusu mesaj gelirdi bir haftada şimdi öyle bir şey olmuyor. Sizce neden bu hale geldik.
Arkadaşlar aşağıda ki videoda ki sistemi toplasam iş yapar mı? Online olarak CS 1.6 ve LoL oynuyorum. Belki CS go, Pubg oynarım oda belki yani. Genel olarak hikaye tabanlı oyunları oynamak istiyorum. GTA 5, COD serisi gibi.

Bana buna benzer sistem tavsiyelerinde bulunabilirseniz çok sevinirim, şimdiden teşekkürler :)

Şuan kullandığım bilgisayarı görseniz acırsınız. ASUS x54c modeli :)

https://www.youtube.com/watch?v=HKxZu3oeDWQ

Bir video daha buldum :)

https://www.youtube.com/watch?v=nONm_r2D4i0&t=9s&app=desktop
Buraya nasıl lehim yapabilirim yada farklı bir öneriniz var mı? Lehim yapmak için ne lazım birde?

Bu ikisi arasında ne gibi fark var? Aralarında ne gibi fark var? Aşırı çok oyun oynamıyorum, çok video falanda izlemem, günü kurtarsın yeterli

Böyle bir konu açıldıysa kusura bakmayın, bulamadım
Elimde mx3200 var ama receiveri çalışmıyor. Bunun yenisini nereden bulabilirim, kendi sitesine baktım yalan söylemeyeyim hiç bir şey anlamdım. Ne eposta atmak için mail adresi nede telefon bulabildim. Kendim tamir edebilirmiyim? Yoksa alıcıyı bulamazsam ürün çöpe mi gidecek.

Anlayan biri lütfen bana ne yapmam gerektiğini söylesin.
Ekran kartımda normal vga çıkışı var, led tv hdmi girişi var. Bunların arasındaki bağlantıyı vga to hdmi aracılığı ile yağabilir miyim?
Başlıkta ki gibi bişeyler önerirseniz sevinirim. Aşırı kaliteli bişey olmasına gerek yok, 1-2 yıl idare etsin yeterli, bedavaya kadar yolu var :)

Bu resimde "VELAA" yazan yeri silip oraya aynı şekilde "KOO" yazabilecek biri var mı?
Varsa yazıp bana yollayabilir mi, yapan olursa şimdiden çok teşekkürler.
Hakkında
Hakkımda:
Arkamdan konuşan, önümdekini yesin!
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 13 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 612
İkinci El Bölümü Mesajları: 10
Konularının görüntülenme sayısı: 23.448 (Bu ay: 251)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 152 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.