Şimdi Ara

⭕MİGROS⭕OREO 38 GR 1 TL(3AL 2 ÖDE 67 KRŞ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
4.312
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ⭕A 101'e cevaben yapılmış olduğunu düşündüğüm, fiyat düzenlemesi.
    ⭕Tanesi 1 tl ➡3 al 2 öde ile tanesi 67 krş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sauthern Man -- 9 Ekim 2019; 13:51:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dostum lütfen kelimelerini düzgün seç. ben burda medeni bir şekilde konu hakkında hassas olan arkadaşları uyarmak istiyorum. ben ürünün kendi sitesini kaynak olarak gösteriyorum. herhalde senin ingilizcen iyi değil. sitede helal mi sorusuna direkt no diye cevap verilmiş ve helal sertifikası olmadığı belirtilmiş. türkiyede üretim fabrikası var mıdır ve nasıl üretilir bilmiyorum. ayrıca koşer onaylı olmadığı da yazmaktadır ve koşer de belli noktalarda helal ile benzerlikler göstermektedir. ben ambalajlarında domuz ürünleri kullanılmadığına dair bir ibare olmadığını belirttim. markette eti ve ülker ürünlerine bakarsan hepsinde bu ibare yazar. ayrıca ben içinde domuz ürünleri olduğu için helal olmayabilir demiyorum. alkol de içerebilir veya alkol içeren ürünlerle aynı bantta üretilebilir. ve lütfen bana hakaret etmeden cevap ver
    keske yazmadan once ingilizce ogrenseydiniz. helal sertifikamiz yok diyor. siz pazardan meyve alirken helal sertifikasi mi ariyorsunuz? cok cahilce bir dusunce, helal sertifikasi olmayanin haram oldugu dusuncesi. ayrica bahsi gecen yer uk, yani united kingdom. sorumu bari anlasaydiniz: turkiye'de diye sordum..

isiniz gucunuz yalan, iftira atmak kuruluslara... eger helale ve dine o kadar inaniyorsaniz, sizin dusuncelerinize gore bu attiginiz iftiralarin hakkini diger dunyada vereceksiniz.
    dostum bir konuda bilgin yoksa, yorum yapmamani oneriyorum. o markette gordugun urunlerin bir coguna diger denetimleri birak, helal denetimi icin bizzat bulundum. helal belgesi yok demek haram demek degildir. ve adamlar da belgemiz yok demis. haramiz dememis.

ustelik helal belgesi dedigimiz sertifika, malezya koken para kazanma amacli uretilmis bir belge. son 10 yilda ulkemizde de bu pazar payindan para kazanmak icin populer oldu.

size kusura bakmayin.. surekli burada firmalara iftiralar atiliyor. firmalari savundugum icin degil ama hic bir konuda ozellikle gida konusunda bilgisi olmayip atip tutuluyor. eger cok inancli insanlarsaniz oncelikle iftira atmamayi ogrenin.
    ayrica bu konunun isim olmasi bir yana, ingilizcem de anadilim kadar iyidir.
  • Mağazadada geçerli değil mi ?

• Bı ara bunları 5-6 TL'den iteliyordu migros yanlış mı hatırlıyorum

• İlk defa alışveriş yapıcam netten migrostan, sepet tutarı minimum 150 tl olmalı diye bu nedir? Çaresi yok mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HigherPlace

Bı ara bunları 5-6 TL'den iteliyordu migros yanlış mı hatırlıyorum
    hala öyle, gramajı çok düşürdüler, 1 pakette 3-4 tane var sadece
    bim bruno'dan devam

• ma_gic M kullanıcısına yanıt
    Geçerli hocam.

• oreocular negrocular çıksın ortaya. kılıçlar çekilsin.
  • Eser. kullanıcısına yanıt
    cek için 150 normalde 60
    kargo ücreti cözüm yok

• a101 den daha avantajlı. a101 de 12 tanesi 10 lira migrosta 15 tanesi 10 lira.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boombip

oreocular negrocular çıksın ortaya. kılıçlar çekilsin.
    Negro bundan daha iyi bana kalırsa. Gırtlağına düşkün biri olarak görüşüm budur.
  • elde patlayan oreo'lar son kullanma tarihi yaklaştıkça indirime giriyor bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soniquakee

elde patlayan oreo'lar son kullanma tarihi yaklaştıkça indirime giriyor bence.
    her indirim konusuna gelip skt yaklaşmış urun diye sacmlayan insanlar bunu yazmaktan ne zaman bıkacak merak ediyorum? alıp gordunuz mu de boyle bir yorumda bulunuyorsunuz? ne kadar çok iftira atmaya meraklı bir millet.
  • 38 gramlık pakette dört (4) adet kremalı bisküvi var. hem de furktozlu .

• quote:

Orijinalden alıntı: boombip

oreocular negrocular çıksın ortaya. kılıçlar çekilsin.
    Negrocular Ayfona parası yetmeyip Android daha iyi diyen tayfa hep aynı.
  • negrocular gelmiş ama içinde şu var bu var yemeyinciler gelmemiş hala hayret
  • Aldık bakalım

• Halk borneo vardır toplattılar birebir aynıydı hatta daha güzeldi diyebilirim
  • soniquakee kullanıcısına yanıt
    20c dk önce a101 den aldım, 01062019 üretimi, skt de 310520
  • boombip kullanıcısına yanıt
    Ne oreo ne negro piknik der geçerim.

• SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Bende sabah Migros’tan aldım 18.07.2020 yine Migros önde görünüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.