Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (3934. sayfa)

19 Kayıtlı Üye (9 Mobil) ve 37 Misafir (15 Mobil) - 32 Masaüstü24 Mobil3 iOS5 Android
5 sn
81.445
Cevap
1.896
Favori
10.826.025
Tıklama
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 3997
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2927
  • Ortalama Mesaj Aralığı 28 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 9
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2287
  • Favoriye Eklediklerim 1920
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Akhenatonnn (2932 mesaj) Johny Constantine (2927 mesaj) KARACABEYY (2255 mesaj) Moldova_lover (1879 mesaj) Extralarge (1553 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (31735 mesaj) Mobil (26904 mesaj) Tablet (774 mesaj) Mini (13183 mesaj) Uygulama (6227 mesaj) (2397 mesaj) (5100 mesaj)
  • @
244 oy
Öne Çıkar
Giriş

• Arkadaşlar money gold %50 indirimi bölgemizde stok olmayan bir ürüne denk gelince; money yüklemesi veya başka bir olumlu aksiyon alıyorlar mı

• hemen gelsin yol ücreti 8 tl olmuş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hopeless1 kullanıcısına yanıt

Yeni katalogda hiçbir avantaj yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KISKANIYORLAR K kullanıcısına yanıt

Nasıl yok, 100 tl üzerinde 9lu kola fanta spriy 20 tlye geliyor :D

• Muhammedkara22 M kullanıcısına yanıt
    Gazlı içecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mağazada 150 TL üzerine 15 TL indirim için katılım gerekiyor mu? Kampanya aktif mi?

• çaylaq kullanıcısına yanıt
    Petrol ofisinin kampanyası , yukarıda arkadaşlar da yazmışlar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Serciey kullanıcısına yanıt

Kişiye özel. Sanalmarket uygulamasında kampanyalar kısmında çıkmıyorsa size gelmemiştir.

• Serciey kullanıcısına yanıt

Bölgesel mi yoksa yine belli büyük migroslarda geçerli indirim mi?

• Arkadaşlar bende sepette özel indirimli ürünler ekleyince sepet indirimi düşmüyor ne uygulamada nede İnternet sitesinde 1 haftadır MT. İle görüşüyorum ama ilgilenen yok daha önce başına böyle bişey gelen oldu mu.

• furkan9437 f kullanıcısına yanıt

Geçen benim kartlarda parodontax macunlarda %20 indirim TBG'si vardı,aynı migroskop döneminde %50 indirim olunca ikisi birleşmedi.Eskiden tüm indirimler düşerdi.Eğer üründe normal migros indirimi varsa bazen birleşmiyor.

• Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    Hiçbir üründe düşmüyor 1 haftadır. Güncel olarak paketli caylarda 2.si %50 indirim var mesela ama sepete ekleyince indirim düşmüyor.

• Dün migros mağazada birisinin money kartı yokmuş rica ettiler ben de düşunmeden kullandırttım. TBG yaparım diye. Çoğu zaman işe yarıyor. Ama bu sefer öyle olmadı benim tanımladığım 200/20 petrolofisi indiriminden de yararlanmış oldu 😀 nasıl güzel ama değil mi, Allahtan evcil hayvan ürünü almış da tbg ile 11 moneyi alabildim. Bu konuda dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

• Legum Magister kullanıcısına yanıt
    Yapanlar oluyormuş ama ben hiç money puan olarak istemedim, bu insert döneminde Money Gold üyelik ücretini tahsil etmelerine rağmen uygulamada ödenmedi yazıyor ve % 50 indirimli ürünüm tanımlanmadı üstelik teslimatımın ücretsizliği sürüyor, bu durum için kayıt açtım dönüş olmadı. Yaradan sabır versin, çirkef cadaloz olmazsanız olmuyor bazen gördüğünüz üzere, sanırım müşteri hizmetlerinde tasmalı taşeronlar işe başlamışlar uzaktan kumandalı cinsten çünkü siyasi tat alıyorum ve gerçekten çok fena hissiyatlara kapılıyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KISKANIYORLAR K kullanıcısına yanıt

Çok özür dilerin sayın hocam. İlk genel kurulda CEO, CFO, mief o... kim varsa hepsini sıradan şamar manyağı yapacağım.Sizin içiniz raaat olsun. "Bu ne terbiyesizlik uleyyyn!.." diye azarlayacağım hepsini. Siz hiç merak etmeyiniz. Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] 

Laaa, bana niye söylüyonuz ki, ben mi yaptım kataloğu?

Ben sadece paylaştım. Bana niye kızıyonuz, beni niye dövüyonuz, beni niye sevmiyorsuuuunuuuuuuzzzzz... Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hopeless1 -- 17 Ağustos 2022; 19:24:29 >
  • Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

• Paylasildi mi goremedim

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

• Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

• masterap m kullanıcısına yanıt
    birileri stokçu diyince kızıyoruz migros neyin stoğunu bitiriyor acaba

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.