Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (2786. sayfa)

5 sn
118.413
Cevap
2.802
Favori
15.636.954
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27842785278627872788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    markette okadar et çeşiti yokki, sanalda birsürü çeşit icat etmişler fiyatları farklı farklı.ucuzunu alıp geçin pahalı modelide olsa aynısı gelecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaman_rölesi Z kullanıcısına yanıt
    Bende OneBladePro modeli var ama beklentimi karşılamadı. Öyle reklamlarda gösterildiği gibi saç gibi sakalı kesmesi, şekil vermesi değil. Yaklaşık 3-4 haftada bir sakal traşı olurum en uzun seviyede sakal traşı olunca numaralı taraklı olarak kullandığımda istediğim performans alamıyorum ya da ben beceremedim. Ama taraksız tabiri caizse sinek kaydı tarzı olarak kullanırım diyorsan harika diyebilirim. Sıfır traşı harika yani. Ama taraklı numara ile ben kullanamadım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Gecen yıl Petrol ofisinde moneyler ile akaryakıt alıyordum bu sene yeni kasiyer geldi puan kullanılmıyor diyor. Bilen varsa tarif edebilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Facebook indirim kodu var mı şuan alınabilen?

• ekonomi bitik olunca baktı migrosta sakatta

kampanya yok ama hergün telefona sürekli spam ve smsler eskisinden çok yağıyor

bu ay geç gelen TBGleri iyice kısmış. vermeseydin bari 33 yoğurda 1 money 38 tavuğa 3 money bu ne sadaka?

dolayısıyla facebook kodunu da verememek için direnirler veya altlimiti 10 tl daha arttırırlar korkarım

ya olmaz ya da 60/10 olarak verelim diye düşünüyorlardır

• İki kat money kampanyasında ekonomi düzelmiş miydi? Ürünlerin pahalı olması ile ekonominin ilişkisini anlarım da Migros'un kampanya yapıp yapmamasını ülke ekonomisi ile ilişkilendirmeyi bir türlü anlayamıyorum. Facebook kampanyası yapmazsa ekonomi bitik mi yani? 25/10 kampanyası varken ekonomi iyi miydi?
    Tam bana göreler sizce neden düşük oranda? Money Gold pazarlama tekniği olabilir mi?
    Fiyatlar iki katına çıktı. Bunu kim inkar edebilir? Ama Migros kampanyaları zayıfsa ekonomi bitik muhabbeti gerçekten baydı ve sadece konu kirliliği.

• exe2000 kullanıcısına yanıt

Henüz çıkmadı,belki bu insert olmayadabilir.Çünkü tüm kampanyalar leş.

• Migrosta ve a101 de tras JEL ve köpükler pahali
    Şok market arko kopuk , JEL , Gillette blue indirmiş . ihtiyaci olan kacirmasin
    Arko cool tras köpüğü 300 ml 8.97 tl

• traş makinesi alın kurtulun bırakın traş bıçağını köpüğü felan,artan parayla davuk et köfte alın

• 1 saat önce baktım Unilever 20/80 indirimi vardı sanalmarkette, şimdi kaybolmuş. Akşam 16 da mı btiyordu bu kampanya?

• TMO 5 LT ayçiçek yağı 59,00 tl şok

torku tereyağı 1 kg 50,00 tl a101

• quote:

Orijinalden alıntı: zaman_rölesi

Philips oneblade ailesini kullanan var mı, çok fazla çeşidi var. Ek başlık, tarak, şarj süresi değişiyor her modelde.
    Kullanan, önerisi olan var mı? Babalar Günü nedeniyle uygun gibi..
    https://www.vatanbilgisayar.com/philips-qp6505-20-oneblade-pro-sakali-duzeltin-sekillendirin-ve-tiras-edin.html?utm_source=search&utm_medium=Philips%20one%20Blade&utm_campaign=Philips%20one%20Blade

• tiggo3 T kullanıcısına yanıt
    Yoktu zaten bende de, sms le aynı gün belki olabilirdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Teşekkürler hocam şansa magazadaydim fiyat 12 olunca mağazadaki kasiyerler bile şaşırdı iki kasiyer kalan son ikiyi aldı onlarda şaşırdı. Acarlar migros beykoz İstanbul

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Vestel venüs go alan var mı? Aynı tel hattından maximum 5 adet mi alabiliriz? 5 adet alırsak 1000money mi gelecek 2 iş günü içerisinde?

• quote:

Orijinalden alıntı: matmma

1 saat önce baktım Unilever 20/80 indirimi vardı sanalmarkette, şimdi kaybolmuş. Akşam 16 da mı btiyordu bu kampanya?

evet hocam kaldırmışlar görünmüyor artık, hatta ilgili ürünleri ekleyince düşmüyor da. oysa kampanya 20 hazirana kadardı. bence yarınki gdi kampanyasında lipton çaylar var, onlarda dahildi o ürünlere, ondan kaldırmış olabilirler.

• ergoben E kullanıcısına yanıt

Rica ederim mutlu gülüşler :)

• Şu 50/10 yada 75/10 her neyse yok galiba hala

• Bu insert TBG'ler resmen leş,eğer önümüzdeki katalogta da bu şekilde olursa,migros baba money gold'u millete ittirmeye çalışacak demektir.Kartlarda parça parça moneyler vardı,onları sıfırlayıp ay sonuna kadar pek migrosa uğramam.

EDİT:Millet milyar dolar sıfırlıyor,biz de karttaki 3-5 moneyiMigros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] 

• 
Sayfa: önceki 27842785278627872788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.