Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (2787. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 42 Misafir (3 Mobil) - 46 Masaüstü5 Mobil
5 sn
118.226
Cevap
2.802
Favori
15.622.860
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27852786278727882789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vestel go 8 GB alacak olanlar 800 e maloluyor yazıktır günahtır, forumda yurdışı cihazları satanlar var az daha koyup çok güzel kaliteli cihazlar alırsınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14 ünde aldığım 60 liralık rexonaya 10 money geldi bu kampanya nasıldı hatırlayan varmı🤔

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt

25 /10 şeklinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Manolyax kullanıcısına yanıt
    demekki 10 daha gelecek teşekkürler

• Moldova_lover kullanıcısına yanıt

Bu laflar "ŞAHSIM" a mı geliyor?Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] 

• Migros yine kazığa başladı sucuklari 60 küsure satıp bir haftada apikogluna zam yapmıştı salamlara kampanya yapmıştı şimdi %20 zami geçirmiş yine asıl soyguncu migrostur..

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

üstüne dün migros genel merkez aradı istediğiniz ürünü teşhir edilen fiyattan alabilirsiniz dedi bana mağazaların bu politikayı değiştirme hakları olmadığı bilgisini paylaştı Merter migrosun uyarilacagini söyledi çok şikayetim birikmişti.

• çiko miko Ç kullanıcısına yanıt

Yok abi,ben o görüşmelerde bulunan DIŞ GÜÇLER'i kastetmiştim.Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] 

• Arkadaşlar merhaba. Şuan 50/10 yok sanırım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Migros 250-500 gr tereyağlar zam almış.1 kg'lık şimdilik eski fiyat.Beğenenler-kullananlar acele etsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Manolyax

25 /10 şeklinde

ya tek seferde 2 kere katılabilme olayı değişti yada migrosda mafya modasına uyup 10 moneye çöktü hala gelmemiş🤔

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt

Bir zahmet okuyun hocam kampanya sayfasındaki açıklamaları. Her kart 1 kez katılabilir diyor aşağıda.

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

• mytra kullanıcısına yanıt
    o kadar okusak merkez bankasına başkan olurduk ,hep 2 kere oluyordu şaşırttı

• Başınıza Merter Migros'ta ne geldi ki?

@mytra Üstadım arkadaş hem kampanyayı okumuyor hem de Migros'a trip atıyor :) Burada özellikle bir arkadaşa da yazmıştım 1 kez yararlanılabildiğini, 2 sayfa okumaktan aciz bu arkadaş 10 money kazanmasın bir zahmet :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johny Constantine -- 19 Haziran 2021; 17:6:53 >
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt

Geçen sucuk kampanyası vardı malum geceden apikleri sipariş geçtim sabah arayıp 2 kilosu var 3 kilosu yok dediler (3cesit sucuk) muadil ürün bak dedim tamam 2 dk sonra ariycam dedikten sonra pattt siparişim iptal aradım bana sormadan hangi hakla dedim geveledi öğlene kadar elinde olur ayarliycam dedi tabiki yalan konuştu sipariş iptal olmuş nasıl ayarliycak? 2.siparisimde beni arayın işaretli peynire money gramaja dikkat dedim aramadilar (beni arayın isaretli) aramadilar moneyden ve moneypay kampanyasından oldum.aradim sizi şikayet etcem merkeze dedim hakkınız bulunmaktadır diye pişkince konuştular

Ve asıl bomba 2 gün evvelki salamlar gelsin gelmesin verdim siparişi sizmisiniz benim sucuklari iç eden..sabah aradılar salamlar hazır ama 6 si eksik (gene insaflı davrandım 8 er adet aldım ) diğerlerinden ekleyeyim mi dedi tamam dedim sorun yok buraya kadar 2 saat sonra geldiler kapıda para istiyorlar (online ödeme yapmıştim teslimat formu çıkmıştı) oldu canım sen git yoluna dedim aradılar mağazadan ödeme yapmanız lazım dediler online ödemeye nakit ek istiyorsunuz yasal değil dedim.odemedim tabi yazdım şikayeti migros formuna dün aradılar baya konuştuk uyarı yapacağız dediler para istemeyi hakları yok dediler fiyat ne görüyorsanız onu alırsınız dediler gondermeme extra para istemi hakları yok yasal haklarinizi kullanabilirsiniz dediler.

• karasac K kullanıcısına yanıt

Geçmiş olsun. Denildiği gibi öyle ekstra para ödeme diye bir şey yok, olamaz da. Online ödeme yapmışsınız teslimat formunu fişi çıkarıp getirmişler kapıda para alma ne?

Hep söylüyorum, Merter Migros Türkiye'deki Migrosların lağımıdır. Böyle durumlarda aslında yapabilme şansı varsa videoya çekip malum alanlarda durumu ifşa etmek. Sonra kuzu kuzu getirirler.

• Ben artık migros ta kampanya veya indirim var ise alış veriş yapıyorum mesela bugün A101 de Lipton ice tea 2 lt 5.50 TL aldım eskisi gibi tadı yok

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt

Birde fiş çıkarmışlar altına nakit alınacak diye yazmışlar kanıt olarak duruyor aslında aramaları kayıt etsem oda yeterli ama telefona kalabalık 2 yıl Kullandim arama kaydı app sini 2 kez işime yaradı böylesi durumlarda dentaydın dan dış randevusu almıştım telefonla gittim yok inkar ediyorlar randevu vermedik diye kayidı dinleyince doet gibi kalmışlardı pasapasa kabul ettiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karasac -- 19 Haziran 2021; 18:27:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasac

Birde fiş çıkarmışlar altına nakit alınacak diye yazmışlar kanıt olarak duruyor aslında aramaları kayıt etsem oda yeterli ama telefona kalabalık 2 yıl Kullandim arama kaydı app sini 2 kez işime yaradı böylesi durumlarda dentaydın dan dış randevusu almıştım telefonla gittim yok inkar ediyorlar randevu vermedik diye kayidı dinleyince doet gibi kalmışlardı pasapasa kabul ettiler.

sizin mağaza bayağı gıcıkmış. benim bölgedeki mağazada öyle gıcıktı hep sorun olyordu. ben civardaki başka bi mağzanın müdürüyle konuştum dedim ordan almak istemiyorum sizin mağazadan getirseler olur mu. aslında bi<im eve o mağazadan daha yakın ama otomatik bölge başka çıkıyor. olur dedi semti ilçeyi şöyle şöyle yap dedi adresi evin adresi ver dediler artık hep o mağazadan geliyor sıfır sorun

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt

Hocam yani diyorsunuz ki açık adresi yazın semti degistirin olur mu acaba? Dediğiniz gibi 2.magaza bana daha yakın.

• avm de migros da alışveriş yapıyorduk, züccaciye reyonunda kadının biri alışveriş arabasıyla reyona çarptı şangur şungur bi ses geldi,baktım kadın bişey olmamış gibi uzaklaştı. bomboş reyonda nasıl çarptı anlamadım gitti 130 liralık takımlar

• 
Sayfa: önceki 27852786278727882789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.