Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (2785. sayfa)

11 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 31 Misafir (8 Mobil) - 29 Masaüstü13 Mobil1 iOS
5 sn
118.150
Cevap
2.800
Favori
15.610.643
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27832784278527862787
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Migros Ramazan paket kolileri geçen yıllarda delist olarak %50 indirimli satardı ilerki aylarda

bu sene bu huyunun değiştirmiş Ramazan kolisi içindeki ürünleri reyona çıkarttırıp tek tek satıyor

Penguen reçel 380 gr 7 tl

Billur tuz 750 gr 1,95

Knorr Şehriyeli tavuk çorbası 1,55 tl

mutlu makarna 500 gr 2,5 tl

Knorr tavuk bulyon 6li 1,95

...

Knorr ürünleri üzerinde küçücük RAMAZAN PAKETİ ÜRÜNÜDÜR yazmakta

barkodu diğerlerinden farklı ürünler

bulabilir denk gelirseniz alın zira muadilleri çok daha pahalandı Evininze katkı olur

• Delpo41 kullanıcısına yanıt
    Geçen ay fiyatı daha uygundu 8 paket bulup almıştım ama kg fiyatı 70 lira edecek bi kaşar değil bu fiyata almayı düşünmüyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bir kaç kere dışında hiç almadım ama dikkatimi çekti migrosun pakette sattığı kendi dana kıyması bir kaç ay önce 18tl idi dün 27 tlydi bugün 28 olmuş masallah 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinim35

Geçen ay fiyatı daha uygundu 8 paket bulup almıştım ama kg fiyatı 70 lira edecek bi kaşar değil bu fiyata almayı düşünmüyorum.

bir kere bende almıştım hiç beğenmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Delpo41

Arkadaşlar TACİROĞLU OLGUNLAŞTIRILMIŞ ESKİ KAŞAR 2 al 1 öde şeklinde 34.75’e satılıyor. Ürün nasıl acaba? Ürüne göre fiyatı nasıl? Daha önce hiç denemedim.

etmez. bi ara 3 4 ay önce 11 12 liraya almıştık bundan fiyatı niyeyse düşmüştü. o para bile fazla geldi bana. ama taciroğlunun hiçbir ürünün beğenmiyorum. çok bozdu

• Bu insert tbg'ler tam anlamıyla leş.Tüm kartlarda durum böyle.Genelde 120/25-28 kırmızı et tbg'si verdiği karta 150-6 veriyor.Şaka gibi.Diğer karta da 136/13 lütfetmişler.

• Son zamanda gördüğümüz en kötü tbg kampanyası oldu.
    Bugün de teslimatlar ücretsiz, bu ay kaç kez ücretsizdi hatırlayamadım. Gold üyeliğin çok da bir anlamı kalmıyor, daha cazip olmalı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bugün biraz süt ve peynir stokladım 1 temmuz da süt ürünlerine zam geliyormuş daha ne kadar gelecekse.. Evet süt ve peynir hani diş macunu deodorant falan değil..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt

Kuzu gerdan kıvırcık çıkmıyor ama Kuzu Gerdan Kg (Kemikli, Dilimli) var aynı ürün mü ? Sepette kg/47,96 Tl oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KISKANIYORLAR -- 18 Haziran 2021; 12:12:24 >
  • KISKANIYORLAR K kullanıcısına yanıt
    kıvırcık yazsada yazmasada onlar kafasına göre gönderir hocam,ben kuzu alıyorum dana geliyor genelde ,sizinki daha ucuz daha iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık bol keseden money dağıtmayacak gördüğüm kadarıyla Migros. İlla Bim'e, A101e gönderecek bizi. Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] 

• Serciey kullanıcısına yanıt
    Forumda bir süre 3 harflileri överiz artık ☺️

• glumerna G kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam fakat yıllardır Doğanay markayı kullanıyorum acılı ve şikayetim olmadı hiç. Ayrıca ülke de rastgele 10 kişiye sorsan Şalgam Suyu markası nedir diye rahat 8-9’u Doğanay der.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Serciey kullanıcısına yanıt
    3 harfliler de her gün etiket yeniliyorlar. bir gördüğünüz fiyatı bir daha göremiyorsunuz. küçük küçük, ince ince işliyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

kıvırcık yazsada yazmasada onlar kafasına göre gönderir hocam,ben kuzu alıyorum dana geliyor genelde ,sizinki daha ucuz daha iyi.

Ben de dana rosto kıyma almıştım daha önceki kampanyadan. Yağ oranı evet hayli azdı normal kıymaya göre ama koku vardı çok net, kuzu kokusu muydu yoksa kelle kıyma da mı vardı içinde bilmiyorum. Uygun fiyata aldığım için çok takılmamıştım.

• Oral-B Pro-Expert DB4010 Pilli Diş Fırçası ( standart kalem pil olduğu için avantajlı )

80,94 TL akakçe'ye baktığımda bile daha pahalı ben aldım isteyen değerlendirebilir ;

https://www.akakce.com/dis-fircasi/en-ucuz-oral-b-pro-expert-db4010-pilli-fiyati,1093276853.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 18 Haziran 2021; 13:21:22 >
  • fasakasa kullanıcısına yanıt

Ben 4 kg almıştım hiçbir koku yoktu. Aldığınız ette sıkıntı olabilir veya başka sorunlar olabilir (Farklı etten çekme, içine kuzu katma vs.)

O yüzden sanal siparişlerini gidince mağazaya görerek çektiriyorum/alıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Ben 4 kg almıştım hiçbir koku yoktu. Aldığınız ette sıkıntı olabilir veya başka sorunlar olabilir (Farklı etten çekme, içine kuzu katma vs.)

O yüzden sanal siparişlerini gidince mağazaya görerek çektiriyorum/alıyorum.

En doğrusu bu. Tadında bir bozukluk vb yoktu ama içerikte kuzu kesinlikle vardı. Ben çok takılmam kuzu/dana ayrımına ama ne satılıyorsa o gelmeli. Şikayet de oluşturmadım çünkü ürünü teslim aldım, paketi açıp yemeğe hazırlarken fark ettim.

• Philips oneblade ailesini kullanan var mı, çok fazla çeşidi var. Ek başlık, tarak, şarj süresi değişiyor her modelde.
    Kullanan, önerisi olan var mı? Babalar Günü nedeniyle uygun gibi..
    Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaman_rölesi -- 18 Haziran 2021; 13:46:36 >
  • Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]
  • 
Sayfa: önceki 27832784278527862787
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.