Şimdi Ara

Migros 5999 TL'ye iPhone 11 satacak! İşte detaylar (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
578
Cevap
7
Favori
92.881
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yine çalışanlar alacak sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siz burada telefonu gömüp aklınca milleti caydırmaya çalışanlara bakmayın, bir çoğu alıp satma peşinde olan tipler. Gidip şansınızı deneyin derim, lansman fiyatı 7300 tl en uygun satılan fiyat 7000 tl. Burada boş laf yapanlar da biliyor ki alsa 500 tl karla gününde satacaklar.
  • quxall Q kullanıcısına yanıt
    aynen öyle. birkaç migros'u arayıp sordum. yarın satılacak diyorlar ama stok sayısı vermedi hiçbiri.
  • Bence defolu ürün cihazı olabilir yeniden ambalaj paketleyip ucuz satıyor.

• 3110 mah pil, 828 piksel HD ekran ve 5999 TL, başka bir sözüm yok hakim bey. ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2yk -- 25 Kasım 2019; 19:15:28 >
  • Arkadaşlar bu yazdığımı editleyin.Yukarıda görünsün

bulunduğum ilçede ki migrosları aradım. 5m migrosa gittim yarın ellerinde stok olmadığını söyledi. müşteri hizmetlerini aradım yarın stok geleceği şubeleri söyledi. şubeleri arayıp sorduğumda yarın gelemeceğini söylediler. müşteri hizmetlerinin yarın stok olacağını söylediğimde o zaman ayırtmışlar dedi.

Kısacası ürün müşterilere ulaşmadan ayırtılmış. Boş yere yorulup şube şube gezmeyin.

Ayrıca herkesten ricam şikayet kaydı oluşturun. Beni sinirlendiren kısmı alıp almamam değil. benden başkası alacak arkadaşlar güle güle kullansın.

ama insanları aptal yerine koyup hiç gelmeyecek vs demeyin. az stok gelecek erken gelirseniz alın deyin. insanlarıda böyle cahil bilgisiz ne dersek yürür mantığıyle konuşmayın.
  • avrupa yakasının en büyük migrosa sordum telefon için değil kavgayı seyretmeye izlemek için gelebilirsin telefonlar ayırtıldı dedi :) mifrosda kendi çapında reklam yaptı işte türkiye piyasasında toplasan 100 stoğu yoksa neyim cihaz başı bin lira zarar edecek ama 100bine böyle reklamını yapamazdı zaten
  • Ulan 5000 olsa almıştım hee

Şaka şaka simit yiyorum şuan

• Her mağazada 3mm ve 5mm mağazalar stok sayısı sadece 1 adet. Çoğu mağazalardada ürün yok. Hikaye indirim arkadaşlar.

• Online olarak satsalardı keşke. Böyle katakulli yapıyor çalışanlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: zidan650

Kayseri 5m dede telefon var ama stok yok diyorlar bilerek telefonu görüyorum stok yok diyor hala
    Sikayet edin

• Migros 100 cihazla resmen reklamın kralını yapıyor şuan

İnşallah rekabet oluşur da diğer satıcılar da fiyat düşürür.
  • Yap sunu Online olsun bitsin rezillik bu nedir

• %8 ile isme fatura 3 cihaz alirim

• keske 10 a cikartip 7 ye dusurseler bizim millet kapis kapis eder iste

• 6000 değil iyi vari 6000 olsa ne yapardık

• Burdan gençlerimize sesleniyorum, 5M migrosları bir güzel YIKAYIN

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dgn61 kullanıcısına yanıt
    Sonra elestirince "satasmis" oluyoruz . Allah askina su mesajin basliga ve konuya ne faydasi var , komedi forumu mu burasi

Gereksiz anlamsiz mesajlar yazmayip saygi gosterseniz acaba nasil olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Kazall

Arkadaşlar bu yazdığımı editleyin.Yukarıda görünsün

bulunduğum ilçede ki migrosları aradım. 5m migrosa gittim yarın ellerinde stok olmadığını söyledi. müşteri hizmetlerini aradım yarın stok geleceği şubeleri söyledi. şubeleri arayıp sorduğumda yarın gelemeceğini söylediler. müşteri hizmetlerinin yarın stok olacağını söylediğimde o zaman ayırtmışlar dedi.

Kısacası ürün müşterilere ulaşmadan ayırtılmış. Boş yere yorulup şube şube gezmeyin.

Ayrıca herkesten ricam şikayet kaydı oluşturun. Beni sinirlendiren kısmı alıp almamam değil. benden başkası alacak arkadaşlar güle güle kullansın.

ama insanları aptal yerine koyup hiç gelmeyecek vs demeyin. az stok gelecek erken gelirseniz alın deyin. insanlarıda böyle cahil bilgisiz ne dersek yürür mantığıyle konuşmayın.
    Ne kadar şikayet etsende yıllardır böyle bu sistem, değişmeyecekte.
    Teknosada da bütün indirimleri çalışanlar alıyor. Şikayet ediyorsun değişen hiç bir şey yok.
    Teknosa küçülmeye gittiğinde baya indirim yapmıştı, bir gün dükkanda ürün bakarken, hesap makinesini indirime sokmuşlar, çalışanlar kendi aralarında kapıştı, birbirlerini yediler. Önlerinde ekran var, düşeni otomatik görüyorlar ve koşuyorlar. Birbirlerine bağırıyorlar mağazanın içinde. Bırak müşteriye ürün vermeyi, birbirlerini parçalıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: fotifoti

Bu mesaj silindi.
    Şaka gibi yorum.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.