Şimdi Ara

Might & Magic: Heroes VII (2015) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
3
Favori
6.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Satın almak gerekiyor oyunu betaya girebilmek için, açıkçası 6. oyundan sonra yoğurdu baya bir üfleyeceğim ben.
    Rpg codex ten oynayan bir kaç kişi vardı, baya sorunlu diyorlar şu an beta teknik anlamda. Pek bir şey demediler henüz. Onlardan haber aldıkça ben de buraya eklerim.
    Büyüleri kısa yol olarak ekrana atabiliyormuşuz artık, baya bir sevmişler bu yönü. Kolay ve efektif diyorlar.

Might & Magic: Heroes VII (2015) [ANA KONU]

Alfa Haven oynanış videosu.

Buradan da büyülerin ve açıklanan ırkların özelliklerine bakabilirsiniz. Büyüler ve yetenekler güzel olmuş gibi geldi ama biraz dengesiz görünüyorlar.

https://mmh7.ubi.com/en/blog

• Nedendir bilmem ama Hereos serisinin sadece 3. versiyonlarını severim . Nostalji bence daha güzel .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biskrem61 -- 5 Haziran 2015; 19:41:15 >
  • humble bundle m&m bundle alanlara heroes 7 beta key gönderdi 26 ağustosta beta başlıyor 2 eylülde bitiyor
  • Uzun tur süreleri devam ediyor AI ile oynamaya sabredemedim. Multiplayerda nedense hiç bir oyuna giremedim hep hata verdi
    Bende 3 kişilik map açıp herkesi human yaptım öyle oynadım
    Renk paletini hiç sevmedim çok soluk duruyor çöl haritası ise çok parlak görünüyor sanki
    Savaşmadığım halde heroların seviye atlaması saçma olmuş her tur exp alıyor
    Bence town portal olayı büyü ile falan gelmeliydi ya da artifak olsa daha iyi olurdu şimdi her kalede town portal var
    Kale ekranı 2d açıkçası 2d olmasıyla bir sorunum yok ama heroes 3teki kale ekranı bile daha güzel duruyor
    Artık kalede almadığımız 4. seviye kadar olan birimler belli bi sayıya kadar birikiyor ve birisi kaleye saldırdığında yer varsa kaleyi koruyor
    Müzikleri sevmedim
    Heroes 6da ki saçmalıkları kaldırdıklarına sevindim region olayı yok mini kaleler yok ölümsüzlük yok

Belki sistemim kötü ama map seçince bile loading ekranı giriyor sonra takım ayarlama ekranı geliyor savaşa girince yine loading ekranı geliyor Heroes 5te bile loading ekranı yoktu sanırım
    Heroes 6dan daha kötü grafikleri var ama Heroes 6dan daha kötü performans veriyor
    Heroes 5te turn sürelerine dayanamamıştım bence oynayışı baltalayan en önemli etken
    Heroes 7 daha beta aşamasında ancak oyunun çıkışına 1 ay var ubisoftun bunu düzelteceği zannetmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C36D8071F -- 27 Ağustos 2015; 3:42:44 >

• Ubisfot ne yazık ki pek önem vermiyor Might&Magic serisine (niye aldınız o zaman o kadar para verip...) Ufak ve tecrübesiz firmalara veriyorlar oyunu ve fazla da kaynak ayırmıyorlar o tarafa, sürekli de karışıyorlar yapım aşamasında ( az ırk olmasının sebebi onlar, gerisi DLC...)
    Sorunlu olacak ne yazık ki 7. oyun çıkışta ve hemen giderilmeceyecek bu sorunlar, sonra da suçlu ufak firma ve biz oyuncular olacağız ve güzelim seri rafa kalkacak...
  • Böyle ağır dil gerektirmeyen oyunları Türkçe olarak çıkartsalar keşke. ne kadar güzel olur
  • Bugün çıkıyor oyun. Saat 15:00 gibi açılacak erişime, varsa alan ve oynayan iyi kötü bilgilendirsin bizi :D
    İlk gelen incelemeler ilk üç oyundan sonraki en iyisi diyor genelde ama göreceğiz. Ben şahsen sevmiştim 5. oyunu gereksiz ara sahnelerine ve saçma hikayesine rağmen.
  • Versiyon 1.04 ya da 1.05 gibi bir seviyeye gelince almayı düşünüyorum. Diğer bir deyişle şöyle 4-5 patch gelsin bakalım.

Öyle uzun AI turn bekleme hakkımı ben Total War: Rome 2'de doldurdum. Mümkün değil öyle 1-2 dakika oturup turn falan bekleyemem. Düzeltmişlerse ne ala, yoksa benden bu sefer para yok kusura bakmasınlar.
  • Gerçekten oynamak istiyorum umarım iyi çıkar.Ben her halükarda oynarım yine
  • Başlık düzenlendi, steam linki ve banner eklendi. Konu ana konu oldu.
  • Oyunu alıp deneyip neler gördüğünü paylaşacak bir babayiğit yok sanırım.
    Steam'e baktım orda da toplam skor düşük, ama tavsiye etmeyenler oyun açılmadı, crash yedim gibi nedenler yazmış sadece.

Neyse ben bir HoMM aşığı olarak "demo" versiyonu deneyim yazarım konuya. Sakın ha körlemesine ubi gibi firmalardan oyun almayın.
  • Hala Heroes III ü oynuyorum bu sıralar baya bir sardım, umarım heroes VII biraz olsun o tadı verir.
  • İlk oyuncu incelemeleri pek olumlu değil ne yazık ki, özellikle multiplay kısmında çok sorun varmış. Steam üzerinde iade başlamış baya, Ubisoft un(veya benzeri) eline düşmeseydi keşke şu güzelim seri...
    Hem yeteri kadar ilgi göstermiyorlar hem de problemlere önem vermiyorlar çıktıktan sonra. Sonra satmadı diye de iyice boş veriyorlar...
  • O kadar nefret kusulmuş ama şahsen ilk izlenimlerim iyi.

Oynanış 6'ya göre çok çok daha akıcı. (hâlâ 3 kadar seri değil tabii ki)
    Üniteleri beğendim, çizimleri ve özellikleri hoş.
    "Backstab" mekaniği gelmiş, pozisyon alırken çok daha dikkatli olmak gerekiyor artık. Mükemmel bir derinlik katmış savaşlara.
    Arayüz görünüm olarak iyi. Kullanışlılık için daha birşey söyleyemem fazla oynamadım.
    6'daki saçma bulanık ve ince font gitmiş, yazılar son derece okunaklı.
    En yüksek detayda oynarsanız performans kötü. Dynamic shadows gibi sisteme yüklenen birkaç ayarı kapattım şu an için sorunsuz.
    Kaplama kalitesi, köşe yumuşatma ve animasyonlar iyi sayılır. Grafiklerde göze batan birşeyle karşılaşmadım.
    Hero yeteneklerini güzel tasarlamışlar. Sayfalarca açıklama okumak zorunda değiliz, 3'teki gibi az ve öz.
    Biraz daha oynayıp geliyorum.

• Dovahkiin kullanıcısına yanıt
    Oynanıştan memnun aslında insanlar genel olarak ama performans ve sorunlardan şikayetçiler, özellikle multi oynarken desync hatası çok oluyormuş.
  • Forumda baya 3 sever var. Bencede 3ün tadını veremez.. 3d filan hikaye.. oynanabilirlik olsun.
  • Tabi ki oyun patlak çıktı. Şaşırdık mı derseniz hayır, beta'ya katılanlardan zaten durumun böyle olacağının işaretleri bayağıdır geliyordu.

5-6 ay sonra hem ucuzlar hem de bir ihtimal eli yüzü düzelir. Gerçi belli de olmaz Ubisoft boşa para harcamayın derse böyle de kalabilir. %50 indirime girdiğinde alırız, acelesi yok.
  • Başladığım custom map'te kilit savaş müthiş adrenalinliydi. Yüzlerce ünitenin yaptığı savaşı, sadece 2 tane 1 level yaratığım kala kazandım.
    Lakin bir noktada save game bozuldu ve devam edemiyorum. 2-3 tur öncesinin autosave'leri bile bozulmuş... Doğru düzgün çalışmayan oyunun kullanıcı değerlendirmesi sürünür doğal olarak.(iyi yönü fiyat hızlı düşüyor)

Eğlence noktasında Heroes takipçilerinin büyük çoğunluğunu tatmin edeceğini düşünüyorum. Tanısanız... daha doğrusu oyun çalışsa seversiniz.

• Kale ekranları gene berbat olmuş. Browser oyunlarında bile daha iyisini görebiliyoruz.
    6 faciasından sonra, daha özenli bir çalışma bekliyordum.

Sadece oynanışı önemseyenler, bu durumu dert etmeyebilir. Ancak ben, 3 ve 5'ten sonra, böyle bir Heroes'u kabullenemiyorum.
  • Steam'de 115 TL, bekler %75 indirim olduğunda alırım.
    İyi kötü ama sonuçta serinin her oyununu oynadım, bunuda oynamak isterim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.