Şimdi Ara

Miele Nilfisk Electrolux Usorigindb Philips 9194 Elektrikli Süpürge Testi (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.582
Cevap
54
Favori
145.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Miele süpürgelerde sadece dışının rengi değişiyor :)
    İçinde 2 tip motor var. 890 watt ve 550 watt.
    890watt motora sahip köri sarısı C3 Limited Edition 699 lira. Bittiğinde ve bir daha gelmediğinde en yakın 890watt modeli koyu yeşil renkli Complete C3 PowerLine 890 W Elektrik Süpürgesi - SGDF4. Fiyatı 1290 lira.

Aynı motor ama dış rengi değişik.590 lira daha pahalı. Fark neredeyse 600 lira !!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezgin_kral -- 12 Nisan 2018; 13:44:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezgin_kral

Miele süpürgelerde sadece dışının rengi değişiyor :)
    İçinde 2 tip motor var. 890 watt ve 550 watt.
    890watt motora sahip köri sarısı C3 Limited Edition 699 lira. Bittiğinde ve bir daha gelmediğinde en yakın 890watt modeli koyu yeşil renkli Complete C3 PowerLine 890 W Elektrik Süpürgesi - SGDF4. Fiyatı 1290 lira.

Aynı motor ama dış rengi değişik.590 lira daha pahalı. Fark neredeyse 600 lira !!!!!!
    Modellern son fiyatlarına bakmamıştım. Evet fark daha fazlaymış. diğer modellere euro artışından sonra zam geldi galiba. Ama 699 liralık kampanya modeline zam yapmamışlar. Almak isteyen varsa bitmeden alsın. Ferhat beye sonsuz teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet3435 -- 12 Nisan 2018; 13:46:43 >
  • Bahsettiğiniz cat&dog kombinesi yapacağım ama STB 205-3 278 TL'den 379 TL'ye fırlamış hocam. 379 TL çok geldi. İleride fiyatta indirime giderler mi acaba, ne dersiniz?

Ayrıca bugün Teknosa'da Complete C3 Excellence EcoLine 550W modeli 1390 TL'den 899 TL'ye düşmüş. Sizce 899 TL'ye bu modeli mi almalı yoksa 699 TL'lik Complete C3 Limited Edition Powerline Elektrik Süpürgesi 890W modelini mi almalı? Aralarındaki farklar nelerdir?

Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • mielenin c3 modeli olan 699 tl fiyatlı elektirik süpürgesinden bende bir kaç güne alacağım.

Fakat bulunduğum ilde ne bayisi var nede servisi var. Yan illerde servis var.

Siparişi internetten veririm fakat servis işini nasıl halledeceğiz.

Birde kutu açılımı, kurulumu, garanti başlangıcı için servismi gelmesi gerekiyor.

Benim bildiğim elektirikli süpürgede gerek yok diye biliyorum. Fakat mielede nasıl bilen varmı.
  • gerek yok, alıp açıp güle güle kullanıyorsunuz.
  • GG de Miele süpürge ve 2 kutu filtre alıp garanti uzatamiyoruz neden derseniz GG de sadece süpürge satışı var kampanyali filitreleri satmiyorlar. Böyle saçmalık varmi ya...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • *​Complete C3 Limited Edition Powerline Elektrik Süpürgesi 890W - SGSF3 1 KDV Dahil Birim Fiyat: 699
    *HyClean 3D Toz Torbası GN (4'lü Paket) 2 KDV Dahil Birim Fiyat: 57.68 TL
    *SF-HA 50 HEPA AirClean Filtresi 1 KDV Dahil Birim Fiyat: 139 TL
    *STB 305-3 Turbo Yer Fırçası 1 KDV Dahil Birim Fiyat: 439 TL
    *Ek (+) 1 Yıl Garanti - Kampanya Hediyesidir 1 Adet KDV Dahil Birim Fiyat: 0 TL

Toplam 1392 tl tuttu siparişi verdim.

Turbo fırçayı 205 aşırı zam yediği için 305 modelini aldım.
    İleride yedek parça sıkıntısı olmaması için yedek hepa filtre aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakanozbaki -- 15 Nisan 2018; 9:48:59 >
  • miele c3 limited editionla birlikte neler almak gerekiyor yanında, konuya yanancıyım. Turbo başlık ne için gerekli tam olarak? Kutu içeriği yetersiz mi acaba?

Miele Complete C3 Excellence EcoLine 899₺ fiyatıyla alternatif midir?

Farkları nedir, ikisinde de turbo başlık yok sanırım, hepa filtreli mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuna4242 -- 15 Nisan 2018; 19:20:34 >
  • Nasipse GG den sipariş verecegim. 649 ye gelecek. Ne dersiniz ?

• Rahat bir 15 sayfa okudum. Gözlerim ağrıdı Şu turbo başlığa zam gelmesi olayı iyi olmamış. Toz torbasız modelini kullanan arkadaşlar haznenin temizliği konusunda sıkıntı yaşıyorlar mı ? Görüşleri nedir bu konuda ?
  • Siparişi verdik umarim memnun kalırız

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre-X

Rahat bir 15 sayfa okudum. Gözlerim ağrıdı Şu turbo başlığa zam gelmesi olayı iyi olmamış. Toz torbasız modelini kullanan arkadaşlar haznenin temizliği konusunda sıkıntı yaşıyorlar mı ? Görüşleri nedir bu konuda ?

İki adet cat and dog var iken dahi ekstra olarak yedekde dursun diye zamanında bir adet daha turbo başlık almış idim,
    Turboya zam gelse dahi ki helmese idi keşke iyiydi ama,turbo başlık nimettir,halıyı döve döve süpürüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar GG den aldigim Miele C3 geldi. Açtım çalıştırdim. Malzeme kalitesi muazzam. Kalite kendini baştan belli ediyor. Eski supurgemde kablo toplama tuşuna devamli basinca topluyordu. Buna 1 defa basinca komple kablo toplanıyor .? Kademeli kablo toplama yok sanırım. Ilk kullanimda dikkat edilmesi gereken neler var arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extralarge -- 17 Nisan 2018; 21:11:32 >
  • Arkadaslar onemli bir sorunum var ve 1-2 gun icinde alim yapmam lazim.
    yaklasik 6 yildir miele S5211 kullaniyoruz ve bugun plastik basligi kirildi.
    Makine sapasaglam.
    MIele sitesinde baktigimda en ucuz baslik buhttps://shop.miele.com.tr/miele-sbd-285-3-allteq-sert-zemin-hali-baslik-yer-fircasi-elektrikli-supurge-aksesuar
    ve de 289 tl..
    Sorularima gelince..

1.Acaba bu c3 699 tl olan model benim s5211 den daha mi iyi ? bende 2200W yaziyor bu modelde 890w yaziyor..
    2.Sizce sadece turbo baslik alip s5211 de mi kullansam ?
    3.Peki bu turbo baslik sadece hali icin mi ?
    4.Parke ye gecince siz tirboyu cikarip otekisini mi takiyorsunuz?Cunku bu ciddi sorun zaman ve kullanim rahatligi acisindan.
    5.Turbo baslik veya bu yukarida linkini verdigim baslik benim makineye uyar mi ? ( baktim baglanti yerleri ayni )

• Merhaba bahsedilen miele nin ses seviyesi nasıl acaba gürültülü mu çalışıyor? Ayrıca turbo başlık almadan kullanılamayacak gibi mi? Almak istiyorum ama kararsızım keşke bir kullanım videosu olsaydı.

• C3'e kafam yattıydı ama ürünün fiyatının yanına bu turbo başlığın güncel fiyatını koyunca absürd geldi, vazgeçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre-X

C3'e kafam yattıydı ama ürünün fiyatının yanına bu turbo başlığın güncel fiyatını koyunca absürd geldi, vazgeçtim.
    Turbo başlıksız da kullanılmıyor diyorlar benimde aklıma yatmıştı ama şimdi vazgeçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinaki -- 20 Nisan 2018; 22:5:57 >
  • miele 890w c3 süpürge: 699 TL
    205 turbo başlık: 379 TL

ikisi birden toplam: 1078 TL. Bu haliyle Dyson'ın 3 te 1'i fiyatına, Dysondan daha hijyenik, toz boşaltımı derdi yok ve çocuklarınızı astım etmez.
    Turbo başlıklı miele ile baş edebilecek dyson yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezgin_kral -- 20 Nisan 2018; 23:18:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezgin_kral

miele 890w c3 süpürge: 699 TL
    205 turbo başlık: 379 TL

ikisi birden toplam: 1078 TL. Bu haliyle Dyson'ın 3 te 1'i fiyatına, Dysondan daha hijyenik, toz boşaltımı derdi yok ve çocuklarınızı astım etmez.
    Turbo başlıklı miele ile baş edebilecek dyson yok.

Aynen öyle, budurumu kavrayan insanlar zaten işin farkına varmaya başladı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.