Şimdi Ara

MIDDLE EARTH: SHADOW OF WAR|PS4 ANA KONU (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
532
Cevap
9
Favori
29.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyunu dün bitirdim arkadaşlar.Hikayesi çok iyi oyunun parasını sonuna kadar hakediyor bence şimdi yan görevlere geçtim.Almayı düşünenler tereddüt etmesin.Orta dünyayı sevenler oyunuda sevicekler eminim..
  • İnsanlar Act 4'teki sürekli kale savunma olayından neden bu kadar sıkılmışlar anlamadım. Bence gayet eğlenceli. Hem önceki Act'larda pek bi kale savaşı olayı yoktu ki, çok azdı, tadını tam alamamıştık. İşte bu yüzden Act 4'de bunları doya doya yapmamız için fırsat veriyor. Ben çok sevdim valla. Hiçte öyle lootbox'a falan gerek yok. Çok zorlanıyorsanız yapın zorluğu Easy öyle oynayın. Legendary setiymiş, orkuymuş hiç gerek yok. Oyunun size verdikleri fazlasıyla yetiyor.

Düzenleme: Hatalı kelimeler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63DBB8E76 -- 27 Ekim 2017; 11:46:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MolagBal

İnsanlar Act 4'teki sürekli kale ele geçirme olayından neden bu kadar sıkılmışlar anlamadım. Bence gayet eğlenceli. Hem önceki Act'larda pek bi kale savaşı olayı yoktu ki, çok azdı, tadını tam alamamıştık. İşte bu yüzden Act 4'de bunları doya doya yapmamız için fırsat veriyor. Ben çok sevdim valla. Hiçte öyle lootbox'a falan gerek yok. Çok zorlanıyorsanız yapın zorluğu Easy öyle oynayın. Legendary setiymiş, orkuymuş hiç gerek yok. Oyunun size verdikleri fazlasıyla yetiyor.

Hocam Act 4'de kale ele geçirmiyorsun 20 kere ele geçirdiğin kaleleri dönüşümlü olarak koruyorsun.Bir yere kadar sıkmıyor da olayda bir değişiklik olmadığından bir yerden sonra kabak tadı vermeye başlıyor yani olayı tadında bırakmamışlar,cılkını çıkarmışlar.Lootbox olayı zaten aptallık,oyuna etkisi çok az ve neden eklendi hala anlamıyorum,durduk yere tepki aldılar,açgözlülüklerine dur diyemediler sanırım.

• CheKD kullanıcısına yanıt
    Pardon, kale savunma yazacağıma ele geçirme yazmışım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu dört gözle bekliyordum ve çıkar çıkmazda aldım ama üzülerek söylüyorumki fazlasıyla sıkmaya başladı beni artık, umarım bitirebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Oyunu dört gözle bekliyordum ve çıkar çıkmazda aldım ama üzülerek söylüyorumki fazlasıyla sıkmaya başladı beni artık, umarım bitirebilirim.

Azminize hayran kaldim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santa.Monica -- 27 Ekim 2017; 13:46:45 >
  • Oyunu %100 bitirdim, her şeyi yaptım ve sildim. Ama bi boşluk hissetmedim değil. Çok güzel oyundu, keşke daha uzun sürseydi...

• Nurnen kalesinde kaldım. Kaptanları yanlışlıkla öldürdüm ben Sadece iki tanesini adamım yapabildim geri dönüşte yok ne yapacağım şimdi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cyclomoteur

Nurnen kalesinde kaldım. Kaptanları yanlışlıkla öldürdüm ben Sadece iki tanesini adamım yapabildim geri dönüşte yok ne yapacağım şimdi acaba

Var mı bunun bir çaresi

• quote:

quote:

Nurnen kalesinde kaldım. Kaptanları yanlışlıkla öldürdüm ben Sadece iki tanesini adamım yapabildim geri dönüşte yok ne yapacağım şimdi acaba

Var mı bunun bir çaresi

Zamanı ileri alın hocam. Ölen kaptanların yerine yenileri geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ibarut8907

quote:

quote:

Var mı bunun bir çaresi

Öncellikle teşekkür ederim. Onu nasıl yapıyoruz ilk oyunu oynamadığım için pek bir bilgim yok Birde kaptanları ele geçiriken hangi seçenekleri seçmeliyiz kale kuşatmasını yapabilmek için?

• quote:

Orijinalden alıntı: MolagBal

İnsanlar Act 4'teki sürekli kale savunma olayından neden bu kadar sıkılmışlar anlamadım. Bence gayet eğlenceli. Hem önceki Act'larda pek bi kale savaşı olayı yoktu ki, çok azdı, tadını tam alamamıştık. İşte bu yüzden Act 4'de bunları doya doya yapmamız için fırsat veriyor. Ben çok sevdim valla. Hiçte öyle lootbox'a falan gerek yok. Çok zorlanıyorsanız yapın zorluğu Easy öyle oynayın. Legendary setiymiş, orkuymuş hiç gerek yok. Oyunun size verdikleri fazlasıyla yetiyor.

Düzenleme: Hatalı kelimeler.

O miymiylarin hepsi suru psikolojisi :) ben de bitirdim coktan sattim. Harikulade oyundu. Oyunun cikmasina gunler kala biri bir tas atar ortaya herkes kosturur pesinden. O gunler de yazdik cok guzel karalandi bu karalamalar abartildi diye. Simdi oynayip da begenmeyen cok az. Ama hakki yendi satislari da etkilendi. Bu cok bilmisler sayesinde yeni bir Middle earth yaparlar mi bilinmez. En buyuk dileklerimle umarim yaparlar. Baska kimsenin ME evrenine el atacagi yok. Oyunda hayvanlar gibi Balrog sahneleri oldu, Sauron'la Witch King ile olan karsilasmalar gerek gameplay gerek screenplay olarak epic evladi epicti. Hala daha lootbox. Hay lootboxlara giresiniz. Metacriticmis bilmemneymis. Adam oynamadan oradan buradan okuyup mc'ye gidip kusuyor bir seyler. Sonra aman puani soyle oldu. Vay canina bak sen. Oyunun Batman Arkham Knight'tan farkli bir olayi yok. Once ilk son, sonra daha cok kasip gercek son. Arkham'da boyle bir sizlanma yayilmadigi icin kimsenin sesi cikmadi. Halbuki olay ayni. Ayni cati altindan cikan iki oyun. Ne para vermeye zorladiklari var ne bir sey. Legendary yokmus da su yokmus. Sallamalara doyulmadi bu oyun icin. Oyunu bitirdigimde her yerim legendary kayniyordu gerek orc gerek gear.

Oyunda ayni seyi yaptin mi yaptin. Oyun baska bir sey vaadetmiyor zaten. Orc keseceksin bu yani. Alirken ne bekledi alanlar orc'la dans etmek? Bowling? Spagat? Sanki E3'te Eru Iluvatar ile Melkor savasi gosterdiler de oyuna koymamislar gibi. 80 bin yildir Assassin's Creed coplugu ayni halti yaptiriyor oyuncuya. Shadow of war'un tekrar tekrar yaptirdigi cok eglenceli combati ben isirir yerim cok guzeldi, net. Bir oyunun sonunu gormek icin ugrasman gerektigi mantigini silmis herkes aklindan nedense. Aliskanlik iste. O kadar alisti ki herkes kolay kolay kisa oyunlari bitirmelere.

Ac Origins ile yillardir keklendiklerini hala farketmeyenler bu oyunu eze eze gomdu ya. Ahlar vahlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 29 Ekim 2017; 22:15:5 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Var mı bunun bir çaresi

Öncellikle teşekkür ederim. Onu nasıl yapıyoruz ilk oyunu oynamadığım için pek bir bilgim yok Birde kaptanları ele geçiriken hangi seçenekleri seçmeliyiz kale kuşatmasını yapabilmek için?

Fast travel noktalarında advance time yazıyordu sanırım ordan alabilirsiniz zamanı ileriye. Ölürseniz de oyun otomatik olarak ileri alıyor zamanı. Kale kuşatmada leveli en yüksek orcları alsanız yanınıza yeter.

• Cevaplar için teşekkürler :)
  • Dante kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum hocam. Oyunun illaki olumsuz yönleri olacaktır. Piyasada kusursuz oyun yok denecek kadar az. Ama bu oyunda, bardağın dolu kısmı, boş kısmından fazlaydı. Önemli olan oyunu hata bulmak için oynamak değil, zevk alarak oynamak. Hayır, onu geçtim. Oyun online bir oyun da değil. Yani sen kutu alarak diğer oyunculardan üstün olduğun P2W bir oyun değil. Neden bu kadar abartılmış anlamadım.

Onun haricinde Act 4 kısmını sevmemişler, sürekli aynı şeyleri yapıyoruz diye. İyi de kimse sana bir gün içinde tüm kaleleri üst üste savunacaksın demiyor ki. Act 4 oyun bittikten sonra daha fazla zaman geçirebilmen için yapılmış. Canın mı sıkıldı? Orc kesmek mi istiyorsun? Gir oyuna bir kaç kale savun, Orc kaptanlarını tespit edip öldür, stres at. Act 4'ün olayı bu. Şahsen ben doya doya eğlendim, tabi herkes kendine.

Ayrıca oyunda beni ciddi ciddi en sinir eden şey ise orduma kattığım Orcların kendi başlarına yaratık avlamaya gitmesi, düşman Orcları öldürmeye gitmesi falan oldu. Sorun kendi başlarına hareket etmeleri değil, onları bodyguard, warchief gibi görevlere atamak için önce görevleri yapmak zorunda kalmamız. Ya da ordan oraya ışınlanıp zamanı ileriye sarmamız lazımdı. Çok sinir bozucu bir durumdu gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63DBB8E76 -- 29 Ekim 2017; 23:41:50 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Var mı bunun bir çaresi

Fast travel noktalarında advance time yazıyordu sanırım ordan alabilirsiniz zamanı ileriye. Ölürseniz de oyun otomatik olarak ileri alıyor zamanı. Kale kuşatmada leveli en yüksek orcları alsanız yanınıza yeter.

Ben seviyelerine bakmadan bütün Orcları alıyordum hepsini bodyguard yapıyordum. Öyle ki bir Warchief'in 4-5'tane bodyguardı oluyordu. Tabi savaşta hepsi birer birer düşüp yeni aldıklarım onların yerlerine geçiyordu.

• Oyunu gerçekten baya begendim. Fakat ikinci haritaya geldim orklardan ordu kuramadım hala. Ne zaman açılacak bu ordu kurma. ve orkları orduya nasıl katacagız hangi seçenegi kabul edecegiz.bilgisi olan varmı.

• Machiavelli. kullanıcısına yanıt
    Bu çok iyiymiş ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Husqv4rn4

Bu çok iyiymiş ya

Level 1 olunca konuşmayı felan unuttu
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.