Şimdi Ara

MIDDLE EARTH: SHADOW OF WAR|PS4 ANA KONU (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
532
Cevap
9
Favori
29.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Normal zorlukta karşıma Legendary Overlord çıktı kaleyi ele geçirirken. Herif bir dakika içerisinde her şeye adapte oldu. En büyük silahım ateşe de dayanıklıydı. Kalkanıyla da direkt saldırılarımı engelliyordu. Sadece Mighty toplayıp Execution çekebiliyordum. Fakat birini çekip ikincisi için Mighty kasmaya çalışırken herif kendi canını yenilemeye başlıyordu. Yanımda Bodyguard'ım da vardı ama yaklaşık 30 dk.'lık denemeden sonra pes ettim. Ne o beni öldürebiliyordu ne de ben onu. Zorluk seviyesini düşürdüm pek fark etmedi. Ben de sinirlenip hile açarak hiç uğraşmadan kestim. Ne yapayım valla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63DBB8E76 -- 22 Ekim 2017; 1:21:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MolagBal

Normal zorlukta karşıma Legendary Overlord çıktı kaleyi ele geçirirken. Herif bir dakika içerisinde her şeye adapte oldu. En büyük silahım ateşe de dayanıklıydı. Kalkanıyla da direkt saldırılarımı engelliyordu. Sadece Mighty toplayıp Execution çekebiliyordum. Fakat birini çekip ikincisi için Mighty kasmaya çalışırken herif kendi canını yenilemeye başlıyordu. Yanımda Bodyguard'ım da vardı ama yaklaşık 30 dk.'lık denemeden sonra pes ettim. Ne o beni öldürebiliyordu ne de ben onu. Zorluk seviyesini düşürdüm pek fark etmedi. Ben de sinirlenip hile açarak hiç uğraşmadan kestim. Ne yapayım valla...

Ben de o tarz orclara çok sinir oluyorum ve denediğim birkaç taktik var.

-Ok ile sürekli yere düşürüp, yerde execution yapmak bu sayede bir süre sonra mighty de doluyor.
    -Caragor çağırın, Drake de çağırabilirsiniz ama işler büyüyor bir de ateşten etkilenmiyor olabilir. Caragor çağırıp yeterli mighty olunca yeni caragon çağırma skili ile 5-6 caragor ile sıkıştırıp indirmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

quote:

Normal zorlukta karşıma Legendary Overlord çıktı kaleyi ele geçirirken. Herif bir dakika içerisinde her şeye adapte oldu. En büyük silahım ateşe de dayanıklıydı. Kalkanıyla da direkt saldırılarımı engelliyordu. Sadece Mighty toplayıp Execution çekebiliyordum. Fakat birini çekip ikincisi için Mighty kasmaya çalışırken herif kendi canını yenilemeye başlıyordu. Yanımda Bodyguard'ım da vardı ama yaklaşık 30 dk.'lık denemeden sonra pes ettim. Ne o beni öldürebiliyordu ne de ben onu. Zorluk seviyesini düşürdüm pek fark etmedi. Ben de sinirlenip hile açarak hiç uğraşmadan kestim. Ne yapayım valla...

Ben de o tarz orclara çok sinir oluyorum ve denediğim birkaç taktik var.

-Ok ile sürekli yere düşürüp, yerde execution yapmak bu sayede bir süre sonra mighty de doluyor.
    -Caragor çağırın, Drake de çağırabilirsiniz ama işler büyüyor bir de ateşten etkilenmiyor olabilir. Caragor çağırıp yeterli mighty olunca yeni caragon çağırma skili ile 5-6 caragor ile sıkıştırıp indirmek.

Hocam bu yukarıda anlattıklarım sadece Overlord için geçerliydi. Bir de bunun yancıları var. Olog mudur troll mudur nedir? Dev yaratıklar, okçular, kalkanlılar, çift baltalılar... Gerçekten çok zordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ya ben de overlord da takili kaldim herseye immune oldu ve cani yenileniyor. Siz pc den mi oynuyorsunuz? Hile nasil yaptiniz? Cok caresiz kaldim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam elemanlarınızı Pit'e sokun orada hepsini deneyin,arada Legendary'de geliyor eğer ölürse öldüreni alıp onu Pit'e sokun,öldürürse de bir üst seviye dövüşçü ile dövüştürün,ben tüm kaleleri aldım ama savunmaya geçtiğimden şu anda hepsini güçlendiriyorum,taş gibi oluyor çocuklar,hele bir tanesi var aldığı her kafa ile poz veriyor.

MIDDLE EARTH: SHADOW OF WAR|PS4 ANA KONU

• Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Sana demiştim abi oyun çıkmadan önce,bu oyun can sıkar

• Aldım oynuyorum artık be kardeşim ne yapalım idare edicem bitiricem artık. Şu anlık bi sıkıntı yok güzel gidiyor (yada öyle görmek istiyorum) ama ilerledikçe ne olacak bakalım ki yorumlara bakılırsa sıkıntı vermesi muhtemel gibi ;)

• Act 4’e geldiğim gibi oyunu silip gerçek sonunu youtube’dan izlemiştim. Sonu görmek için hiç uğraşmaya gerek yok Act 4’le. Bırakın gitsin zaman kaybı gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Aldım oynuyorum artık be kardeşim ne yapalım idare edicem bitiricem artık. Şu anlık bi sıkıntı yok güzel gidiyor (yada öyle görmek istiyorum) ama ilerledikçe ne olacak bakalım ki yorumlara bakılırsa sıkıntı vermesi muhtemel gibi ;)

Hocam oyuna yeni başladıysanız oyunun size verdiği kasalardan çıkan 2 tane boost'u iyi zamanda kullanın özellikle ACT 2'de hikaye görevlerinde etkili bir şekilde kullanmaya bakın,bu bölümde iyi kullanırsınız çok rahat bir şekilde 45'i görürsünüz,bir de ork veya olog çıkacak olan kasaları 45'den sonra açmaya bakın geliştirmek zorunda kalmazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jorji

quote:

Ya ben de overlord da takili kaldim herseye immune oldu ve cani yenileniyor. Siz pc den mi oynuyorsunuz? Hile nasil yaptiniz? Cok caresiz kaldim.

Trainer indirdim hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

quote:

Hocam elemanlarınızı Pit'e sokun orada hepsini deneyin,arada Legendary'de geliyor eğer ölürse öldüreni alıp onu Pit'e sokun,öldürürse de bir üst seviye dövüşçü ile dövüştürün,ben tüm kaleleri aldım ama savunmaya geçtiğimden şu anda hepsini güçlendiriyorum,taş gibi oluyor çocuklar,hele bir tanesi var aldığı her kafa ile poz veriyor.

İyiymiş hocam, valla pite soktuğum elemanları kaybetmekten korkuyorum. Zaten bir tanesini ele geçirene kadar anam ağlıyor. Ama arada zevkine dövüştürüyorum gereksiz elemanları.

• Teşekkürler tavsiyeniz hocam bu bahsettiğiniz kasalardan bilgim yoktu ne zaman kaçıncı bölümde veriyor bu kasaları peki ?

• Bu ücretsiz paralar nereden nasıl geliyor ? Act 2'ye geçtim gelmedi henüz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @MolagBal

Pit'e giren elemanı seviyorsun ve baktın kafası gidecek,ana menüye dön ve tekrar gir oyuna hiçbir şey olmuyor.

@DarkSaga

Kasaları oyunu aldığın için veriyordu sanırım,markete girerseniz kaç tane kasanız olduğunu görürsünüz ama dediğim gibi en azından 40'ı geçene kadar kullanmayın.

@Nicolae

Menu'de Quest kısmı var o kısımda Challange bölümü var eğer oradaki görevleri tamamlarsanız para,ekipman veya kasa veriyor.Dün bana 5 Olog'u orduna kat geldi ve kattım,bana içinden 1 Legendary 2 tane Epic ork çıkan kasa verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 22 Ekim 2017; 16:34:55 >
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Daily Challenge görevleri gözükmüyordu. Senaryoda biraz ilerleyince onlarda açıldı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

@MolagBal

Pit'e giren elemanı seviyorsun ve baktın kafası gidecek,ana menüye dön ve tekrar gir oyuna hiçbir şey olmuyor.

@DarkSaga

Kasaları oyunu aldığın için veriyordu sanırım,markete girerseniz kaç tane kasanız olduğunu görürsünüz ama dediğim gibi en azından 40'ı geçene kadar kullanmayın.

@Nicolae

Menu'de Quest kısmı var o kısımda Challange bölümü var eğer oradaki görevleri tamamlarsanız para,ekipman veya kasa veriyor.Dün bana 5 Olog'u orduna kat geldi ve kattım,bana içinden 1 Legendary 2 tane Epic ork çıkan kasa verdi.

O zaman da tadı kaçar hocam. Hile yoluna ancak imkansız durumlarda veya oyun takıldığında-daha fazla ilerleyemediğimde başvururum.
  • quote:

quote:

@MolagBal

@DarkSaga

@Nicolae

O zaman da tadı kaçar hocam. Hile yoluna ancak imkansız durumlarda veya oyun takıldığında-daha fazla ilerleyemediğimde başvururum.

Dediğin gibi fazlası tadını kaçırıyor ama oyunun kendisi hile satıyor hocam,boost'u açıp ana hikaye görevlerini yapsan 2 saatte 20 seviye alıyorsun.
  • Adamla o kadar çok kafa kestim ki işi sanata döndürmeye başladı artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 22 Ekim 2017; 17:56:6 >
  • Oyunu 49 saat sonunda bitirmeyi başardım. Başardım diyorum çünkü toplamda 20 kere aynı kaleleri savunmak bir süre sonra işkenceye dönmüştü. Kale savunma aşamasına geldiğiniz zaman gezeyim, güçlü orc toplayayım diye kasmayın. Direk savunmaya başlayın, kaybederseniz yine oyun boyunca yaptığınız gibi tek tek Warchiefleri avlayıp ya da kendi tarafınıza çekip kaleyi ele geçirebiliyorsunuz kolayca. Aynı zamanda bu yöntemle baya bir xp veriyor. Yine de challange'ları takip edip 100 altın hep bulunsun 4-5 kere boost açmama rağmen anca 60 level olabildim. Oyunun sonlarına doğru 65 level orclar gelebiliyor yani tarafınıza shamed etmeden kesinlikle katamıyorsunuz.

Oyunun bu son kısmı test edilmemiş ya da aceleye gelmiş sanırım. Gereksiz yere uzun tutulmuş öyle ki son seviye olup her özelliği açmış olmama rağmen 6 skill point boş boş duruyor. Bunu bile ayarlamadıklarını düşündürdü buna. Yine de oynadıktan sonra çok iyi olmasa da etkili bir son gördüm. Evrene güzel yedirmişler ve açık konuşmak gerekirse vurucu bir son.
  • Eskiden bu tarz oyunları hevesle takip edip,oynardım. Artık sadece takip etmekle kalıyorum. Oynayamıyorum,içimde oynama isteği kalmadı son yıllarda.
    Her neyse oyun çok güzel duruyor gerçekten fakat bir yerden sonra kendini tekrarlıyor gibi..
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.