Şimdi Ara

MIDDLE EARTH: SHADOW OF WAR|PS4 ANA KONU (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
532
Cevap
9
Favori
29.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Yurtsever1453

Keşke God Of War, Witcher kalitesinde bir Yüzüklerin Efendisi oyunu yapılsa...

Alıntıları Göster
    Lotr haklari wb denen rezil kepaze firmada oldugu muddetce olmaz

EA games yerli yersiz elestirilir ama adamlarin her oyunu kalite sadece biraz ac gozluler onun disinda yaptiklari lotr oyunlari olsun star wars oyunları olsun hep senaryolara saygi duydular mumkun olduğunca evrene ayak uydurdular her seyi filmlere endekslediler

Wb denen rezil firmanin çıkardığı 3 lotr oyunu da mide bulandirici ve utanc verici lotr conquesti tekrar tekrar oynarım bunlar yerine daha iyi hatta hic sevmedigim lego oyunlari bile daha iyi

• Şimdiye kadar 8 saat oynamışım. Oyun çok keyifli. Oynanış çeşitliliği var. İster gizli git ister tepelerine et at canzavar gelsin saldorson. Canavarın üstüne bin saldır. Adamları zehirle. Yak. Örümcek gönder. Böcek gönder. Bi yerden sonra sıkar mı bilmiyorum. Şuan eğlenceli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • woop kullanıcısına yanıt

Güzel oyun, haritayı keşfetmesi de zevkli.

• Herkese selam,

Oyunu plus verdiğinde hemen açıp oynamamıştım,şimdiye kısmet oldu. İlk oyunu da oynamış biri olarak bayağı eğlenceli olmuş. Özellikle başarılı bloklardan sonra rakibi direkt öldüren yeteneği açınca bayağı rahatlıyor ilerlemen.

İlk oyundakinden çok daha çeşitli bir oynanış sunmuş herifler ama acayip tekrara düşüyor oyun. Kaleyi kuşatıp ele geçirdikten sonra o bölgede ilgimi çeken bir olay kalmıyor.

Neyse üstünden bunca zaman geçmiş fazla çene çalmayayım.
    Kupa ilerlemesinde de sanırsam platini alacağım. Bir çok can sıkıcı ıvır zıvır kupayı aldım. Özellikle -Trolling- adlı kupayıda. Hikayeyi daha tam bitirmedim,ama ana hikayenin ilk oyundaki gibi içine etmeye devam etmişler.
    Halbuki çok potansiyeli olan bir hikayesi var ki filmlerinin ne kadar dolar kazandırdığı ortada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaratıc1KLAVYE -- 31 Mart 2021; 22:18:30 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• 45 saatte platinledim. Güzel oyun ama çok tekrara düşüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MessiTugi M kullanıcısına yanıt
    Benim de Mordor'dan başlama niyetim vardı 30FPS'i görünce direkt sildim. SoW'da 30FPS
    Siz nasıl katlanıyorsunuz bravo. Dünyanın en iyi oyunu da olsa 30FPS'e katlanamıyorum, kasıyor gibi, akmıyor oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 16 Ekim 2023; 8:56:31 >
  • Aragorn Elessar kullanıcısına yanıt
    30 FPS'e ben de katlanamıyorum hocam. Bunda yanlış hatırlamıyorsam performans ve kalite ayarı vardı, 30 FPS'te oynamadım yani. Bu dediğim 2. oyun için de geçerli.

İki oyundada 30FPS kilidi var hocam. Sizin oynadığınız daha kararlı bir 30FPS performans mod'udur. 60FPS yok.

• Aragorn Elessar kullanıcısına yanıt
    Öyleyse bile oynarken hiç de 30 fps gibi hissettirmedi. Bence bi şans verin.

Hocam çok zor bi kupası var mıydı grind haricinde? Bende başlamayı düşünüyorum bakalım.

• Ruled kullanıcısına yanıt
    Şimdi net hatırlamıyorum ama birkaç tane insanı yoran kupası vardı galiba.

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.