Şimdi Ara

Microsoft'tan kritik hata: Meltdown ve Spectre yamaları sorunlu çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
2
Favori
3.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zafer Korkmaz

quote:

Orijinalden alıntı: blue7

quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Hadi bakalım "amd windows güncellemesiyle açığı kapattı sorun yok" diyen ryzen severleri sahneye alalım. Daha windows yamanız bile doğru düzgün çalışmıyor ama hala tek derdiniz intel

...dedi sevgili extreme intel fanboy bey...

Ve bir intel i9 7900x kullanıcısı olarak bu gözü dönmüş fanboyluğu hayretler içerisinde seydrediyorum.

Bu açıktan tüm işlemciler etkilenmişken, hepimiz aynı gemideyken böyle sığ düşünceliler hâlen boş fanbyoluklar ve sidik yarışları peşinde, tabi Intel babamızın firması AMD ise can düşmanımız. AMD'ye ölümmmm!

Sen i9 7900x kullanıcısı değilsin @nightsniffer yan hesabısın. Yazışma konuşma tarzı bile aynı.

Ooo nayt,bu iddialar doru mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Johnny Sinsin Teyze Kızı J kullanıcısına yanıt
    Cevap versek dert vermesek bir dert. Kişi kendinden bilirmiş herkesi. Siz fake hesap işine giriyorsunuz ki benden de bekliyorsunuz. Çıldırmışsınız siz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Victini

quote:

Hadi bakalım "amd windows güncellemesiyle açığı kapattı sorun yok" diyen ryzen severleri sahneye alalım. Daha windows yamanız bile doğru düzgün çalışmıyor ama hala tek derdiniz intel

Kına da lazım mı extrem fanboy?

Şikayet ettim geçtim genç, sizin anladığınız üslupla cevap verip ceza almayacağım.

Hadi 4 gün dinlen gel.

Farketmez hocam tatil iyidir, dönüşte daha dinç olur iyice oynarım sizinle.

Zafer Korkmaz ile başladım Intel fanboylarını ayırmaya bir köşeye, sıra senden, listeye nightsniffer ı da duruma göre envantere aldıktan sonra, sıra AMD faboylarına da gelecek.

Intel kullandığım için intelcilerle başladım, kaşık geçmek zevkli oluyor. Zira aynı markayı kullandığımız için error verip fanboy diyemiyorlar.

-Komutan Logar, beni de Ekipler Amiri yapacak mısınız?
    +Yapıcam, hepinizi yapıcam.

• Nolmuş ortam coşmuş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nightsniffer amd listesinde olmalı yalnız

• For Mother Russia F kullanıcısına yanıt
    Dur dur, ayıkamadım daha. Onu da süzer ekleriz ilgili listeye.
  • Savunmak gibi olmasın da aynı hatayı Vestel falan yapsa firmaya demedik laf bırakmayacak yerin dibine sokacak insanlar burada amd intel Windows gibi firmaları babalarının şirketi gibi savunuyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasahinemre

Savunmak gibi olmasın da aynı hatayı Vestel falan yapsa firmaya demedik laf bırakmayacak yerin dibine sokacak insanlar burada amd intel Windows gibi firmaları babalarının şirketi gibi savunuyorlar.

Haklısınız ama yiğidi öldürüp hakkını yemeyenlerde var. Misalhttps://forum.donanimhaber.com/tablo-gibi-televizyon-samsung-the-frame-satisa-cikiyor--127796043 bu konuda attığım yorum 23 beğeni ile üstteydi. S8 kullanıyorum, Vestel yerine Samsung'u hemen hemen her yerde tercih ederim, ama Vestel'in yenilikçi bir fikrini de elin Samsung'una yedirmem. Azıcık kaliteyi, ısınma sorunlarını, teknik desteği falanda iyileştirseler, innovasyonda pek problemleri yok. Yani doğru söz söylenince çoğunlukta arkasında duruyor.

• 3 Ocak 2018 - KB4056892

bende sadece bu vardı az önce bunu da sildim başlarım bunların aşkının ızdırabına.
  • Microsoft'tan kritik hata: Meltdown ve Spectre yamaları sorunlu çıktı

Allah'tan da mı korkmazsın sen yalan söyleyip iftira atarken?

Not: İşlemciyi senin için sökmedim anakartım arızalandı değişim bekliyorum diye kenarda duruyordu zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue7

Microsoft'tan kritik hata: Meltdown ve Spectre yamaları sorunlu çıktı

Allah'tan da mı korkmazsın sen yalan söyleyip iftira atarken?

Not: İşlemciyi senin için sökmedim anakartım arızalandı değişim bekliyorum diye kenarda duruyordu zaten.

Boş trolleri savunduğuna göre.

Kimse AMD'ye ölüm demedi. Aynı açık ve performans kaybı AMD üzerinde mevcutken nasıl sadece Intel suçlu tuttuğunuzu söyledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 9 Ocak 2018; 20:27:52 >

• Nightsniffer benim!
    Neyse şaka bir yana son bir haftadır bu mevzuyu okuyorum ve 3. mesajımı yazayım. 2. Mesajımın tekrarı sayılır, amd İntel ıos androıd alayına geçmiş olsun. Performans kaybı azdır çoktur, vardır yoktur boş tartışma. Bu saatten sonra bunların ancak 2. eline para verilir. Ama forum 2. el fiyatları da yalan olmuştur.
    810 TL fiyata sıfırı satılmış ryzen 1600'ün 2. eli fazla üzmez 6/12 işlemci olarak yine rahat okutulur diğerlerine geçmiş olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O güncelleştirmelerden birini bugün yüklemiş kendi kendine, madem hatalı neden hala dağıtıyorsun ? nasıl geri çekme bu arkadaş aklıma geri çekeMEYAN geldi... eee ne olacak şimdi ? Nasıl silicez bunu ?
  • blue7 kullanıcısına yanıt
    EVGA aktif VRM soğutmalı X299 kartını tanıtmış iade alabilirseniz tavsiye ederim.

• Hangi performans kaybı AMD'de de mevcut? %1 bile etkilemeyen Spectre yaması mı yoksa Microcode + OS yaması ile %35lere vuran Meltdown mu?

• Kimseyi ne savundum ne de suçladım, birini savunup diğerini suçladığım mesajımı gösterir misiniz rica etsem?

Kendimden habersizce böyle bir mesaj attım da haberim mi yok?

Fanboyluk gözlerinizi kör etmiş artık herkesi kendiniz gibi sanmaya başlamışsınız. Oysa ki ben bir tarafı kötülemek veya bir tarafı savunmak yerine her iki tarafta eşittir boşu boşun fanboyluk yapıp ne bir tarafı savunun ne de diğer tarafı kötüleme işlemi yapmayın dedim. Rekabeti destekleyin dedim.

Neyse sizin gibi beyni yıkanmışlara ne desek boş, kendi doğrularınızla mutlu mesut yaşayın.
  • donanımcı123 kullanıcısına yanıt
    Ryzen bu olaydan etkilenmedi zaten, AMD Athlon 64 X2 gibi Pentium 4'ün bile alamadığı (Prefetch yüzünden) Windows 10'u çalıştırabilen antika işlemciler etkilendi; AMD gerekli bilgileri Microsoft'ta iletmesine rağmen. Problem Microsoft'ta.

• Bana göre daima sürücüyü, yamayı geliştiren kimse sorumluluk ondadır. Test etmek diye bir şey var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

EVGA aktif VRM soğutmalı X299 kartını tanıtmış iade alabilirseniz tavsiye ederim.

Şunu aldım gitti, hayırlısı artık...

Microsoft'tan kritik hata: Meltdown ve Spectre yamaları sorunlu çıktı
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.