Şimdi Ara

Mg Zs'yi nasıl bilirsiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bizim peder beyin mevcutta 2011 model makyajlı c180 aracı var.Aracını borçlanmadan yenilemek istiyor(Yeni ev falan aldı.).Kendisi sıfır km ve suv dan yana.Türkiye piyasasında 500-600 bin TL arasına sadece iki adet model bulabildim.

1.MG Zs 1.5 Comfort-Manuel

2.Kia Stonic 1.4 Cool-Otomatik

At-Eşek olayı olur mu ? yada bu araçları biliyor musunuz tavsiye eder misiniz ? Hangisi daha mantıklı?

• MG yi bilmiyorum ama moov dan stonic kiralamıştım ve hayal kırıklığı olmuştu. Araç içi bana çok gürültülü geldi. Avantajı olarak motor ve şanzıman evladiyelik
  • MG manuel viteste satarken hem MG nin bilinmezliği, hem geçmişte türkiyede araç alanları düştüğü durum göze alındıgında SUV ve manuel vites olması da düşünüldüğünde nikahınıza alırsınız veya satarken 5 para etmez. stonic le bir nebze daha huzura erersiniz.

• nightbringer kullanıcısına yanıt

YouTube Stonic şanzıman sorununu incelemediniz herhalde ?

Ayrıca rampada 1.4 motoru bir deneyin isterseniz :)

• Şahsi fikrim, stonic 1.4 otm alacağıma, bayon 1.0 dct alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: CaptainSkyWalker

YouTube Stonic şanzıman sorununu incelemediniz herhalde ?

Ayrıca rampada 1.4 motoru bir deneyin isterseniz :)

Kara düzen tork konvertörlü şanzıman diye yazmıştım demek onda da sorun varmış

• MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt

Hocam liste fiyatlarına bakınca tabiki çok daha mantıklı bir seçenek ama bayilerde araba yok ve sarı sitede 640 altı ilan yok.

• Kaygerya kullanıcısına yanıt

Hocam Mg'nin en büyük artısı bayi liste fiyatından direk aracı veriyor.Yoksa tabiki piyasada belirgin yeri olan bir marka değil.Aslında Stonic'te manuel ve turbo motor seçeneği de var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.