Şimdi Ara

METRO TURİZM'DEN KAMPANYA!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
5.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 Ocak 2010 itibariyle İSTANBUL-ANKARA-İSTANBUL = 23 TL

1 Ocak 2010 itibariyle İSTANBUL-İZMİR-İSTANBUL = 1 TL *

* İzmir-İstanbul-İzmir 1 TL fiyatı araçlarda ki ilk 5 koltuk için geçerlidir.

öğrenci ve sık seyahat eden arkadaşlar için gayet güzel bir kampanya teşekkürler

• bu arada İSTANBUL-BURSA-İSTANBUL 10 TL olmuş...
  • Metro turizm isterse bedava olsun zorda kalsamda binmemeyi tercih ederim.
  • 2008 yaz ayında Metroda hostluk yapmış 1 hafta dayanabilmiştim.Berbat bi firma tam anlamıyla..

ne Kaptanları kaptan ne personeli personel..

bu sene Metrodan Pamukkaleye gelen tüm kaptanlarıda yapıştırdım raporları..Yalvarıyorlardı yazma gözunu seveyim diyorlardı..

Okadar gıcık kapmıştımki hiç birine acımadım..
  • 1 hafta önce çift katlı setra ile 23 liraya ankara'dan istanbul'a geldim, host arkadaş (yaka numarası:34036) hayatımda gördüğüm en başarılı 3 host içine rahatça girerdi, (1.si nilüfer'den, 2.si yine metro'dan) ancak kaloriferi kapattıramadık sauna gibiydi içerisi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazyarif

1 hafta önce çift katlı setra ile 23 liraya ankara'dan istanbul'a geldim, host arkadaş (yaka numarası:34036) hayatımda gördüğüm en başarılı 3 host içine rahatça girerdi, (1.si nilüfer'den, 2.si yine metro'dan) ancak kaloriferi kapattıramadık sauna gibiydi içerisi...

ne gibi davranışlar gösterdide başarılı oldu hocam?anlatırmısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zerzavatçı

quote:

Orijinalden alıntı: crazyarif

1 hafta önce çift katlı setra ile 23 liraya ankara'dan istanbul'a geldim, host arkadaş (yaka numarası:34036) hayatımda gördüğüm en başarılı 3 host içine rahatça girerdi, (1.si nilüfer'den, 2.si yine metro'dan) ancak kaloriferi kapattıramadık sauna gibiydi içerisi...

ne gibi davranışlar gösterdide başarılı oldu hocam?anlatırmısın.

otobüse biner binmez uyumuştum, nazikçe hafifçe uyandırıp nerede ineceğimi sordu, tekrar hafifçe uyandırıp yiyecek içecek tercihimi sordu, çay istediğim için, 3. kez hafifçe uyandırıp sıcak su verdi, normalde %90'ı sadece ilk soruda uyandırır ve geçerdi, ayrıca gecenin 4'ünde servis lambasını yakmamla üst kata bir anda gelip yanımda bitmesi bir olmuştu, yanıyorduk su istemiştim...

nilüfer'de ise, arkadaşın yakasında, mutluysanız mutluyuz yazıyordu, yüzü devamlı gülüyordu, 10 dk'da bir tek tek bir isteiğimiz olup olmadığını soruyordu, su istemiştim, nasıl olsun dedi, soğuk olsun dedim, ne kadar soğuk olsun dedi, çok soğuk olsun dedim, yemin ediyorum yarısı buzdu aradaki kibarlık sözcüklerini atladım, efendim, teekkür ederim karşılıklı uçuşuyordu, en arkada oturmama rağmen en önde dondurmaların olduğu dolaptan gidip alıp getirmişti suyumu, otobüsteki bebeklerle bile tek tek ilgilenip türlü şaklabanlıklar yapmaktan bile geri kalmıyordu

en çok sinir olduğum konu ise cebindeki telefon açıkken, benden telefonumu kapatmamı isteyeniniz olursa canını fena halde yakarım, uçak modunda dediğimde de ben anlamam bozuyor otobüsü kapat onu derse cahilliğine veririm ama açık tutarım, tüm şöförler telefonla konuşur, ama yolcularınki aracı bozar, düzeni bozanı efendi efendi uyarın kardeşim, ben yol byunca mesajlaşmak istiyorum neden engel oluyorsun? araca zarar veriyorsa da hepsi veriyordur, şöför saatlerce telefonda konuşurken ben kapatamam telefonumu

• hacı ne hani çamur atmak gibi olmasında gerçek bu araştırın metro firmasının trafik kazasına karışma oranı çok yüksek.hatta ben görüdğüm birçok yolcu otobüsü kazasında bir tarafta metro otobüslerinin olduğunu gördüm
  • Tebrik etseydiniz bari.bravo.işte hizmet bu.bizede rastlasa şu numunelik personelde bizimde yüzümüz gülse.
  • Rezalet bir firma.Ankaradan Hatay arabasına bindim.Arabanın sorunlu olduğu anlaşılmaz mı ya şoför anlamaz mı arabasının sağlam olup olmadığını? Yol Ankara'dan bir saat uzaklıkta arıza yaptı arkadan gelen Adana arabasına aktarıldık.Adana'da indik 1 saat bekledik Bursa'dan gelen arabaya binip Hatay'a ulaştım.
    Bir de yolda yaşanan bir olay çok üzücüydü.Aksaray'da mola verdik yürüyemeyen bir teyze lababoya gitmek için bastonlarını istedi host'tan.Host ben bilmiyorum ya diğer hosta sor dedi indi hiç umrunda olmadan sigarasını yaktı.Yani demem o ki daha bedava olsa da Metro'ya binmem
  • Marmaris'ten izmire geliyoruz. Şoför o kadar lakayit ki host koltuğunda oturan elemana egilerek otobüs sürüp sohbet edip aynı anda sigarasını tutturuyordu. Arada bir yola bakıp tekrar elemana dönüp sohbetine devam ediyordu.
  • Metro = rezalet. Uzun uzun anlatamayacağım burada çünkü usandım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korayalttantire -- 21 Mart 2010; 10:40:27 >
  • Metrodan bir kere bilet aldım bir daha asla.Antalya'dan izmir'e hemen hemen hepsi aynı paraya götürüyor bu sefer metrodan alalım dedik.Yol boyunca sadece su servisi yapıldı normalde bir arabayla kek,kola,çay verilir ama hiç gelmedi.Host gazeteyi serdi koridora 2 saat uyudu ben böyle birşeyi hayatımda görmedim.Pamukkale'de bir yolcukta 4 servis gördüğüm oldu.Kamil koçta iyi sayılır.Bazı otobüsleri televizyonsuz çıkıyor diye bu firmalara kızıyordum ama metro en beteriymiş televizyon,ikram yok birde 1 saat uzun sürdü yolculuk.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.