Şimdi Ara

SEDEF HASTALIĞI İÇİN KANGAL A GİDİNİZ....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
1
Favori
13.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar SEDEF hastalığı için doktor ve ilaçlara binlerce lira sayıp şifa bulamadım diyenler için yazıyorum...Tabii ilacı SİVAS Kangal da...Balıklı Kaplıca... Orada 21 gün kalıp günde iki banyo alırsanız bu hastalığı unutuyorsunuz....marifet sıcak suda yaşayan balıklarda....Cenabı Allah ın gerçek bir şifa kaynağı...Sivas a Türkiyenin her köşesinden otobüs bulunur....Tren var, Uçak var...Sivas a gelip saat başı garajdan kalkan dolmuşlar ile Kangal a geçebilirsiniz...Kangal Sivas 80 km...en çok 1 saat....Trenle gelenler ise Kangal tren istasyonunda inebilirler..Oradan kaplıcaya vasıta bol.". Kangal balıklı kaplıca" yazıp nette arama yaparsanız çok fazla bilgi var...kaplıca da otel mevcut..Gitmeden önce otelde rezervasyon yapabilirsiniz...Köylerde kiralık ev yada çadır bulunuyor... Konaklama ve yeme içme ...Çok çok ucuz....Bilginiz olsun diye yazdım..SEDEF HASTALIĞI OLAN TANIDIKLARINIZA İLETİNİZ...DOĞAL TEDAVİ....GERÇEK TEDAVİ ORADA....AVRUPA DAN BİR ÇOK YABANCI GELİP TEDAVİ OLUYOR...Türkiye de bir çok kimsenin haberi yok.... Hastane hastane doktor doktor dolaşıp ilaçlardan deva arıyorlar..Binlerce lira saçılıyor.....Doğal tedavi ise Dünya da sadece burada.....Bilginiz olsun......Saygılarımla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 24 Haziran 2010; 21:04:29 >

• VİTİLİGO hastalığına da iyi geliyor mu acaba? Sedefin çok daha hafifi biliyorsunuz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimakgrav

VİTİLİGO hastalığına da iyi geliyor mu acaba? Sedefin çok daha hafifi biliyorsunuz..

vitiligoya mısır tavsiye ediyorlar.internetten araştırdım ve sonuç olarak en iyi ilaç mısır.
    sen de araştırdıysan çaresi yok bu hastalığın.
    ayrıca doktor her gün bir tane havuç ye diyor.
    benim de agız çevremde başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi STasdemir -- 12 Temmuz 2010; 1:33:56 >
  • Arkadaşlar ayrıntılı bilgi internette mevcut....Ben gittim , biliyorum..Vücudunuzda kapanmayan yara, bere, ekzama, sedef, çeşitli cilt hastalıkları ne varsa sıcak suya girip havuzda kıpırdamadan bekliyorsunuz...Parmak büyüklüğünde üç farklı cins balıklar gelip o yarayı tıklıyorlar...Vücudunuz gıdıklanıyor gibi oluyor...Üç saat oturuyorsanız yüzlerce balık gelip gagalayıp gidiyorlar....21 gün günde iki banyo aldınızmı toplam 42 seans..işlem tamam...Vücuttaki bütün yara, ekzama, sedef, geçmiş oluyor....Bütün marifet oradaki zengin mineralli sıcak su ve içinde yaşayan minik balıklar... Havuzda zaman sınırlaması yok....Açılırken gir kapanırken çık....Kimse hadi çık demiyor.... Geceleri ise havuz temizleniyor. Orada tek değil, bir kaç havuz var....Otelde ise su banyolarda akıyor....Ancak balık daha az....Havuzlarda balık çok.. Kangal ..Gerçek ve kalıcı tedavi kaynağı....Fiyatlar çok ucuz...Günlük 30 - 50 liraya kocaman bahçeli ev kiralıyorsunuz. Taze peynir, YAYIK TEREYAĞI, GERÇEK ÇİÇEK BALI, doğal yumurta, gerçek hilesiz süt...Yaprak döner....Bildiğimizden çok çok farklı lezzette....Yemeye doyulmuyor....Ve çok ucuz....Yakında köy var..Kaplıcada kiralık çadır isterseniz var....Otelde yer çok zor bulunuyor...Talep çok....Dört kişilik bir aile 21 günde yol hariç 500 - 1000 lira arası yeter.. 1500 liraya dört kişi çok lüks tatil yaparsınız...Çok ucuz....Bedavadan biraz fazla....KENDİ ARABASIYLA GİDENLER İÇİN İSTANBUL KANGAL 925 KM. Ralli yapanlar için , acele gidenler için ..toplam 10 saat sürüyor..Ben .canımı sokakta bulmadım...Yolda mola verip dinlenirim, 2 saat uyurum diyenler için 14 saatlik çok rahat yol.. Yollar düzgün....Duble ve asfalt yol...Kaymak gibi akıyor....Bazı yerlerde tek tük yol tamiratları var....fazla telaşa gerek yok...Dikkatli emin gitmek lazım...Saygılarımla.... NOT YAZMADAN DURAMADIM...En uygun ve rahat ulaşım....İstanbul, İzmir, Bursa , Eskişehir, Antalya, Samsun, v.b..... dan SİVAS TUR.. yada METRO ile SİVAS .....Oradan her saat başı garajdan Kangal dolmuşları kalkıyor...1 saatlik yol....En makul, mantıklı ulaşım bu yol.... Acelem yok zamanım çok fazla derseniz pullman vagonda daha ucuz ulaşım TREN.... İst - Kangal 28 saat...çeker.. Hastanız varsa yataklı vagon çok daha rahat.......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 19 Ağustos 2010; 11:20:30 >

• edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aRnOaLd -- 2 Ocak 2021; 2:35:59 >
  • vitiligoya çözüm yoktur bence.
  • Tek kişi gezmeye gitsek uygun fiyatlı kalabileceğimiz bir yer var mı?
  • BEN DE SEDEF HASTASIYDIM,Bu hastalık ailemde de var,bu sitenin müdavimiyim,sırf kullandığım bir ilacın bana çok iyi geldiğini anlatmak bu hastalıktan çeken arkadaşlardan hayır duası almak adına üye oldum.
    Bu sitede yazan Arzuhan hanımdan Allah razı olsun,kullandığı bir kremden söz etmiş,satan kişinin adresi verdi satın aldım 7 aydır sedefimden eser yok,ara sıra mercimekten daha küçük büyüklükte terkrarlamalar oluyor ama büyümüyor,kremden sürerseniz de hemen geçiriyor.Hollandadan geliyormuş,eczanelerde satılmıyor,FİYATI 210 TL. bazı kişilere pahalı gelebilir ama çektiğimiz o sıkıntının yanında bedavadan ucuz diyebilirim.En müthiş güzelliğide KORTİZON denen illetin içerinde bulunmaması.Yıllarca doktorlara ne paralar ödedik,vizite ücreti kadar bile değil.
    Arkadaşlar mutlaka denemelisiniz,ilacı kullananlarla da irtibata geçtim hepsi iyiileşmiş.
    Denemek isteyen arkadaşlara satan kişinin adresini seve seve veririm.

Aptullah AKDAŞLI nonnturco@hotmail.com

• BEN DE SEDEF HASTASIYDIM,Bu hastalık ailemde de var,bu sitenin müdavimiyim,sırf kullandığım bir ilacın bana çok iyi geldiğini anlatmak bu hastalıktan çeken arkadaşlardan hayır duası almak adına üye oldum.
    Bu sitede yazan Arzuhan hanımdan Allah razı olsun,kullandığı bir kremden söz etmiş,satan kişinin adresi verdi satın aldım 7 aydır sedefimden eser yok,ara sıra mercimekten daha küçük büyüklükte terkrarlamalar oluyor ama büyümüyor,kremden sürerseniz de hemen geçiriyor.Hollandadan geliyormuş,eczanelerde satılmıyor,FİYATI 210 TL. bazı kişilere pahalı gelebilir ama çektiğimiz o sıkıntının yanında bedavadan ucuz diyebilirim.En müthiş güzelliğide KORTİZON denen illetin içerinde bulunmaması.Yıllarca doktorlara ne paralar ödedik,vizite ücreti kadar bile değil.
    Arkadaşlar mutlaka denemelisiniz,ilacı kullananlarla da irtibata geçtim hepsi iyiileşmiş.
    Denemek isteyen arkadaşlara satan kişinin adresini seve seve veririm.

Aptullah AKDAŞLI nonnturco@hotmail.com

• inanmayin fsa fiso ev sahibimiz gitti geldi eskisinden daha kötü duruma düstü cok ciddiyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.