Şimdi Ara

Metro Exodus (2019) [ANA KONU] (78. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.776
Cevap
16
Favori
96.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, Metro Exodus yeni bitirdim. Ps Store da 2 dlc 114tl, alıp oynamaya değer ek paketler mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fatihpos kullanıcısına yanıt
    indirimde değer, colonel story muazzam olmuş

• fatihpos kullanıcısına yanıt
    İlk hikaye çok kısa, 1-1.5 saat arasında bitiyor. İkinci hikaye ise nispeten daha iyi. Toplamda 5-6 saatlik bir oynanış sunuyorlar.
  • Arkadaşlar FPS dropu nasıl önleyebiliriz? Ultra ayarlarda 60fps görüyorum ama drop giriyor çok sık. High düşürdüm yine aynı. Sistemim R5 2600 rx580

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar..oyunu gamepass pc de oynuyorum..yaklaşık 3 gundur oynuyordun hiç bir problem yoktu ancak bugun oyun acmamaya basladı...intro gectikten sonra siyah ekranda oyun takılıyor...daha sonra girmek istedigimde normal veya safe modda baslatmayı deniyor...2 moduda denedim ancak introdan sonra yine siyah ekranda takılıyor...ekran kartım rx580..yaklasık 10 saat oynama surem var..acaba bu sorunun bir çözümünü bilen varmı? şimdiden çok teşekkürler..
  • Oyunun gold edition sürümü 2 dlc ile beraber fakir edition olarak çıkmış. Tamda canımın en çektiği günde günün en iyi haberi.
  • Denuvoyu kaldırdıktan hemen sonra steamde gold editionu 49 tl den satmalılardı.
  • Lizarazu77 kullanıcısına yanıt
    Sağ tık- diğer- uygulama yarları- sıfırla

Windows oyun verilerini bulut ile eşitliyor, herhangi bir nedenle eşitleme sekteye uğrarsa bu yaşadığınız sorun ortaya çıkıyor. Yukarıdaki işlemi yaparsanız buluta yüklenen son kayıttan devam edebilirsiniz, açılışta tekrar siyah ekrana atarsa 1-2 dakika bekleyin açılacaktır.

Bu vesileyle Xbox Game Pass for PC uygulamasının hiç hazır olmadığını belirtmek isterim, sıkıntısı hiç bitmiyor. Düzgün çalıştığı oyunlarda da uploadın içinden geçiyor, hanedeki tüm interneti kitliyor. Oyun dosyalarına hiçbir surette müdahale edemiyorsunuz, çeviri vs. eklemenize izin vermiyor. Bu haliyle konsol oyuncularını tatmin edebilir ama PC oyuncuları bu tür uygulamalardan hoşlanmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flcnr

Sağ tık- diğer- uygulama yarları- sıfırla

Windows oyun verilerini bulut ile eşitliyor, herhangi bir nedenle eşitleme sekteye uğrarsa bu yaşadığınız sorun ortaya çıkıyor. Yukarıdaki işlemi yaparsanız buluta yüklenen son kayıttan devam edebilirsiniz, açılışta tekrar siyah ekrana atarsa 1-2 dakika bekleyin açılacaktır.

Bu vesileyle Xbox Game Pass for PC uygulamasının hiç hazır olmadığını belirtmek isterim, sıkıntısı hiç bitmiyor. Düzgün çalıştığı oyunlarda da uploadın içinden geçiyor, hanedeki tüm interneti kitliyor. Oyun dosyalarına hiçbir surette müdahale edemiyorsunuz, çeviri vs. eklemenize izin vermiyor. Bu haliyle konsol oyuncularını tatmin edebilir ama PC oyuncuları bu tür uygulamalardan hoşlanmaz.
    Selamlar..öncelikle çok teşekkür ederim 10 gundur sorunu çözmeye uğraşıyordum...sağ tıkı anlayamadım..nereye sağ tık? masa ustuneyse orada diğer yok bende... "Sağ tık- diğer- uygulama yarları- sıfırla" gamepass e sag tıkladıgım zaman da diğer diye bir secenek cıkmıyor..Bu arada dediğiniz gibi gamepass çok sıkıntılı...oyunların bir çogu calısmıyor...surekli hata veriyor..proramın kendisi zaten stabil calısmıyor...

• Lizarazu77 kullanıcısına yanıt
    Metro Exodus uygulama kısayoluna sağ tık veya Ayarlar - Uygulamalar - Metro Exodus - Gelişmiş seçenekler - Sıfırla
  • sams story dlc sinde dürbünle işaretle yapılmıyor mu yoksa benim oyunda bug mı oldu?
  • Oyunun gold edition sürümünü indirdim sadece dlcleri oynamak için The Two Colonels bitirdim sorunsuz ancak sam's story sonlarına doğru geldiğimde bug var oyunda şu yaşlı kaptanla itfaiye elbiselerini bulduktan sonra buluşacağımız iskele kısmında maskenin filtresi hemen bitiyor 2.30 dakikalık filtrem olmasına rağmen maskede hasar yok tamirde ettim ayrıca hiç bir şekilde malzemem olduğu halde maske filtresi alamıyorum böyle bir hata ile karşılaşan oldumu.Neyse orayı suya atlayıp tekrardan 30 saniye kazanıp zar zor geçtim tekneye bindim itfaiye elbiselerini giyip göreve gittiğimiz binadayım ancak burdada devam ediyor sorun ben sadece bir bölümde olur sanmıştım dün oyunu komple sildim en son çıkan 27 mayıs fix yükledim sorun yine devam ediyor firmada kabul etmiş sorunu yazıyordu fix içeriğinde maske filtre hızlı bitme sorunu çözüldü diye belirtilmiş bunun bir çözümü varmıdır o kadar oynadım ilerleyemiyorum bu hata yüzünden oyunun en heyacanlı yerinde maskenin filtresi 5 saniyede bitiyor

Birde ayrıca oyun dili aynı hatayı aldığım yerde rusça oldu başka bir dil olmuyor türkçe oynamıştım o noktaya kadar yamada sorunlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cutrera -- 3 Haziran 2020; 19:16:20 >

• Epic Games'te indirim vardı, kuponla birlikte toplamda standart edition 64 Liraya geldi, aldım iniyor. Aranıza katılmış oldum :)
  • Yapımcının denuvoyu kaldırmasıyla bende dlc leri oynadım two colonels favorimdi ara sahneleri hikayesi insanın içini daraltması sonu herşeyiyle tam metro oyununa yakışır dlc idi.
    Samin hikayesini pek beğenmedim.

@Cutrera
    Sizin için savelere bakayım dedim bölüm bölüm başlatma vardı diye hatırlıyorum ama oyuna girdiğimde menü dili rusça olmuş ingilizceye döndüremedim menüde dil ayarını değiştirsemde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 4 Haziran 2020; 10:37:1 >
  • Sorun olmayacağını bilsem bölüm başından oynamayada razıyım bu son çıkan fix yüklediğimde bir işe yaramaması save dosyasından ötürü olabilirmi acaba zaten şu anki bölümdede sürekli filtre veriyor oyun ancak takıyosun bakıyorum sıfır kalmış geriye kalıyor 30 saniyelik boğulma seansı
  • Cutrera kullanıcısına yanıt
    Benim oyunda aynı versiyon fixli sorun olmadı trainer çıktıysa aslında hileylede devam edebilirsiniz.

• metro exodus indirime girmiş alınırmı ps4 te alıcam???

detaylı bahsedecek varmı

Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition buda ındırımde hanıgsını alırdınız arkadaslar???
  • desi116 kullanıcısına yanıt
    İkisi de alınır oynanır. Metro Exodus benim önceliğim olurdu, ek paketleri de mutlaka oynamanı öneririm.

• desi116 kullanıcısına yanıt
    Dostum ben de Metro'yu indirimden aldım pc'de. Çok beğendim, bitmesin diye kendime kota koyarak oynuyorum, muhteşem grafikleri ve her açıdan çok kaliteli ve özenilmiş bir yapısı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marju -- 6 Haziran 2020; 9:44:24 >
  • ps4 te oynayacagım 71 tl olmusta o fıyata sanırım en cazip o gıbı gleıyor ara demolar cok uzunmus bazı sıkıntıalrı var dıyorlarda kafa karsıtı :)
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.