Şimdi Ara

Metro 2033 OYNAMAYA DEĞER BİR OYUNMU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
1
Favori
7.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ilk çıktığında pc'ye yüklemiştim sonra baya bir sıktı sürekli karanlık ortamda oluşumuz silahların teknolojiden uzak olması falan dayanamayıp sildim şu aralar yeni oyun olmadığı için acaba tekrar yükleyip oynasam mı?

• Metro 2033 muhteşem oyundur.Tek kelimeyle muhteşem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe!

Metro 2033 muhteşem oyundur.Tek kelimeyle muhteşem.
    Atmosferi en iyi oyunlardan bir tanesidir.Gece kulaklığı tak ve kendini oyuna bırak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KeineLust -- 23 Haziran 2012; 21:51:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KeineLust

Atmosferi en iyi oyunlardan bir tanesidir.Gece kulaklığı tak ve kendini oyuna bırak

Alıntıları Göster
    bende aynen öyle düşünüyorum şu oyunu kurayım o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

bende aynen öyle düşünüyorum şu oyunu kurayım o zaman

Alıntıları Göster
    Türkçe yama indir ve oyunun dilini Rusça yap tadından yenmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: jedi39

Türkçe yama indir ve oyunun dilini Rusça yap tadından yenmez

Alıntıları Göster
    Kesinlikle kaliteli ve oynanması gereken bir oyun . Atmosferi mükemmel. Artyom reyizle takılmaya başla yeniden :D .
  • Önce oyunu oynayıp sonra romanını okursan daha da güzel olur. Benim orijinal aldığım ılk roman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

Önce oyunu oynayıp sonra romanını okursan daha da güzel olur. Benim orijinal aldığım ılk roman
    romanını duymuştum ilk önce oyunu oynayacağım sonra kitabınıda buluruz
  • quote:

romanını duymuştum ilk önce oyunu oynayacağım sonra kitabınıda buluruz

Alıntıları Göster
    Kesinlikle oynamalısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

Kesinlikle oynamalısın.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar şu oyunun konusunu detaylıca anlatacak birileri varmı?
  • quote:

Alıntıları Göster
    Güzel bi oyun bende kurmustum ama feci kastı
  • quote:

Orijinalden alıntı: okinkurt

Güzel bi oyun bende kurmustum ama feci kastı

Alıntıları Göster
    Benim bu oyuna ilgim vardı ilk çıktığı zamanlar fakat çok fazla bug ı olduğundan soğudum ve vazgeçtim, şuan o buglardan kurtulundu mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Micro 1618

Oyun kıyamet sonrası Rusya'da geçmekte ve hayatta kalmayı başaran 20 yaşındaki Artyom adlı karakterin yaşadığı olayları konu almaktadır. Artyom, Hunter adında elit bir askerden metronun Karanlık Olanlar olarak hitap edilen yaratıklar tarafından tehdit edildiğini öğrenir. Hunter tek başına tünellere çıkar ve çıkmadan önce Artyom'a eğer geri dönmezse Polis adlı mekana gidip olanları aktarmasını söyler. Hunter geri dönmez ve Artyom yola koyulur. Oyunun konusu bu, Artyom'u biz oynuyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jedi39

quote:

Orijinalden alıntı: Micro 1618

Oyun kıyamet sonrası Rusya'da geçmekte ve hayatta kalmayı başaran 20 yaşındaki Artyom adlı karakterin yaşadığı olayları konu almaktadır. Artyom, Hunter adında elit bir askerden metronun Karanlık Olanlar olarak hitap edilen yaratıklar tarafından tehdit edildiğini öğrenir. Hunter tek başına tünellere çıkar ve çıkmadan önce Artyom'a eğer geri dönmezse Polis adlı mekana gidip olanları aktarmasını söyler. Hunter geri dönmez ve Artyom yola koyulur. Oyunun konusu bu, Artyom'u biz oynuyoruz.

Alıntıları Göster
    Kesinlikle oynanması gereken bir oyun. Zamanın da sistemim yetmediği için oynayamadım. Sistemi toplayınca kurup oynadım ve dedim ki lanet olsun neden daha önce şu sistemi kurmamışım. Bugüne kadar oynadığım ve aşırı beğendiğim hatta hastası olduğum bir Assassin's Creed serisi bir de metro 2033 dür. Ne crysis ne bf3 ne de başka bir oyunu sevemedim metro 2033 kadar. Çünkü metro 2033 ün atmosferi hiç bir oyun da yok gerçekten yok. Ama şunu da belirtiyim oyunun türkçe yamasını indir o şekilde oyna. Konuşmaları, hikayeyi anlamassan oynamanın br anlamı kalmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Braymm

Kesinlikle oynanması gereken bir oyun. Zamanın da sistemim yetmediği için oynayamadım. Sistemi toplayınca kurup oynadım ve dedim ki lanet olsun neden daha önce şu sistemi kurmamışım. Bugüne kadar oynadığım ve aşırı beğendiğim hatta hastası olduğum bir Assassin's Creed serisi bir de metro 2033 dür. Ne crysis ne bf3 ne de başka bir oyunu sevemedim metro 2033 kadar. Çünkü metro 2033 ün atmosferi hiç bir oyun da yok gerçekten yok. Ama şunu da belirtiyim oyunun türkçe yamasını indir o şekilde oyna. Konuşmaları, hikayeyi anlamassan oynamanın br anlamı kalmaz.

Alıntıları Göster
    Metro 2033 eşi benzeri olmayan bir oyun, insanı içine alır sizi metro tünellerinde yaşatır, o atmosferi bizzat hissettirir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Diablo

Metro 2033 eşi benzeri olmayan bir oyun, insanı içine alır sizi metro tünellerinde yaşatır, o atmosferi bizzat hissettirir.

Alıntıları Göster
    oyunu türkçe yaması olmadan oynadım haliyle birçok olay cereyan ettiği halde tercüme edemediğim için bu olaylar bir bütünün anlamsız/yarı anlamlı parçaları oldu benim için.
    oyunun amacını oyunu bitirince anlayıp ha böylemi olması gerekiyormuş diyen saftirik Türk oyuncularından biriyim

grafik ve ses kalitesi iyi. aksiyon derecesi de iyi
    ama bence en iyisi maintheme soundtrack dedikleri anamenü müziği idi. halen dinlerim youtube üzerinden..

• quote:

Orijinalden alıntı: azman çavuş

oyunu türkçe yaması olmadan oynadım haliyle birçok olay cereyan ettiği halde tercüme edemediğim için bu olaylar bir bütünün anlamsız/yarı anlamlı parçaları oldu benim için.
    oyunun amacını oyunu bitirince anlayıp ha böylemi olması gerekiyormuş diyen saftirik Türk oyuncularından biriyim

ama bence en iyisi maintheme soundtrack dedikleri anamenü müziği idi. halen dinlerim youtube üzerinden..

Oyun da beni en çok etkileyen şey bir bölüm ya da görevin sonunda ki o kırmızı arka plan ekranına eşlik eden artyom'un o mükemmel sesi. O kadar derinden ve kasvetli anlatıyor ki

Gel gelelim oyunun sonuna geldik ve bitti

• quote:

Orijinalden alıntı: Braymm

quote:

Orijinalden alıntı: azman çavuş

Oyun da beni en çok etkileyen şey bir bölüm ya da görevin sonunda ki o kırmızı arka plan ekranına eşlik eden artyom'un o mükemmel sesi. O kadar derinden ve kasvetli anlatıyor ki

Gel gelelim oyunun sonuna geldik ve bitti

Alıntıları Göster
    oynayıp bitireceksin aradan 1 ay geçecek tekrar oynayıp bitireceksin öyle ki atmosferi seni içine alacak ordan çıkamayacaksın benim gibi romanını alıp okumaya baslayacaksın.ahhhh last night gel hadi bunalımdayım laayyynn :D

• quote:

Orijinalden alıntı: -Rusher-

oynayıp bitireceksin aradan 1 ay geçecek tekrar oynayıp bitireceksin öyle ki atmosferi seni içine alacak ordan çıkamayacaksın benim gibi romanını alıp okumaya baslayacaksın.ahhhh last night gel hadi bunalımdayım laayyynn :D

Alıntıları Göster
    anlaşılan metro 2033 tam bir hikaye oyunu

dostlar oyunu ilk başları gerçekten süperdi ve insanı gerçekten geriyordu merak uyandırıyordu ne zaman şu eski püskü silahları gördüm oyundan soğudum
  • quote:

anlaşılan metro 2033 tam bir hikaye oyunu

dostlar oyunu ilk başları gerçekten süperdi ve insanı gerçekten geriyordu merak uyandırıyordu ne zaman şu eski püskü silahları gördüm oyundan soğudum

Alıntıları Göster
    kitabı daha iyi diyorlar , oyununa bi göz atalım
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.