Şimdi Ara

Metal müzik için kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ben metal müzik ve rock müzik dinleyen biriyim.
    Yabancı sitelerde araştırdığım kadarıyla brainwavz diye bi marka varmış ve bu konuda iyilermiş.

Model olarak brainwavz delta modelini düşünüyorum ama türkiye de satışı yok. Bu kulaklığı nasıl alabilirim?
    (daha önceden yurtdışı sitelerinden bi kaç kere alışveriş yaptım ve gelmedi o yüzden önyargılıyım)

Ve son olarak metal müzik için kulaklık tavsiyesi istiylrum sizden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de Jazz, Metal dinleyebileceğim bir f/p kulaklığı arıyorum.

Brainwavz benim de dikkatimi çekti. Öven çok övüyor.

Sennheiser CX 3.00 II ve Sony MDR-XB50AP modellerini de düşünüyorum ama Brainwavz çok merakımı çekti.

Bir de Xiaomi Hybrid Pro var tabi ama arkadaşımdan denedim Piston 3'ten daha kötü ses veriyordu. Bilmiyorum belki benim telefondan kaynaklanan bir sıkıntı varolabilirdi, tekrar denemem lazım ama pek bir fark olacağını da zannetmiyorum.
  • Bende aynı şekilde thrash metal felan dinlemeyi çok seviyorum yüksek ses için MEIZU EP51 aldım ancak sıkıldım kulaküstü bir kulaklık arıyorum max 150ye kadar önerebilceğiniz var mı sizin
  • Takip

Edit:https://forum.donanimhaber.com/sony-onkyo-marshall-hifiman-xduoo-audio-technica--64154319 bu arada şuraya bir göz atmanizda fayda var onlarca kişinin kulaklık alışverişi yaptığı saglam bir abimiz hem kulaklık çeşidi daha bol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MegaWindows -- 1 Aralık 2017; 0:31:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.