Şimdi Ara

mediamarkt sipariş sorunu[ÇÖZÜLDÜ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar konunun yeri burası mı bilmiyorum ama birisi sorumu cevaplarsa çok memnun olurum.
    Uzun süren kulaklık araştırmalarım sonucu mediamarkt'taki kampanyadan yararlanıp urbanears humlan ve bagis modelini almaya karar verdim. Ancak ne denediysem kulaklıkları sipariş edemedim Farklı kartlarla farklı tarayıcılarla farklı pc lerde denedim ama sürekli "Ödeme işleminiz bankanız tarafından reddedildi." hatası alıyorum.
    Daha önce yaşayan yada çözüm sunabilcek olanlara şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NaChAkAl -- 3 Haziran 2014; 18:27:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: NaChAkAl

Arkadaşlar konunun yeri burası mı bilmiyorum ama birisi sorumu cevaplarsa çok memnun olurum.
    Uzun süren kulaklık araştırmalarım sonucu mediamarkt'taki kampanyadan yararlanıp urbanears humlan ve bagis modelini almaya karar verdim. Ancak ne denediysem kulaklıkları sipariş edemedim Farklı kartlarla farklı tarayıcılarla farklı pc lerde denedim ama sürekli "Ödeme işleminiz bankanız tarafından reddedildi." hatası alıyorum.
    Daha önce yaşayan yada çözüm sunabilcek olanlara şimdiden teşekkürler.

dün aynı sorunu yaşadım ve direk bankaya gidip görüştüm sorunun ne olabileceği hakkında. İnternet alışverişi yapabildiğimi ama bu siteden olmadığını anlattım ve kısa bir araştırmadan sonra bana mediamarkt.ın yanlızca kredi kartı ile alışveriş kabul ettiğini söylediler. Ben banka kartı ile denediğim için de alışverişi tamamlayamamışım. Yani kartta veya sitede bir sorun yok aslında sadece mediamarkt prensip olarak banka kartı ile alışveriş kabul etmiyor.

• bu hata benim işlemim sonrasında da veriyor, çözümü nedir sayın @NaChAkAl
  • quote:

Orijinalden alıntı: nthng

bu hata benim işlemim sonrasında da veriyor, çözümü nedir sayın @NaChAkAl

üzerinden baya süre geçti ama hatırladığım kadarıyla mediamarkt banka kartıyla alışverişi kabul etmiyormuş başka bir kartla (kredi kartı) denedim oldu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.