Şimdi Ara

Metal Gear Solid V : Phantom Pain Türkçe Yama - Çeviri Bitti (Translate Çeviri) (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
415
Cevap
29
Favori
113.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
106 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NakedSnake459

Kurulum dosyasını açtığımda böyle bir ekran geliyor windows 7 kurulu

Merhaba,

Özel mesaj attım, bakabilir misiniz?

• Kurulum.bat kısmına tıklayınca açılıp direk kapanıyor çözümü nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: Frostpoppy

Kurulum.bat kısmına tıklayınca açılıp direk kapanıyor çözümü nedir

Bilgisayarınızda kurulu Windows sürümü nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Bilgisayarınızda kurulu Windows sürümü nedir?

Alıntıları Göster

Windows 7 Ultimate x64

• quote:

Orijinalden alıntı: Frostpoppy

Windows 7 Ultimate x64

Alıntıları Göster

EDIT: Sorun düzelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 24 Aralık 2020; 17:20:50 >
  • [X] ...\master\0\00.dat dosyası bulunamadı!

[!] Kuruluma devam edebilmek için dosyaları doğrulayınız ya da oyunu yeniden kurunuz!

bu hatayı alıyorum çözümü nedir ?

Metal Gear Solid V : Phantom Pain Türkçe Yama - Çeviri Bitti (Translate Çeviri)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogukanblr08 -- 22 Aralık 2020; 23:37:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukanblr08

[X] ...\master\0\00.dat dosyası bulunamadı!

[!] Kuruluma devam edebilmek için dosyaları doğrulayınız ya da oyunu yeniden kurunuz!

bu hatayı alıyorum çözümü nedir ?

Merhaba,

Hocam hata mesajında yazıyor yapmanız gereken. O dosyanın da olması gerekiyor, çünkü içerisinde Türkçe'ye çevrilen kısımlar var.

Eğer korsan sürüme sahipseniz, tekrardan bir kurmayı deneyin. Bir de hangi korsan sürümü yüklediniz?

• @giga1974 hocam böyle bir yamaya yıllardır ihtiyacımız vardı çok teşekkürler, çok makbule geçti. @John Sheppard hocam öncelikle herkese elinizden geldiğince yardım ettiğinizi görüyorum bu yüzden sağ olun var olun. Benim de ufak bir sorum var. Yorumların çoğundan anladığım kadarıyla yama Steam sürümünde çalışıyor. Şuan kış indirimleri var oyunun fiyatı da uygun fakat oyunun 2 sürümü var. Yamanın sorunsuz çalışması için hangi sürümü almamı önerirsiniz ve yama Ground Zeroes'i de içeriyor mu ? Teşekkürler.

Metal Gear Solid V : Phantom Pain Türkçe Yama - Çeviri Bitti (Translate Çeviri)

• quote:

Orijinalden alıntı: vel1d

@giga1974 hocam böyle bir yamaya yıllardır ihtiyacımız vardı çok teşekkürler, çok makbule geçti. @John Sheppard hocam öncelikle herkese elinizden geldiğince yardım ettiğinizi görüyorum bu yüzden sağ olun var olun. Benim de ufak bir sorum var. Yorumların çoğundan anladığım kadarıyla yama Steam sürümünde çalışıyor. Şuan kış indirimleri var oyunun fiyatı da uygun fakat oyunun 2 sürümü var. Yamanın sorunsuz çalışması için hangi sürümü almamı önerirsiniz ve yama Ground Zeroes'i de içeriyor mu ? Teşekkürler.

Rica ederim, asıl ben teşekkür ederim güzel yorumunuz için.

İster Steam, ister korsan sürüm olsun fark etmez, yama her sürümde çalışıyor. Ground Zeroes bildiğim kadarıyla bu yamaya dahil değil. Onun yaması ayrı olarak var diye biliyorum.

Steam'den istediğiniz seçeneği alabilirsiniz, yama sorunsuz çalışacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 23 Aralık 2020; 8:54:40 >

• John Sheppard kullanıcısına yanıt

Cevap verdiğiniz için teşekkürler hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yardım edebilirmisiniz windows 8 kullanıyorum ve kurulum.bat dosyasını açmaya çalıştığımda açılıp 1 saniye sonra kapanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: SamedYmn1

Yardım edebilirmisiniz windows 8 kullanıyorum ve kurulum.bat dosyasını açmaya çalıştığımda açılıp 1 saniye sonra kapanıyor

Merhaba,

Özel mesaj atarak yapmanız gerekenleri anlattım. Onu dener misiniz?

EDIT: Sorun düzelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 24 Aralık 2020; 23:19:29 >
  • Kurulum.bat kısmına tıklayınca açılıp direk kapanıyor

windows 7 ultimate yüklü

çözümü var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: genki12

Kurulum.bat kısmına tıklayınca açılıp direk kapanıyor

windows 7 ultimate yüklü

çözümü var mı

Merhaba,

• Geçen hafta yamanızı denedim gayet güzeldi. Ancak oyunun ne kadar bayık olduğunu unutmuşum, 2. yarısını bitirmeye üşendim. :)

Teşekkürler, iyi ki varsınız.

• John Sheppard kullanıcısına yanıt

bende de aynı sorun var maalesef, ben fitpackgirl kullanarak indirdim update-crackleri de yaptım. v1,15 olması lazım

• C.H.N kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı şeyi bende yaşadım. Aslında oyunun sorunu değilde sanki 2015 yılından sonra felan oyunlar gayet iyileşmiş. Metal gear solid oynarken yükselemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: creationepic138

bende de aynı sorun var maalesef, ben fitpackgirl kullanarak indirdim update-crackleri de yaptım. v1,15 olması lazım

Alıntı

metni:
    Fitgirl Repack setup kurulumu hatasız tamamlanmasına rağmen eksik dosya çıkarıyormuş, çözüm için "vcredist 2010" kurulması gerekiyor.

Önceki sayfada bir arkadaş şöyle bir mesaj yazmıştı. Bunu dener misiniz? @dogukanblr08

• .bat dosyasını düzenleyip D: klasörüne bakmasını sağladım ama master\0\00 dosyası olmadığı için başlatılamadı yazıyor(fitpackgirl), vcredist 2010 u indirdim daha yüksek cersiyonu olduğu için setup başlamıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi creationepic138 -- 27 Aralık 2020; 12:53:25 >
  • silip tekrar yükledim, şimdi oyunu silip baştan mı yükleyecem?

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.