Şimdi Ara

Metal Gear Solid V : Phantom Pain Türkçe Yama - Çeviri Bitti (Translate Çeviri) (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
415
Cevap
29
Favori
113.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
106 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: creationepic138

.bat dosyasını düzenleyip D: klasörüne bakmasını sağladım ama master\0\00 dosyası olmadığı için başlatılamadı yazıyor(fitpackgirl), vcredist 2010 u indirdim daha yüksek cersiyonu olduğu için setup başlamıyor

Hocam BAT dosyası zaten C: ve D: sürücülerinde Steam veya korsan kurulabilecek her yere bakıyor. (eğer siz manuel olarak korsan sürümde farklı bir klasöre kurmazsanız)

Oyunun metin dosyaları 6-7 farklı dosyaya dağıtılmış durumda ve Türkçe yamanın tam anlamıyla kurulabilmesi için tüm bu dosyaların oyunun klasöründe olması ve yama aracı tarafından içerisine Türkçe çevrilmiş metinler eklenmesi gerekiyor. Bir önceki mesajımda Alıntı kısmında Fitgirl Repack kullanan bir arkadaşım mesajını paylaştım. Orada yazan "vcredist 2010" isimli paketi yükleyip, oyunu ondan sonra kurmayı dener misiniz? Sanırım bu paketi yüklemeden oyunu kurunca 00.dat dosyasını yüklemiyor/çıkartmıyor.

İsterseniz TeamViewer üzerinden ben de yardımcı olabilirim. Olur derseniz TeamViewer bilgilerini özel mesaj yoluyla yazabilirsiniz. Konuya yazmayın sakın.

EDIT: Sorun giderildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 27 Aralık 2020; 20:27:32 >

• Hocam 1 2 Saat Oldu Ancak Hala Kurulum Devam Ediyor Bitmiyor Gerçekten Can Sıkıcı Hızlandırabileceğim Bir Yöntem Varmıdır (Oyun Korsan İndirilmiştir).

• quote:

Orijinalden alıntı: Emty Life Phorm

Hocam 1 2 Saat Oldu Ancak Hala Kurulum Devam Ediyor Bitmiyor Gerçekten Can Sıkıcı Hızlandırabileceğim Bir Yöntem Varmıdır (Oyun Korsan İndirilmiştir).

Merhaba,

Oyun eğer HDD'de kuruluysa ne yazık ki o kadar sürebiliyor. Çünkü toplamda yaklaşık 11 GB'lık dosyalar ile işlem yapıyor ve HDD'nin de yavaşlığı göz önünde bulundurulunca 1 saatten fazla sürebiliyor. Ne yazık ki hızlandırma gibi bir işlem yok.

Kurulum ekranını aşağı alıp, internette takılabilir veya bir şeyler izleyebilirsiniz. Kurulum bittiğinde size mesaj kutusu ile bilgilendirme yapıyor.

• John Sheppard kullanıcısına yanıt

Hocam bende Kurulum.bat dosyasını çalıştırdıktan sonra cmd açılıop kapanıyor mavi ekran gelmiyor (Kontrol ettim cmd'de sorun yok)

• quote:

Orijinalden alıntı: HerawlerLeftLighter

Hocam bende Kurulum.bat dosyasını çalıştırdıktan sonra cmd açılıop kapanıyor mavi ekran gelmiyor (Kontrol ettim cmd'de sorun yok)

Merhaba,

Windows sürümünüz nedir?

• John Sheppard kullanıcısına yanıt

Windows 8.1 pro

• Yapmanız gereken işlemle ilgili bir özel mesaj gönderdim. Orada söylediğim işlemi yaparsanız olacaktır.

EDIT: Sorun giderildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 4 Ocak 2021; 11:29:29 >
  • Arkadaşlar ben cpy nin korsanını kullanıyorum yama otomatik kapanıyo yükleme yapmıyo nasıl hallede bilirim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: jelbes

Arkadaşlar ben cpy nin korsanını kullanıyorum yama otomatik kapanıyo yükleme yapmıyo nasıl hallede bilirim ?

Merhaba,

Windows sürümünüz nedir?

• 8.1

• meraba

• quote:

Orijinalden alıntı: jelbes

8.1

Özel mesaj gönderdim. Orada yazdığım işlemi yaparsanız sorun çözülecektir.

• Merhaba , bu sorunla karşı karşıya kalıyorum yardımcı olur musunuz. Oyunu yeniden kurmak dışında bir çözümü var mıdır ?

Metal Gear Solid V : Phantom Pain Türkçe Yama - Çeviri Bitti (Translate Çeviri)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatataha

Merhaba , bu sorunla karşı karşıya kalıyorum yardımcı olur musunuz. Oyunu yeniden kurmak dışında bir çözümü var mıdır ?

Merhaba,

FitGirl korsan sürüm kullanıyorsunuz değil mi? Eğer öyle ise, şu an kurulu olan oyunu silip yeniden kurmanız gerecek. Ama kurmadan önce aşağıda verdiğim linkten Microsoft C++ 2010 Redistributable Package yüklemeniz gerek. Eğer bu kurulu değilse, eksik bir şekilde kuruluyormuş.

https://www.microsoft.com/en-us/download/404Error.aspx

• quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Merhaba,

FitGirl korsan sürüm kullanıyorsunuz değil mi? Eğer öyle ise, şu an kurulu olan oyunu silip yeniden kurmanız gerecek. Ama kurmadan önce aşağıda verdiğim linkten Microsoft C++ 2010 Redistributable Package yüklemeniz gerek. Eğer bu kurulu değilse, eksik bir şekilde kuruluyormuş.

Alıntıları Göster

Teşekkür ederim. Denedikten sonra geri dönüş sağlayacağım.

• quote:

Merhaba,

Alıntıları Göster
    Merhaba attığınız dosyayı indirdim fakat kurulumda böyle bir hata verdi.

Daha sonra aşağıdaki yazılımların tamamını kurdum. Çoğu zaten kurulu olduğu için repair ettim.

Sonrasında oyunu kurdum ve dosyaları doğruladım, hiçbir eksik yoktu.
    Tüm bunlara rağmen hala aynı hatayı almaktayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tatataha -- 7 Ocak 2021; 11:33:18 >

• Hocam valla FitGirl kurulum notlarında öyle yazıyor. Ama şimdi fark ettim, benim verdiğim C++ 2010 Redis. Package ile, FitGirl kurulum notlarında söylenen C++ 2010 Redis. Package aynı boyutta değiller, sebebini bilmiyorum.

Bir de eğer Windows 10 kullanıyorsanız, FitGirl setup.exe'yi Windows 7 uyumluluk modunda çalıştırın denmiş. Son olarak bir de aşağıda yazılan şekilde dener misiniz? Çünkü sizinle aynı sorunu birkaç arkadaş daha yaşadı, onun sorununu çözmüştük.

FitGirl notlarında şu şekilde belirtiliyor;

If you’re experiencing bug with missing/broken files at the end of the installation, download and install Microsoft C++ 2010.

http://download.microsoft.com/download/1/6/5/165255E7-1014-4D0A-B094-B6A430A6BFFC/vcredist_x64.exe

http://download.microsoft.com/download/1/6/5/165255E7-1014-4D0A-B094-B6A430A6BFFC/vcredist_x86.exe

*** ATTENTION! If you’re installing this repack under Windows 10, run setup with compatibility set to Windows 7

• quote:

Hocam valla FitGirl kurulum notlarında öyle yazıyor. Ama şimdi fark ettim, benim verdiğim C++ 2010 Redis. Package ile, FitGirl kurulum notlarında söylenen C++ 2010 Redis. Package aynı boyutta değiller, sebebini bilmiyorum.

Bir de eğer Windows 10 kullanıyorsanız, FitGirl setup.exe'yi Windows 7 uyumluluk modunda çalıştırın denmiş. Son olarak bir de aşağıda yazılan şekilde dener misiniz? Çünkü sizinle aynı sorunu birkaç arkadaş daha yaşadı, onun sorununu çözmüştük.

FitGirl notlarında şu şekilde belirtiliyor;

If you’re experiencing bug with missing/broken files at the end of the installation, download and install Microsoft C++ 2010.

http://download.microsoft.com/download/1/6/5/165255E7-1014-4D0A-B094-B6A430A6BFFC/vcredist_x64.exe

http://download.microsoft.com/download/1/6/5/165255E7-1014-4D0A-B094-B6A430A6BFFC/vcredist_x86.exe

*** ATTENTION! If you’re installing this repack under Windows 10, run setup with compatibility set to Windows 7

Setup'ın uyumluluk ayarlarında zaten windows 7 seçiliydi ve linkteki program da zaten kuruluydu ben yine de tekrardan windows 7 yi seçip programı da silip tekrar yükleyip bir kez daha deniyorum.

NOT: Bir de fitgirl setup da default installation yerine installation with software updates seçeneğini seçtim bu kez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tatataha -- 7 Ocak 2021; 13:0:53 >

• tatataha T kullanıcısına yanıt

Benim dün size attığım linkteki dosya ile, FitGirl'in verdiği linkteki dosyaların boyutları aynı değilmiş. Onu biraz önce fark ettim.

Söylediğim gibi bu sorunu yaşayan birkaç arkadaşın sorunu C++ 2010 paketini yükleyince düzelmişti. FitGirl kurulum notlarında bu paket ve Windows 7 uyumluluk dışında başka bir şeyden bahsedilmemiş.

Siz bu paketi kurmak istediğinizde verdiği hata şu "Bilgisayarınızda daha yeni bir versiyonu var"

O yüzden size tavsiyem garanti olması açısından bu paketi bilgisayarınızdan komple kaldırın, sadece FitGirl'in verdiği linktekini kurun öyle deneyin.

• Dediğiniz gibi yaptım zaten. Kurlumun bitmesini bekliyorum.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.