Şimdi Ara

Mesut Çevik ile Canlı | Konuk: iPhonedo! Faruk Korkmaz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
3.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yayın çok bilgilendirici ve eğlenceliydi. Teşekkürler.

Hakkı Alkan dan sonra ilaç gibi geldi.

Haftaya da teknoseyir ekibi geliyormuş.
  • abd gibi özel şirket rekabetinin ön planda olduğu bir yerde isslerin rekabet edememesi cidden garipmiş.
  • Gerçekten çok kral bir adam, seviyoruz iphonedo
  • Mesut Çevik’in iphonedo ordusu olarak bahsettiği video hangisi tam olarak ? 3G testini çökerttin gibisinden bişeyler demişti bulamadım. Iphone 3G mi yoksa mobil 3G mi onu da anlayamadım merak ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le Citoyen

Mesut Çevik’in iphonedo ordusu olarak bahsettiği video hangisi tam olarak ? 3G testini çökerttin gibisinden bişeyler demişti bulamadım. Iphone 3G mi yoksa mobil 3G mi onu da anlayamadım merak ettim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Seviyoruz seni iPhonedo Beyciğim bu arada Anne Çişim Var harika.

• Gelecek hafta
    Perşembe günü Teknoseyir'den Levent Pekcan ve Murat Gamsız konuk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infom@n -- 7 Ekim 2017; 1:15:20 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Abi levent pekcan ilede bi sohbet ayarlasan çok hoş olur en sevdiğim 2 editör bi arada tadından yenmez walla

• Ancak seyredebildim. Giriş bölümünde iphonedo ya özgü bir giriş beklerdim. Güzel bir video olmuş. Teşekkürler DH.

• Yayını Kaçıranlardanım. Cipsi kolayı aldım yatarken tekrarını seyredeyim dedim. Seste kayma var. Düzeltebilirseniz sevinirim.

• İsmin sorun olması üzücü. Aslında globale geçerken isim değişikliğini düşünmesi gerekirdi böyle düşünüyosa. Böyle bir ihtimal varsa ne kadar erken yaparsa o kadar iyi olur. Hazır ilk defa Apple dışında bir ürün incelemişken bir dönüşüm daha yapması faydalı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Heh Hakkı Alkan'dan sonra ilaç gibi gelecek konuk.

Adamın youtube kanalı iphone kanalı ama yeri geldiğinde güzel eleştiriler yapıyor.

Bizimki de genel bir teknoloji sitesi sahibi ama hangi apple ürünü görse ooooo adamlar yapmış abi yeaaaaaa, mükemmel bir alet diye başlıyor. Daha kötü dediği yada şu şu olay hatalı olmuş dediği bir ürüne denk gelmedim. Bu mudur yani teknoloji editörlüğü?

O sitede adam gibi inceleme yapan yok zaten. Bir tek kaan arliyi sayabiliriz onun da gecmisi dh zaten.

Hakki alkan her teknolojik oyuncaga cok iyi,basarili,begendim der. Eger begenmedigi bir yon olursa da kabul edilebilir der, kotu demez.

Firmalar sana urun gonderiyorsa bunu göm diye geondermez, bunu yika,yagla satisimizi arttir sana pay verelim diye gonderirler.

O yuzden bizde inceleme yapilmaz, urun tanitimi yapilir. İnceleme iphonedo gibi olur, techrax,detroitborg,damir franc gibi olur. Bu saydigim kanallara bir bakin, sonra sdne bakin. Ssni direk kapatirsiniz ve kusmak icin tuvalete gidersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: flagbearer

Abi levent pekcan ilede bi sohbet ayarlasan çok hoş olur en sevdiğim 2 editör bi arada tadından yenmez walla

Hatta murat gamsiz da olmali. O da cok kafa adamdir...

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

quote:

Orijinalden alıntı: flagbearer

Abi levent pekcan ilede bi sohbet ayarlasan çok hoş olur en sevdiğim 2 editör bi arada tadından yenmez walla

Hatta murat gamsiz da olmali. O da cok kafa adamdir...

Gündem de açıkladılar haftaya ikiside konuk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok güzel bir program oldu. keyifle izledik. haftaya da teknoseyir geliyormuş!!!

mesut abinin en güzel projelerinden biri bu bence. tebrikler.

• videoda sesler kaymış izlenemez halde

• ses kayık hiç bakanda yok galiba

• @Speed-Step

Sevgili Mesut merhaba, video'da sesler görüntüden önde gidiyor. Vakit bulduğunda bakabilir misin?

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 7 Ekim 2017; 17:19:26 >
  • Birkaç incelemesini bugün izledim. Esprili ve objektif yaklaşmaya çalışıyor. Teknik bilgisi konusunda yorum yapmam yanlış olur ama işin teknik kısmından ziyade bir kullanıcı olarak ürün kullanım deneyimini güzel yorumluyor. Başarılarınızın devamını dilerim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • forumun hali ile videonun izlenemez oluşu arasındaki uyum..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.