Şimdi Ara

Mesut Çevik ile Canlı | Konuk: iPhonedo! Faruk Korkmaz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
3.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Faruk Korkmaz namı diğer iPhonedo, Mesut Çevik ile Canlı'da konuğumuz oluyor. Hem sizden gelen yorum ve soruları ekranlara taşıyacağız hem de Faruk Korkmaz ile yaşantısı ve teknolojiye dair sohbet edeceğiz.

Sizleri aramızda görmeyi çok istiyoruz. Yayını youtube sayfamızdan izleyebilir, chat panelinden yorumlarınızla katkıda bulunabilirsiniz.

Buraya yazacağınız yorumları da söyleşi başladığında dikkate alacağız.

• Heh Hakkı Alkan'dan sonra ilaç gibi gelecek konuk.

Adamın youtube kanalı iphone kanalı ama yeri geldiğinde güzel eleştiriler yapıyor.

Bizimki de genel bir teknoloji sitesi sahibi ama hangi apple ürünü görse ooooo adamlar yapmış abi yeaaaaaa, mükemmel bir alet diye başlıyor. Daha kötü dediği yada şu şu olay hatalı olmuş dediği bir ürüne denk gelmedim. Bu mudur yani teknoloji editörlüğü?
  • çok kafa adam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok eğlenceli olacağıni düşünüyorum.

• Sanırım 2015te Yapılmıştı Bir Röportaj Daha Ayfondo Bey İle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üç sorum var ve eminim bu soruların cevaplarını herkes merak ediyordur:

- Steve jobs tan günümüze apple ın ürün gelişimini nasıl görüyor? Apple beklentilerini karşılıyor mu yaptıklarıyla?
    - Steve jobs un ios u mu? Tim cook un ios u mu?
    - Son dönem cep telefonlarının bir çoğu kimi bilgisayarın işlem hızını bile geçmişken, bir iki senelik cep telefonlarının yazılımsal olarak yavaşlatılması konusuna nasıl bakıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.f.y. -- 6 Ekim 2017; 13:53:54 >
  • Heh Hakkı Alkan'dan sonra ilaç gibi gelecek konuk.

Adamın youtube kanalı iphone kanalı ama yeri geldiğinde güzel eleştiriler yapıyor.

Bizimki de genel bir teknoloji sitesi sahibi ama hangi apple ürünü görse ooooo adamlar yapmış abi yeaaaaaa, mükemmel bir alet diye başlıyor. Daha kötü dediği yada şu şu olay hatalı olmuş dediği bir ürüne denk gelmedim. Bu mudur yani teknoloji editörlüğü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 6 Ekim 2017; 13:19:25 >
  • Kaçmaz.

• Mükemmel bir konuk seçimi :) iphonedo bu işi en iyi yapanlardan bana göre.

Soruyu araya sıkıştırırsanız çok sevinirim.

Amerika da 27 ekimde ön siparişe çıkıp 3 kasımda satışa başlanacak olan iPhone X i ön sipariş ile Online sipariş verirsek, 20 kasıma kadar kesin kargo ulaşır mı yoksa Türkiye deki gibi bu süre 3 4 haftayı mı bulur ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • soru

iphonex almaya değermi o fiyata 4k tv xbox x ps4 pro alma veya pc toplama orta halli bit telefon alınabilinir.

• Lütfen kısa tutmayın, olabildiğince uzun bir sohbet olsun. :)
  • Bu seferki güzel olacak

• Hakkı katıldığında "Ağır ıphone fanı" demişlerdi. Bakıyorumda Faruk için daha bunu diyen çıkmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre_virüs -- 6 Ekim 2017; 12:18:48 >
  • Ben Türkiye'den neden gittiğini ,

Gümbürtüye Gittim Gelicem adlı mükemmel albümünü neden yayınlamadığını ve

Hello World videosundan sonra internet üzerindeki tüm bilgilerini neden temizlediğini merak ediyorum (ekşi ve dh yorumları vs.).

Bir de yurtdışında yaşamakla alakalı videosu vardı, buna benzer hayata dair fikirlerini anlattığı videolar/podcastlar çekmesini isterdim, bence kendisinden öğreneceğimiz çok şey var. Örnek aldığım sayılı insanlardan biri kendisi.

Adama hiçbir şekilde ulaşamıyoruz, umarım bunlara güzel cevaplar verir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Infinitum -- 6 Ekim 2017; 12:23:49 >
  • a.f.y. kullanıcısına yanıt
    Bu adam yeri geldiğinde güzel eleştiriler yapıyor. Bu soruları soracaklardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 6 Ekim 2017; 12:27:48 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırf şu introsu için bile takip edilir,izlenir
    Anlatımından,eğlencesinden bahsetmiyorum bile.
    Ayrıca kendisi bana göre en başarılı youtube da bulunan ve kaliteli içerik sunan türklerden biridir.
    Youtuber demiyorum çünkü onlar şaklaban bana göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caneycaney -- 6 Ekim 2017; 12:48:27 >
  • Iphonedo beyciğim güzel bir çerçevesiz ekran için ön kameradan feragat eder misiniz?

• Vay be zamanında kendisi ile facebookta sohbet eder soru sorardım şimdi insanlar ancak bu şekilde ulaşabiliyor :)

• adamın espiri anlayışı yeter,sadece eğlenmek için bile izlenir

• iphonedo der ki; takma onu kulaklık girişine takma, takamazsın çünkü yeri yok

• Her yönüyle kaliteli içerikler üretiyor kendisini tebrik ve takip ediyoruz. İki sorum var, birincisi bilgisayar donanımı incelemeyi hiç düşündü mü veya düşünür mü? İkincisi şu Bmw yi ne zaman yenileyecek.?

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.