Şimdi Ara

Meşhur Bozkır Tahini, - 2020 Foruma özel kampanya- +3kg kargo ücretsiz (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
54
Favori
34.170
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Göktepede kargo sabit 12 TL mı yoksa desi/kg arttıkça kargo ücreti artıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. Bu fiyatlar ne zamana kadar devam edecek ?

@alipalaz95

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SlmKbr -- 12 Kasım 2020; 16:10:13 >
  • Pinokkyo kullanıcısına yanıt

afiyet olsun hocam, beğenmenize sevindim

• 1-3kg arası 12tl kg arttıkca fiyat artıyor, 12tl yede kargocular zam yapabilir sürekli artıyor hocam

• SlmKbr kullanıcısına yanıt

Merhabalar , tam kesin tarih veremiyorum, elimden geldikce uzatmaya çalışıcam hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: faruk

Peki tat olarak Göktepe'nin kepekli olanına mı yoksa kepeksiz olarak sattıklarına mı denk?

Bir de 1 kg pekmez + 1 kg tahin için fiyat ne olur? Denemeden 2 kg almak istemiyorum. O yüzden böyle bir paket oluşturup makul bir kargo ücreti yazabilirseniz denemek isterim.

Cevap beklemekteyim

• faruk F kullanıcısına yanıt
    Bende aynı düşüncedeyim cevap alabilirsek çok memnun oluruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • adam whatsapp iletişim bilgisini ilk mesaja yazmış. oradan yazarak direkt öğrenebilirsiniz muhtemelen. herkes aynı mesajı yazmasın boşa. ben de almayı düşünüyorum ama ithal susam mevzu soru işareti oluşturuyor. şuan çoğu firma böyle mi üretim yapıyor? yoksa göktepe örneği var mesela onun susamı yerli mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tears0fDevil kullanıcısına yanıt

Mesela sizin sorduğunuz sorunun cevabı var yukarıda. Göktepe dışında tamamen yerli üretime devam eden firma bilmiyorum demişti.

Ben de özellikle buradan soruyorum ki insanlar tekrar tekrar whatsapp'tan yazmasın.

• faruk F kullanıcısına yanıt
    aslında ben sadece konuyu açana sormak istemediğim için buradan yazdım. çünkü tahin konusunda bir yetkinliğim pek tecrübem yok, fakat konunun tamamını okuduğumda sürekli farklı markalardan ürün alıp tecrübe edenlerin olduğu hissiyatı oluştu bende.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tears0fDevil kullanıcısına yanıt

İthal yerli falan artık birbirine girdi,düşünsenize şu anda yediğimiz pirinç,mercimek,ekmeklik buğday bile ithal ediliyor...

Onun için sıkıntı yapmayın,arkadaşın ürünleri gayet güzel,sipariş verecekseniz gönül rahatlığıyla verin derim naçizane...Tabii ki tercih sizindir...

• Ben de tecrübemi yazmak istiyorum. İlk siparişte 3 kg asmağa tahin, 1 kg üzüm pekmezi, 1 kg keçiboynuzu pekmezi ve 1 kg dut pekmezi siparişi verdim. İkinci siparişte de hediye verme amacıyla 2 kg tahin sipariş verdim. Birinci siparişim elime ulaştı. Ürünleri çok beğendik. Tahinler yağlı, kokusuna bakınca oldukça taze ve kıvamlı. Marketteki en iyi malum tahin markasından bile çok daha kaliteli bence ve tabi daha ucuz. Pezmezler de kıvamlı ve lezzetli. Kimisine göre belki önemli de değil ama sadece dut pekmezi biraz fazla tatlı gibi geldi. Belki dut pekmezleri bu tattadır, bilemiyorum. İlgilenen satıcıya yani Ali beye gelince, çok güvenilir ve ilgili biri. Ödeme konusunda hiçbir sorun yaşamadık. Ürünlerle ilgilenen herkese tavsiye edebilirim.

• göktepe 1 kilo kepkli,1 kilo kepeksiz ve göktepe 1 kilo pekmez fiyat ne oluyor

• Tahin hastasıyım.. 😊
    Bozkırlı çavuşoğlu tahin mi, yoksa Göktepe kepekli tahin mi, hangisini tavsiye edersiniz arkadaşlar? (İkisi de yerli ve aynı yörelerin susamı mıdır?)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 kilo Göktepe tahin siparişi verdim. Ali bey sağolsun ilgilendi ve gönderdi. Eskiden de alışverişimiz olmuştu hatta Göktepe tahin ile beni kendisi tanıştırmıştı zaten, teşekkürler.

• Arkadaşlardan bu konu vesilesi ile birer kg tahin ve pekmez satın aldım, tahin çok güzeldi, tazeydi ve lezzeti de harikaydı, pekmez cıvık geldi, ağır bir tadı yok, pekmezi beğendiğimi pek söyleyemeyeceğim.

• K@TiP kullanıcısına yanıt

Pekmezi buzdolabına koyun,ağırlaşır...

• D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt
    Pekmezin az da olsa genzi yakması gerekir, bu pekmezin rengi koyu değil çok akışkan

• kanihba K kullanıcısına yanıt
    Ben bütün bozkır tahinlerini denemiş biri olarak diyorumki 1 her zaman Göktepe 2 de her zaman cavusoğlu diğerleri bu ikisinden sonra gelir ama bazen Göktepe pahalı gelir banada bende ucuzu hangisiyse ondan alır geçerim en kötü bozkır tahini bile market tahinlerine on basar

• kml_77 K kullanıcısına yanıt

senin gibi düşünenlerin yüzünden tarım bu hale geldi ya. çiftçilerimiz bu duruma düştü ya. o zaman üreteceksin yada üreticine laf etmeyeceksin. üretmeyi bilmeyip tüketmeyi bilen, sıcak fırsatlarda bile daha ucuzunu arayan zihniyet. ithal tohumların hepsi tek kullanımlıktır. bu yıl ekersin seneye mahsülünden tekrar tohum yapamazsın. ama yerli ürünün tohumu öyle değildir. bu yıl ektin seneye üründen bir kısmını tohumluk olarak saklarsın. ayrıca susamın geçmişi 3000 yıl öncesine dayanır ve Türkiye toprakların da en kaliteli susam yetişmektedir. köylüden gidip çiğ susam almak isterseniz 1 kg susam 18-20 liradır. 1.3-1,4 kg susamdan ise 1 kg tahin çıkmaktadır. ithal susamın fiyatı acaba ne kadar birde bunlara bakmak lazım.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.