Şimdi Ara

Meşhur Bozkır Tahini, - 2020 Foruma özel kampanya- +3kg kargo ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
54
Favori
34.170
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Parekende satış fiyatı 35 tl olan tahinimizi Forum donanıma özel olarak belirli süreliğine 27.5tl den satış yapıyoruz.

1kg doğal Asımağa tahin 27.5tldir.

(net:930g)

1kg pekmez 25tl dir.

3 kg ve üzeri alımlarda kargo ücretsizdir.

Kapıda ödememiz vardır .

Ürünümüzün Özellikleri

--Bozkır asımağa tahin;

1:--Ürünümüzün pesin değeri ölçülmüş olup 100g(23.35g) protein vardır.

2:--Doğal taş değirmende ezilen susamlardan oluşur.

3:--Eski usul odun ateşinde kavrulmuş olup, çifte kavrulmuştur.

4:--Tamamen doğal katkısızdır.

5:--Koruyucu madde renklendirici tatlandırıcı içermez.

Değirmenden taze üretim 1.elden gönderim yapılmaktadır.

Kargoyu aldığınız zaman kokusundan tadından anlayabilirsiniz.

Anlaşmalı kargomuzla(mng) Tüm Türkiyeye gönderim yapıyoruz.

Sipariş için:

forumdan mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz

whatsapp 5376351433 numaradan ulaşabilirsiniz

Havale/eft yolu ile ödeme yapılmaktadır.

Merak edenler için Tahinimizin baştan sonu yapılış videosu, ürünleri aşağıdadır.

Meşhur Bozkır Tahini,  - 2020 Foruma özel kampanya- +3kg kargo ücretsiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alipalaz95 -- 16 Kasım 2020; 16:36:31 >

• Ali kardeşim kendini tanıtıp önce Göktepe firmasıyla ilişkini bildirmeli, sonra da yeni şirketle olan ilişkini ilk mesaja yazmalısın. Değilse bu başlıktan firmalar hakkında aslında olmayan bazı çıkarımlar yapılabilir.

Burada sizi tanıyanlar o marka ile o ürün ile tanıdılar, o yüzden kesinlikle bu durumu yazmalısın.

diğer firmalarda kullanıyordur ama yerli susam bulma sıkıntısı çok çıkıyor, %100 sürekli yerli kullanan Göktepe var diye biliyorum ben . Burda önemli olan susamdan çok yapılırken içine katkı maddesi konuluyormu tatlandırıcı renklendirici vs gibi şeyler, şuanki sattığımız asımoğulları ve göktepede katkı maddesi yok a,z ye yapılışlarında bulundum, diğer firmaları için yorum yapamam

• Susamlarınız yerli Manavgat mı,yoksa ithal mi?

• Forumda referansınız var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım Göktepe tahin ile çaloşıyordunuz eskiden. Bu tahin de Göktepe kadar iyi midir?

• Yanında hediyesi var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesajım bulunsun alma ihtimalim olabilir

• sayın arkadaşlar askerlik dolayısıyla uzun üre giremedim foruma çok mesaj atmıssınız kusura bakmayın cevap yazamadım , ağırlıklı olarak kampanya istemişsiniz ,elimden geleni yapmaya çalıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Susamlarınız yerli Manavgat mı,yoksa ithal mi?

hocam merhabalar , sizi hatırlıyorum nasılsınız, susamlar italdir ama tadında herhangi farklılık yok, kullanıcı deneyimlerine göre söylüyorum

• birer kilo almak istiyorum. Bozkırda hisarlık kasabasında çalıştım 90 lı yıllarda . o pekmezlerin doğallığına şahidim... inşallah hala aynıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: forcespecialtr

Forumda referansınız var mı

Merhabalar, yaklaşık 3 sene önce güzel alış verişler yaptık, referans olarak konuyu gördükçe onlar yazıcaktır diye umuyorum.

• Teşekkürler. Ancak ithal susamın yerli susamla ayni lezzet olacağına pek ihtimal vermiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ersyno

Sanırım Göktepe tahin ile çaloşıyordunuz eskiden. Bu tahin de Göktepe kadar iyi midir?

Merhabalar hocam, Daha önce size göktepe tahin gönderdik diye hatırlıyorum, tadı onunla aynıdır alırsanız pişman olmazsınız. Bu markamızda ek olarak isteğe bağlı cam kavonozdada gönderim yapıyoruz ve besin değeri ölçülmüştür

100g tahinde

: 50g yağ

:karbonhidrat 10.2g

:Lif :1.13g

:pretein:23.35g dir

• quote:

Orijinalden alıntı: Karaelf1

Yanında hediyesi var mi?

Şuanda elimden gelen bu kadar hocam malesef, 1kg de 7.5tl indirim hediye için yeterli olurmu şuanlık

• quote:

Orijinalden alıntı: .Eray.

mesajım bulunsun alma ihtimalim olabilir

sizi o ihtimalinizle sevdik :D

• quote:

Orijinalden alıntı: DeDe_KoRKuT

birer kilo almak istiyorum. Bozkırda hisarlık kasabasında çalıştım 90 lı yıllarda . o pekmezlerin doğallığına şahidim... inşallah hala aynıdır.

Merhabalar, teşekkürler , sipariş için whatsapp :5376351433 den veya burdan mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz

• Uzun süre kullanmayınca üste yağı çıkıyor altı topak topak yapışıyor. Öyle olunca nasıl bir yol izleyelim?

• Yerli susam olmaması bir dezavantaj mı farkları bilen bilgilendirebilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Uzun süre kullanmayınca üste yağı çıkıyor altı topak topak yapışıyor. Öyle olunca nasıl bir yol izleyelim?

o dediğiniz ortalama 3 4 ay sonra oluşmaya başlıyor, önlemek için kasenize yemek için katerken iyce çalkalamanız, diğer türlü oluşum olmaması için içine farklı koruyucu madde katmamız gerekiyor, onuda yapmıyoruz.

• ne alaka ise başlığı bu kitap olarak okudum.

https://www.idefix.com/Kitap/Bozkir-Imparatorlugu/Arastirma-Tarih/Tarih/Turk-Tarihi/urunno=0000000142095

hayırlı satışlar. aklıma düşürdünüz bi göz gezdireyim kitaba

• 1 kg tahin + 1 kg pekmez 50 TL dedin sanki ben öyle gördüm bana 1 de kg yollayabilir misiniz? Kapıda ödeme ya da önce al sonra öde imkanı var mı?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.