Şimdi Ara

Meşhur Bozkır Tahini, - 2020 Foruma özel kampanya- +3kg kargo ücretsiz (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
54
Favori
34.197
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 3 tane kepekli Göktepe için takip, önceki sene ali beyden almıştım forim aracılığıyla çok iyiydi, Ali beyin numarası bile kayıtlı imiş hala :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dobermann

Biz de sipariş verdik ama kargo hala yapılmadı

Arkadaşlar bende sipariş verdim.

Parayı eft yaptım.

Kargolama yapmadı.

Bence şimdilik kimse sipariş vermesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çarşamba eft yaptım. Perşembe kargolayacaktı. Kargoyla uğraşan arkadaşn yakını felç geçirmiş. Cumartesiye kaldı dedi. Bence de şuan kimse yeni sipariş vermesin.

• Takip...

• Sayın arkadaşlar bu haftaki kargoda sağlık nedeniyle problem oluştu, pazartesi günü sabahtan kargoya verilecek siparişler, , sipariş veriripte para gönderen kişiler isterse paralarını geri gönderebilirim pm den isim soy isim iban atmanız yeterli , anlayışınız için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alipalaz95 -- 6 Kasım 2020; 15:41:24 >
  • şu anda 2 kg göktepe trendyol da 83-90 tl arsında 75/25 ile ( 2-3 tl maliyeti ) 60-65 tl ye geliyor kargo da bedava ,

konvansyioenl üretim için benim de en beğendiğim göktepe , bir de denizli de hacı şerif in tahini güzel

ama ilk tercihim doğal anne anne ertül yardım doğal atatohum susam ezmesi , yada doğal atatohum beyaz tahin ( kimyasal ilaç yada kimysal gübre kullanılmadan üretilmiştir ) 50 tl /kg

bayramiç taş değirmen ve elbademi ürünleri de epey iyidir ama onlarda fiyat daha yüksek

• Eski kampanya zamanında arkadaş; forumdan sipariş edip parasını sonradan gönderenlerin bile ürünlerini kargolamıştı,güvenilir bir arkadaştır,o konuda rahat olun...

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • myrza86 M kullanıcısına yanıt

Normalde ne kadar hocam bu fiyat uygun mu

• Wally Gator kullanıcısına yanıt

kendi sitesinde 35 tl + kargo diye biliyorum ama çok detaylı bilgim yok

• myrza86 M kullanıcısına yanıt

Satıcının puanı düşük alışveriş yapan oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: myrza86

Aslında vaga uyguna geliyor. 3 kilosu 100.4 lira. 100/40 kuponunu 10 liraya aldığın zaman 3 kilosu 70 liraya geliyor. Kilosu 23 lira yani.

• Kalaycıoğlu kalitesi nasıl hocam yerli mi kullanıyor ? Daha önce almıştım merak ettim sadece.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sayın arkadaşlar Siparişlerinizin hepsi sabahtan kargoya teslim edilmiştir.(Yurtiçi kargo)

• dobermann kullanıcısına yanıt
    indirimli gözüken ürünlerde kupon kullanınca fiyat artıyor,zaten herkeste kuponda yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: alipalaz95

Sayın arkadaşlar Siparişlerinizin hepsi sabahtan kargoya teslim edilmiştir.(Yurtiçi kargo)

hocam göktepe için bekleyelimmi yoksa başka kanallardan satın alalımmı ? evde tahin bitti tahin alacağım  

• göktepe için çok uğraştımda fazla indiremedim fiyatları, sitelerinde 35tl den satılıyor ben 1kg göktepe tahini 30 tl + kargo olarak indirdim

• quote:

Orijinalden alıntı: alipalaz95

göktepe için çok uğraştımda fazla indiremedim fiyatları, sitelerinde 35tl den satılıyor ben 1kg göktepe tahini 30 tl + kargo olarak indirdim

2 kg kepekli göktepe istiyorum , ne zaman kargolanır.

Not: plastik - teneke kutu hangisini tavsiye edersiniz.?

• alipalaz95 kullanıcısına yanıt
    1kg göktepe kepekli + 1kg göktepe kepeksiz alımında kargo ücretsiz oluyor mu? Olmuyorsa Ankara için yaklaşık kargo ücreti ne kadar olur?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GkN_CyBeR G kullanıcısına yanıt

onları tam bilmiyorum ne söylesem yanlış olur hocam

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.