Şimdi Ara

Meşhur Bozkır Tahini, - 2020 Foruma özel kampanya- +3kg kargo ücretsiz (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
54
Favori
34.188
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de 1 er kilo dut pekmezi,keçiboynuzu pekmezi ve tahin aldım.Kendisine teşekkür ederim. Ürünleri beğendim yakın zamanda tekrar sipariş geçeceğim.Tadlarına gelecek olursak dut pekmezi daha önce bir arkadaşın dediği gibi biraz fazlaca tatlı ama bu dutun kendiğsinden olduğunu düşünüyorum.keçi boynuzu ve tahin de daha önce aldıklarımdan daha lezzetli.çok beğendim.

• Bu markayı ben de merak ediyorum. Diğer markalara göre daha çok karşıma çıkıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Burası sizin galiba :)

• quote:

Orijinalden alıntı: KISKANIYORLAR

Burası sizin galiba :)

Bunu paylaştığınız iyi oldu konu açılmadan önce izlemiştim videodaki eleman yerli susam kullandıklarını söylemişti. Ama konuda ithal susam kullanıldığı söyleniyor. İthal veya yerli cok takilmayabilirsiniz ama ortada yanlis veya yalan bir bilgi varsa can sıkıyor açıklamaya muhtaç bir durum.

• Ali Bey den 4 kg (1 paket 930gr) sipariş verdim koli içerisinde geldi.Ben çok memnun kaldım almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

• kml_77 K kullanıcısına yanıt

merhabalar , yerli susamda kullanılıyor yerine göre yerli susam bulunamıyor mecburen üretim durmaması için ital da kullanılıyor.

• Kepekli tahin satışınız var mı?

• çavuşoğlu aldım kepekli ve kepeksiz olanında.

kepekliyi daha açmadım ama kepeksizin tadı gayet güzel.tadı ve kokusu piyasadaki tahinlere göre daha yoğun çifte kavrulmuş olduğundan muhtemelen

• quote:

Orijinalden alıntı: Rezervuar48

çavuşoğlu aldım kepekli ve kepeksiz olanında.

kepekliyi daha açmadım ama kepeksizin tadı gayet güzel.tadı ve kokusu piyasadaki tahinlere göre daha yoğun çifte kavrulmuş olduğundan muhtemelen

Cavusoglu ithalmi yerlimi susamlari

• Bende 2 kg asımoğlu aldım.Ali kardeşim dürüst bir insan güven konusunda sıkıntınız olmasın.daha önce Göktepe kepekli almıştım bana o daha lezzetli geldi ama asımoğluda marketteki en güzel üründen daha güzel .Miss gibi kokuyor kampanyadayken denenmeli.
  • 2 kg tahin, 1 kg da keçiboynuzu pekmezi aldım. Kutu çavuşoğlu, içindeki tahinler asımoğlu. Daha önce göktepe ve çavuşoğlu da çok tükettim. Göktepenin yeri ayrı tabi ama marketlerdeki tahine bosuna para veriyoruz. Kapağını açınca kokusu bile bambaşka.

Tahini balla da, değişik pekmezlerle de yerim ama en çok keçiboynuzu pekmeziyle seviyorum. Velhasıl tavsiye ederim.
  • Burada imalatcida Perakende satış 26 TL lezzetide süper
  • kanihba K kullanıcısına yanıt
    Tahin hastasıysan benim gibi sana en güzel tahini %100 yerli susamla yapılanı söyleyeyim.Mehmet Çavuş
  • Sağ salim geldi 3 kg'lık paket. Ama kargocu arkadaşların bu stresli döneminde haşat olmadan gelmesi de şaşırtıcı oldu! Paketleme işine az daha özen göstermek profesyonelliğin göstergesi olacaktır be Ali Usta

• quote:

Orijinalden alıntı: yaki83

Cavusoglu ithalmi yerlimi susamlari

Alıntıları Göster

kendi sitesinde ''Üretimde kullanılan susam Antalya, Serik, Manavgat yöresinden temin edilmektedir'' ibaresi var

• Ama bu bilgi doğru değildir. Susamları ithaldir.
  • Selam,

Ben de Ali beyden 2 kilo kepeksiz 1 kilo kepekli göktepe tahini aldım. Koku ve kıvam anlamında çok başarılılar. Ağız tadıdır ben sadece çok az daha az kavrulmuş olmasını tercih ederdim. Ayrıca kendisi de gayet ilgili. Sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.

İyi günler dilerim.

@alipalaz95

• Geçen aldığım tahin ve dut pekmezi bitti, beğendik baya..
    Çocuklar yiyiyor genelde
    Şimdi tekrar sip. Edeceğim, kepekli tahin,i de merak ediyorum.

• Göktepe den sonra hiç bir tahini beğenmiyorum. İki kez farklı markalarda bozkır tahini aldım ikisinde de umduğumu buladim. Bence kesinlikle yerli susam ile ithal susam arasında lezzet farkı var

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.