Şimdi Ara

Meşhur Bozkır Tahini, - 2020 Foruma özel kampanya- +3kg kargo ücretsiz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
54
Favori
34.195
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üzüm ile keçiboynuzu pekmezi aynı fiyat mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bozkırlı çavuşoğlunun videosu var,isim mi değişti

• quote:

Orijinalden alıntı: Hass Nicktir

Üzüm ile keçiboynuzu pekmezi aynı fiyat mı?

Pekmezlerin fiyatı aynı 25tl dir hocam

• Daha güzel şekilde Yeniden yapılanmada diyebiliriz hocam

• 3 sene önce Göktepe tahin vasıtası ile alışveriş imkanımız olmuştu. Tahin buysa diğerleri nedir diye soruyor insan. Gerçekten enfes tadı var hele kepekli olanın. O zaman fazla alıma indirim yapıyordunuz. Şimdi de yapamaz misiniz? Hayırlı satışlar bol musteriler

• quote:

Orijinalden alıntı: omergenc23

3 sene önce Göktepe tahin vasıtası ile alışveriş imkanımız olmuştu. Tahin buysa diğerleri nedir diye soruyor insan. Gerçekten enfes tadı var hele kepekli olanın. O zaman fazla alıma indirim yapıyordunuz. Şimdi de yapamaz misiniz? Hayırlı satışlar bol musteriler

Merhabalar,

teşekkürler güzel mesajlarınız için

siparişin durumuna göre elimden geldiğince indirim yapabilirim

• Hayırdır mahsulde sıkıntı mı oldu üzüldüm ithal tahine geçmenize. Göktepe ayrı firma mıydı ben aynı aile sanıyordum sizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 3 Kasım 2020; 18:32:26 >
  • 1 er kg tahin pekmez sipariş geçtik siftah bizden olsun gelince yorum yaparım kalitesi ile ilgili

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Göktepe bulabilirsek ben de almak isterim zamanında çok beğenmiştim

• Ithal susam heryeri sarmış üzücü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hass Nicktir H kullanıcısına yanıt

pekmezin fiyatları 25 tl hocam hepsinin fiyatı aynı foruma özel

• yigit+ Y kullanıcısına yanıt

farklı firmalar hocam , yerli susam bulmak git gide zorlaşıyor artık , ekip biçende eskisi kadar yok

• evet 4 yıl önce göktepe almıştım ama o zamanlar pekmez ucuzdu.bimin pekmezi bile 19 lira olmuş nerdeyse 3 kat artmış.

• wtwt24 W kullanıcısına yanıt

evet hocam çoğu firma artık 1kg değilde 750gram 500gram paketlerde satmaya başladı

• Ali kardeşim kendini tanıtıp önce Göktepe firmasıyla ilişkini bildirmeli, sonra da yeni şirketle olan ilişkini ilk mesaja yazmalısın. Değilse bu başlıktan firmalar hakkında aslında olmayan bazı çıkarımlar yapılabilir.

Burada sizi tanıyanlar o marka ile o ürün ile tanıdılar, o yüzden kesinlikle bu durumu yazmalısın.

• alipalaz95 kullanıcısına yanıt
    Ürün etiket bilgilerini paylaşabilirmisiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

Ali kardeşim kendini tanıtıp önce Göktepe firmasıyla ilişkini bildirmeli, sonra da yeni şirketle olan ilişkini ilk mesaja yazmalısın. Değilse bu başlıktan firmalar hakkında aslında olmayan bazı çıkarımlar yapılabilir.

Burada sizi tanıyanlar o marka ile o ürün ile tanıdılar, o yüzden kesinlikle bu durumu yazmalısın.

merhabalar,Bizim bulunduğumuz bölgede yaklaşık 6 7 tane tahin değirmeni vardır, Bu firmaların bozkır tahini adıyla bilinir tatları hemen hemen aynıdır,bu firmalar küçük insan gücüne bağlı üretim olduğu sadece bölgesinde içine kapalı satış yaparlar genelde, önceden Göktepe tahini satarken forumdaki insanların bazı isteği olmuştu besin değeri ölçtürün yada cam kavonozda istiyoruz gibi, bu istekleri şuanda Bozkır asımoğlu tahin karşıladığı için buraya onun konusunu açtım,

Göktepe tahinle arasındaki farkıda ilk başta belirttim susam olarak , olabildiğince şeffaf olmaya çalışıyorum.

isteyen olursa Göktepe tahinde gönderebilirim ama onun fiyatı oldukca pahalı şuanda 1kg tahin 33tl + kargo olarak satılıyor.

Benim amacım Bozkırın tahinleri kazansın ne kadar dışarıya duyurabilirsem o kadar iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: alipalaz95

Merhabalar hocam, Daha önce size göktepe tahin gönderdik diye hatırlıyorum, tadı onunla aynıdır alırsanız pişman olmazsınız. Bu markamızda ek olarak isteğe bağlı cam kavonozdada gönderim yapıyoruz ve besin değeri ölçülmüştür

100g tahinde

: 50g yağ

:karbonhidrat 10.2g

:Lif :1.13g

:pretein:23.35g dir

Alıntıları Göster

Yerli susam tercihimizdir.

Yerli susam ile ithal susam değerlerini karşılaştırma yapabilir misiniz?

bende 3 sene önce sipariş vermiştim 4-5 kg. tadı 10 numaraydı hala o tadı diğer tahinlerde bulamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Ürün etiket bilgilerini paylaşabilirmisiniz?
    Meşhur Bozkır Tahini,  - 2020 Foruma özel kampanya- +3kg kargo ücretsiz
  • denizkent D kullanıcısına yanıt

yerli susam olan firma henüz besin değeri yaptırmadı, değerleri aşağı yukarı aynıdır diye düşünüyorum ben

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.