O

Yüzbaşı
03 Ekim 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaslar merhaba. Tecrubelerinizden faydalanmak istiyorum. Aracimi satip ailem icin suv almak istiyorum. Renault kadjar,hyundai tuscon ve peugeot 3008 almayi dusunuyorum. Ama donanim olarak full olsun istiyorum. Senelik 8000-10000 arasi km yaptigim icin dizel olmasi sart degil.Ama otomatik olmasi sart. Sadece dun tuscon u test ettim. Elite plus olani. Arac donanim olarak cok dolu ve cok heybetli. Digerleri hakkinda henuz fikrim yok. Degerli fikirlerinizi paylasirsaniz. Teşekkürler
Iyi gunler arkadaslar. Tecrubelerinizden faydalanmak istiyorum. Aracimi satip tucson almayi dusunuyorum. Aracim 2010 model 1.3 cdti 6 ileri manuel 53000km de. Ilk sahibiyim. Cok temiz. Boya hasar yok. Essantia comfort plus olarak geciyor arac. Zamaninin en dolusu olan bir arac. Ekstra olarak 3d havuzlu paspasi,bagaj havuzu, krom kapi esikleri,krom cam citalari,krom kapi kollari,spoiler,bod perde gibi aksesuarlar mevcut. Alana kislik lastigin yaninda birde 6 aylik goodyear lastik de verecegim. Sizce ne kadar istemem gerekiyor. Arkadaslar arasinda satiliga cikarttigimi yazdim whatsup tan,simdiden iki kisi ben aliyorum dedi. Fiyat olarak kactan asagi vermeyeyim. Yardimci olursaniz sevinirim.
Merhaba arkadaslar. Tecrubeli arkadaslarin fikirlerine ihtiyacim var. Aslinda aracimi henuz degistirmeyi dusunmuyordum. Ancak zamlar boyle ust uste gelince acaba bu artis devam eder mi diyerek arabami degistirmeyi dusunmeye basladim. Aracimdan aslinda oldukca memnunum.Hicbir bakımını eksik birakmadim o da beni yariyolda koymadi sagolsun. Ancak ailem buyudugunden yazlari tatile cikarken daha buyuk bir bagaj artik ihtiyac olmaya basladi. D sinifi araclara yonelmeye basladim. En cok da skoda superb aklima yatti. Bu araci bu ay almak mantikli yoksa bekleyip agustos eylul gibi mi almak mantıklı olur. Simdiden degerli fikirleriniz icin teşekkürler
Merhaba arkadaslar. Bilgisi olan arkadaslarin yardimina ihtiyacim. Aracim manuel. Aractan oldukca memnunum ancak gecen sene baslayan bu sene varligini hissettiren bir problemim var. Sabah araci vitese takmakta oldukca zorlaniyorum. Hep boyle olsa sorun yoktu ama gecen sene basladi. Sabah ilk kontakta debriyaji epey pompaliyorum sonra ayagimi basili vaziyette 15 sn falan tuttuktan ve 3,2,3,2 yaptiktan sonra ancak 1. Vitese takabiliyorum. Ancak hareket ettikten sonra problem bitiyor. Aracim 2010 model 52000 km de. Derece dustukce sabah bekleme surem artacak ve yapılması gereken bisey varsa yaptirmak istiyorum. Ustaya şanzıman yagini degiselim mi dedim. Manuel araclarda sanziman yagi değişmez dedi. Bu konuda tecrube yasayan varsa yardimci olursa sevinirim. Simdiden teşekkürler
Merhaba arkadaslar. Bilgisi olan arkadaslarin yardimina ihtiyacim. Aracim manuel. Aractan oldukca memnunum ancak gecen sene baslayan bu sene varligini hissettiren bir problemim var. Sabah araci vitese takmakta oldukca zorlaniyorum. Hep boyle olsa sorun yoktu ama gecen sene basladi. Sabah ilk kontakta debriyaji epey pompaliyorum sonra ayagimi basili vaziyette 15 sn falan tuttuktan ve 3,2,3,2 yaptiktan sonra ancak 1. Vitese takabiliyorum. Ancak hareket ettikten sonra problem bitiyor. Aracim 2010 model 52000 km de. Derece dustukce sabah bekleme surem artacak ve yapılması gereken bisey varsa yaptirmak istiyorum. Ustaya şanzıman yagini degiselim mi dedim. Manuel araclarda sanziman yagi değişmez dedi. Bu konuda tecrube yasayan varsa yardimci olursa sevinirim. Simdiden teşekkürler
Arkadaslar aracimdan cok memnunum ancak bir suredir bir ses moralimi bozuyor. Soyleki aracin on tarafindan bir teneke bir yere surtuyormus gibi ses geliyor. Ama sadece micirli dedigimiz yolda yapiyor ve her zaman yapmiyor. Duz yolda sorun yok. Sadece micirli bozuk yolda bahsettigim ses geliyor ara sira. Onemli birsey olmasindan endise ediyorum. Karter koruma var acaba o mu t sıkılmadı dedim ancak gayet sıkı duruyor. Memlekete gidince kesin ustaya gosterecegim ancak gitmeden ayni durumla karşılaşan var mi diye fikirlerinizi ogrenmek istedim. Simdiden tesekkurler
iyi günler. tablet konusunda kararsız kaldım. yorumlara bakarak bende artes almaya karar verdim. Ancak model konusunda karar veremiyorum. En başta çocuğa eğlenmesi için almayı düşünürken şimdi öyle anlıyorum ki bizde kullanacağız gibi. oyun yüklenecek. internet çok aktif olarak kullanılacak. hem wifi hemde otg ile 3g. şarjının iyi gitmesi önemli. 3 model arasında kaldım.
http://www.sadecenotebo...alem-hediyeli-pmu310590
http://www.sadecenotebo...yucu-hediyeli-pmu310581
http://www.sadecenotebo...alem-hediyeli-pmu310584

Bu 3'ünün birbirinden temel olarak farkı ne. siz olsanız hangisini neden alırdınız? Güncelleme alacaklar mı? 8 ile 10.1 arasında boyut olarak çok fark var mı? servis konusunda sıkıntı yaşar mıyım? birde bu siteden daha ucuza satan var mı? Bunun yerine şunu al diyebileceğiniz başka bir şey var mı? çok soru sordum kusura bakmayın. şimdiden teşekkürler.
baymak duo tec marka kombim var. tasarrufu arttırmak adına general abr 320 marka kablosuz oda termostatı aldım. evim balkonlarına kadar mantolu. ayrıca her iki balkonda cam balkonla kapalı zaten. yani yalıtım açısında gayet yeterli. ev brüt olarak 200 metrekare. ısınmasında sorun yok. kablosuz termostatı dışardan aldım. servisi çağırdım taktırdım. çalışmasında sorun yok. ama sormak istediğim kombinin ve oda termostatının ayarlarını nasıl ayarlamalıyım? tasarruf edeceğiz derken tam tersi olmasın. yardımcı olursanız sevinirim.
arkadaşlar su an Windows 8 pro 64 bit kullanmaktayim. sorun yükledigim ilk andan itibaren mevcut. Söyle ki, daha yeni 4 günlük yükledigim için güncellemeler mevcut dogal olarak. güncellemeler için tarattim, güncellemeleri buldu.yükledi. sonra yeniden baslat dedi bende baslattim. bilgisayarin yeniden açilmasi 40 dk sürdü, neyse dedim. açildi ama bu seferde islem görmüyor yani çok agir. sabirla bekledim masaüstünü açtim sonra görev yöneticisine girmeye çalistim. bu islemlerin gerçeklesmesi 30 dk sürdü. sonunda uygulamalardan birinin islemciyi %99,6 kullandigini gördüm. Bu uygulamanin adi Windows update services (32bit) bunu sonlandirinca hersey bir anda normale döndü. su an güncellemeler kapali. açarsam yüklüyor ve sonra yine ayni bekleme süreleri ile beklemek zorunda kaliyorum. bu anlattiklarim tam 4 kez tekrarladi. çünkü 1 güncellemeyi yapinca baska bir tanesi daha çikiyor. bu sorunun üstesinden nasil gelebilirim. yardimci olursaniz sevinirim.
iyi günler arkadaşlar,

imzamdaki aracımı 2010 yılının temmuz ayında aldım ve halen kazasız kullanmaktayım. aldığımdan beri kaskosu mevcuttur. aracım halen axa sigortalıdır. ancak bu sene kasko fiyatı almak için diğer firmalara başvurduğumda fiyat veremiyorlar. aracım pert görünüyormuş. axa yine fiyat verdi ve fiyat da normal ancak allianz dan fiyat alayım dedim yine aynı ifade aracınız kara listede ancak ona rağmen verdikleri fiyat axa dan 400 tl daha yüksek. anadolu sigorta ise hiç fiyat vermedi. bir acenete yetkilisine ben kaza yapmamama rağmen neden böyle diye sorduğumda, muhtemelen aracın üzerindeki plakanın pert bir araçtan çıkma olduğunu ve bunun sigorta şirketleri tarafından iyi analiz edilmediği için fiyatların yüksek çıktığını söyledi. eğer sorun plakadan ise ki kuvvetle muhtemel olan bu, bu sorunun üstesinden nasıl gelebilirim. yapmam gerekenler neler? bu arada tramerden plaka no yazıp sms olarak gönderdiğimde gelen sonuç aracınızın herhangi bir hasarı yoktur diye. bu arada kasko yenileme tarihi7 ocak. acele bilgilendirirseniz sevinirim.
Hakkında
Hakkımda:
0f5ee6c255e9a47de6abd8df5e017b526.jpg
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Skoda
Mobil cihaz
LG
Operatör
Turkcell
TV
LG
Kombi
Baymak
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 829
İkinci El Bölümü Mesajları: 14
Konularının görüntülenme sayısı: 121.076 (Bu ay: 534)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 60 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.