Şimdi Ara

Merhaba Dostlarım, Engelliyim, Youtube Kanalımı Kurdum. Desteğinize İhtiyacım Var. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
2
Favori
40.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
553 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de yaklaşık 1 sayfa yazı yazdım bu arkadaşa ama göndermeden sildim cidden değmez
    Yazdıklarım yüzümden konu sahibi arkadaşın konusunun da kapanmasını istemem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • abone olundu
  • Belki bunu yazdığım için linç yiyeceğim ama olayın diğer yüzü beni biraz rahatsız etti.

Youtube'de rekabet ortamı çok zorlu . Burada yüz binlerce kanal ve herkes bir şekilde emek veriyor . Bunların içinde en kaliteli yayın yapanlar varlığını sürdürürken altta kalanlar bir şekilde zamanla kayboluyor . Kardeşimize tavsiyem kanalını pazarlama yöntemi olarak bu yolu tercih etmemesi. Elbette elimizden geldiğince destek olmak isteriz fakat yarın öbür gün videolarını kimse izlemediği vakit bu sana negatif enerji olarak geri dönmesin . Şuan dürüst olmak gerekirse insanların büyük çoğunluğu sadece engel durumundan dolayı kanalına abone oluyor videolarına like atıyor ama yarın videolarının bir izlenebirliği olmazsa belki insanlar abone olmaktan vazgeçecek veya hiç açıp 1 dakika dahi izlemeyecek . Bu da zamanla senin başarı grafiğini aşağıya doğru çekecek ve ilk baştaki o hevesin kalmayabilir .

Özetle yaptığın eğer kamera karşısında kendini göstermiyorsan ki göstersen de çok mühim değil bu durumu çok ön plana taşıma . İnsanlar seni diğerlerinden fiziki olarak farklı olduğun için değil kalite olarak farklı olduğun için tercih etsin. Şuan için belki sorun değil ama gelecekte bu durum eksiye doğru giderse moral bozabilir . Umarım iyi yerlere gelebilirsin . Başarılar şimdiden.

• Sürekli yeni guncel ve farkli oyun videolarini bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, abone oldum ve hemen 3 videonuzu izledim. Sohbetler bence çok güzel ve dinlemeye değer. Sadece ses biraz sıkıntılı, mikrofonu veya ses ayarlarını değiştirerek belki düzelebilir. Bu konulardan anlayan arkadaşlar yardımcı olabilirler belki.

• quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Ben de yaklaşık 1 sayfa yazı yazdım bu arkadaşa ama göndermeden sildim cidden değmez
    Yazdıklarım yüzümden konu sahibi arkadaşın konusunun da kapanmasını istemem
    Bu insanların başından hiç kötü bir olay geçmiyor heralde

• Evet arkadaşlar
    Yaklaşık yarım saat önceki açtığım destek amaçlı konuyu sağ olsun Bir admin sildi
    Konuyu sosyal medya bölümünü açmıştım ama maalesef silindi

• Abone oldum.

• Faıthful kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 100'de 85 görme engelliyim
    bu mesaj yazmak için bile kaç defa yazdığım şeyleri geri sildim mesajı doğru bir şekilde yazabilmek için
    Sadece birazcık empati gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Hocam ben 100'de 85 görme engelliyim
    bu mesaj yazmak için bile kaç defa yazdığım şeyleri geri sildim mesajı doğru bir şekilde yazabilmek için
    Sadece birazcık empati gerek
    Geçmiş olsun hocam

• Başarılar genç, abone oldum.
  • Faıthful kullanıcısına yanıt
    Sağ ol hocam

• Başarılar dostum her zaman arkandayız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mona Sax -- 13 Ocak 2020; 22:12:22 >
  • bizde kader tarafından engellendik hayatın her alanında gerek aile gerek çevre fiziksel olmasada bende kanal açıp reklammı yapayım yani forumda sizin güruh niye böyle kendini üstün görüyor normal insanlardan yüzün varsa cevap verirsin

• SPHAR3X kullanıcısına yanıt
    Hocam dediklerinizde sonuna kadar haklısınız ve katılıyorumda. 1000 Aboneden Sonra bunu yapmayacağım zaten. Şuanda bu yaptığım bir seviyeye kadar destek istemek oda 1000 aboneye kadar.

• punta kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler desteğin için hocam, yeni oyun videoları bu ay gelecek hazırlıklar sürüyor.

• peaceforever P kullanıcısına yanıt
    Udemyden bir kaç eğitim satın alacağım sesim ile ilgili. Teşekkürler bilgi ve desteğiniz için.

• Dostum, YouTube'da başarılar dilerim, umarım gönlünce olur her şey 😊

• leomessii L kullanıcısına yanıt
    Elbette bir şekilde reklamını yapmalısın başka türlü adını duyurman çok zor . Umarım hedeflerine ulaşırsın
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.