Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Merhaba Dostlarım, Engelliyim, Youtube Kanalımı Kurdum. Desteğinize İhtiyacım Var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
244
Cevap
4
Favori
38.727
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Merhaba Dostlarım, Engelliyim, Youtube Kanalımı Kurdum. Desteğinize İhtiyacım Var.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    64 Mesaj
    BU BİR REKLAM DEĞİLDİR DESTEK TALEBİDİR. Adminlerden Yöneticilerden Ricam Lütfen Bu Konuyu Göz Ardı Edin, Reklam Olarak Algılamayın. Sadece Destek İstiyorum.

Merhaba Arkadaşlar, Yardımınıza Desteğinize ve Görüşlerinize İhtiyacım Var. Ben Engelliyim Gelire İhtiyacım Var O Yüzden Youtube'ye Başladım.

Sizden Maddi Değil, Manevi Destek İstiyorum. Kanalıma Abone Olmanızı ve Abone Ol Butonunu Yanındaki Zil Tuşunada Basmanızı ve Videolarımı 3/5 Dakikada Olsa İzlemenizi Rica Ediyorum.

Bu İsteğimi Çok Görmemenizi Diliyorum.

Destek Olmanız İçin Engelliğimi Kullanmıyorum Normal İnsanlardan Daha Çok Desteğe İhtiyacımız Var.

Engelli Olduğuma İnanmayanlar İçinde İnstagramım: https://www.instagram.com/corcemektas/

Destek Olmak İsteyenler İçin Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/channel/UCDpO5AydB2xZOTKXBL11K8g?view_as=subscriber

Şimdiden Herkese Teşekkür Eder, Rahatsızlık Verdiysem Özür Dilerim. Konuyuda Öne Çıkarırsanız İyi Olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leomessii -- 14 Ocak 2020; 10:10:49 >

• Merhaba kardeşim, bende bir engelliyim, kendi çabamla bu kanalı kurdum az çok izleniyor, sorması ayıp olmasın ne gibi bir engelin var. Başarılar dilerim
    Benim engelim boy kısalığı var bende.

Kanalımın linki :https://www.youtube.com/channel/UCgXJ3oTO9O9wbkohaELo73Q?view_as=subscriber

Ben de yüzde 85 görme engelliyim
    Abone oldum kardeşim
    Başarılar
    ben de YouTube kanalıma burada paylaşmak için bir konu açacaktım ama linç yerim diye açmadım🙂

Merhaba dostum, yıllardır YouTube kullanırım. Sanırım bildirim zilini açtığım ilk ve son kişi sen olacaksın. Videolarının devamını beklerim.

%90’üstü engelliliğim var hayata 5-0 geride başlamışım. Bırakta yardım isteyeyim onuda prim olarak görme. Normal sağlıklı olsam çalışır paramla reklam verirdim merak etme Hocam. Teşekkürler yorumun için yinede.

Konuya gelen ilk 5 mesaja dikkat edin.Hepsi de sahte üye.

Edit:Admin,şikayet sonrası mesajları kaldırdı.

https://i.hizliresim.com/gPmzD5.png

Edit 2:Kontrol ettim 5 üyelik de banlanmış. Bunlar konu sahibine aitse sana ne deyim bilmiyorum artık.Sahte hesaplarla duygu sömürüsü mü yapıyorsun?

• Yüzbaşı
    431 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    kaya0

kanal adı güzelmiş ad soyad mı yoksa siz mi buldunuz :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    kaya0

ABONE OLANA ABONE OLURUM

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    dublex06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Saol hocam o zaman sen abone olma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Osiris34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Tebrikler! şuan videolarını izliyorum.
    AMD Ryzen 7 3800X / MSI MPG X570 Gaming Edge Wifi / G.SKILL TridentZ 32GB 3600mhz DDR4 CL16 (2x16) / Gigabyte RX 5700XT Gaming OC / AOC Agon AQ271QX 27" 2K 144Hz 1Ms VA / XPG SX8200 Pro Nvme M.2 256gb (3500-1500 MBps) / Seagate Barracuda 1TB 7200Rpm 64MB / MSI MPG GUNGNIR 100P Tempered Glass / Corsair CX650M Moduler 650W 80 Plus Bronze / Razer Deathadder Elite / Razer Goliathus Stealth / Logitech G510 Gaming.
  • Yarbay
    2999 Mesaj
    Abone oldum dostum, başarılar 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çavuş
    64 Mesaj

Çok Teşekkürler Hocam Desteğiniz Çok Önemli.
    |
    |
    Skörtıl_Nimo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İyi ki varsınız hepiniz teşekkür ederim. Bu desteğinizi unutmayacağım. Hepinizin desteğine çok ihtiyacım var.
    |
    |
    BrokenDream kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ad Soyad Hocam. Teşekkürler iltifatınız için.
    |
    |
    Osiris34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sizler Sayesinde Daha Çok Güçleniyorum. Teşekkür Ederim Hepinize.
    |
    |
    PAUL WALKER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8113 Mesaj
    emre durmusun kanalında katıl diye secenek eklenmiş sende yapabilirsen bi bak istersen

Çok çok teşekkürler, ne diyeceğimi bilmiyorum. Gerçekten çok teşekkür ederim.
    |
    |
    Aelfwig kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Bey Azura
haberler
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.