Şimdi Ara

Merhaba Dostlarım, Engelliyim, Youtube Kanalımı Kurdum. Desteğinize İhtiyacım Var. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
2
Favori
40.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
553 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben %98 engelliğim hastalığım msukuler distrofi, annem babam tarafından 20 yıl şiddet gördü. Senin sadece beynin değil her yerin sağlam çalışıyor. Aç kalmazsın annen olmadığındada bakımsızlıktan ölmezsin çünkü çalışırsın kendine bakabilirsin. Tüm dünyada engelliler tüm insanlardan bir tık daha üstün. Ben ne kendime bakabilirim ne çalışabilirim ne kendim yemek yiyebilirim nede afedersin lavaboya bile kendim gidemem çoğu engellide aynı benim gibidir. Ama sen yine anlamazsın çünkü düşmeyen bilmez. Yinede teşekkürler yorumun beni daha da güçlü yaptı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SPHAR3X kullanıcısına yanıt
    Umarım hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CC8BE145A

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Ergenliğine veriyorum :) iyi forumlar . Üye dilenmiyor ama senin yaptığın klasik ilgi çekmek . Her konuda her şeyi bilmek zorunda değilsin. Sorunların varsa kitap vs okuyarak sakinleşebilirsin. Seni bu kadar karamsar ve düşmanca konuşacak ne yaşadıysan yardım alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPHAR3X

Belki bunu yazdığım için linç yiyeceğim ama olayın diğer yüzü beni biraz rahatsız etti.

Youtube'de rekabet ortamı çok zorlu . Burada yüz binlerce kanal ve herkes bir şekilde emek veriyor . Bunların içinde en kaliteli yayın yapanlar varlığını sürdürürken altta kalanlar bir şekilde zamanla kayboluyor . Kardeşimize tavsiyem kanalını pazarlama yöntemi olarak bu yolu tercih etmemesi. Elbette elimizden geldiğince destek olmak isteriz fakat yarın öbür gün videolarını kimse izlemediği vakit bu sana negatif enerji olarak geri dönmesin . Şuan dürüst olmak gerekirse insanların büyük çoğunluğu sadece engel durumundan dolayı kanalına abone oluyor videolarına like atıyor ama yarın videolarının bir izlenebirliği olmazsa belki insanlar abone olmaktan vazgeçecek veya hiç açıp 1 dakika dahi izlemeyecek . Bu da zamanla senin başarı grafiğini aşağıya doğru çekecek ve ilk baştaki o hevesin kalmayabilir .

Özetle yaptığın eğer kamera karşısında kendini göstermiyorsan ki göstersen de çok mühim değil bu durumu çok ön plana taşıma . İnsanlar seni diğerlerinden fiziki olarak farklı olduğun için değil kalite olarak farklı olduğun için tercih etsin. Şuan için belki sorun değil ama gelecekte bu durum eksiye doğru giderse moral bozabilir . Umarım iyi yerlere gelebilirsin . Başarılar şimdiden.
    Bir engelli olarak katılıyorum bu yoruma. Kardeşimizin yaptığı şeyi elbette anlıyorum. Ama sana bir abi tavsiyesi olsun; Bir iş yaparken hiçbir zaman engelini öne sürme. Bunu şu an için söylemiyorum. Bende kanalına abone oldum. Ama yaşın daha da büyüdüğünde bunun sıkıntısını çekersin. Sen sen olduğun için varsın. Unutma bunu.

• Ben mi sakat ayağına üye dileniyorum. Msukuler distrofi diye aratın googleye hocam, %98 engelliyim. Hastalıkla ilgili yalan söylemek allah yukardayken bunu yapmak benlik bir iş değil çünkü doğru söylüyorum. İnstagram hesabımın linki yukarda girip bakın. Teşekkürler

• Herr konuda muhalif cikacaktir bunu aklinin bir kosesine yaz ve moral bozma. Basarilar dilerim yakisikli kardesim yola devam.

• Ambarad kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi verdiğiniz için hocam. Sizler sayesinde çok bilgileniyorum.

• Azeri-türk oyuncu vakası gibi herkes abone olacak destek olsun diye. Orada gözüken sayı şişirilecek ve 2-3 ay sonra kanal sinek avlayacak. Tabii umarım böyle bir şey olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JulienDuCasse -- 13 Ocak 2020; 23:3:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kukaraça kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam, bunları bilerek yola çıktım. Daha çok hakaretler alacağım bunun farkındayım. Teşekkürler iyi dilekleriniz için, allah sizinde yolunuzu açık etsin.

• çok yanlış bir düşünce içindesin kendini diğer insanlardan üstün görme bu kafayla fazla yaşamassın diyorsunki engelliler üstün ben bu fikirdeki bir insanla tartışmam artık

• Allah kolaylık versin rakibin cok malesef.
  • JulienDuCasse kullanıcısına yanıt
    Hocam bunun farkındayım, böyle hiç bir yere varamam fakat bir seferlik DH gibi anlayışlı insanlarla dolu foruma yazmak ve hem görüşlerinizi hem desteklerinizi almak istedim.

• her konuda böyle değişik tipler oluyor aldırma kardeşim yoluna devam et bizde elimizden geldğince destek oluruz abone oldum inşallah daha da başarılı olursun
  • Pek aktif bir kullanıcı değilim youtube da ama destek olmak için abone oldum kardeşim. İnşallah hayatta her şey gönlünce olur. Bir kas hastası olarak seni gayet iyi anlıyorum. Kolaylıklar.

• Abone oldum kral.

• ysjodyy Y kullanıcısına yanıt
    Hocam sen beni çok yanlış anlıyorsun, öncelik olarak sizden üstün olmamız gerek diyorum ben. Çünkü bakıma muhtacız. Engellilerle normal İnsanlar eşit olarak görülürse bir koşu yarışında bir engelli ile bir normal koşabilen insanı yarıştırmaya benzer.

• statica S kullanıcısına yanıt
    Asıl kral sizlersiniz Hocam. Teşekkür ederim iltifatınız için.

• ßLacKLioN kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, sadece yanlış anlamasınlar diye açıklama yazıyorum onlara, yine anlamıyorlar gerçi de. Onlar olmazsada hırslandıracak bir şey de kalmıyor aslında.

• Abone oldum, başarılar dilerim. Etiketlemelere mutlaka özen göster. Canlı yayın ve twitch mutlaka aç eğer yok ise.

• Abone oldum bende

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.