Şimdi Ara

MERCEDES CLA 200 AMG Mİ YENİ C180 AMG Mİ ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
56.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni C 180 nin arka görüntüsü berbat. CLA 200 AMG nin arka gòrüntüsü mükemmel. CLA 200 Amg önden görünüştüde C 180 den bir gömlek daha üstün. C 200 AMG COUPE bir otomobil.. C 180 amg ve Cla 200 amg. Aynı motor Cla 200,
    Yeni C 180 dende 7 km daha hızlı... Bilmeyenler öğrensin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dış görünüş olarak CLA 200 AMG Yeni C 180 dende güzel. İlk çıktıgında 8 ay sıra yazdı. Bir bakan bir daha dönüp bakıyor.

• Cla ve c180 ni bayii de inceleme firsatim oldu cla nin ic dizayin ilk basta hos gorunuyor ama gercekten kalite olarak c180 nin yanindan gecemez bence fazlasiyla kalitesiz malzeme kullanilmis. C180 e karar verildi.

• Görünüş olarak CLA 200 AMG yeni C 180 den daha güzel. Sadece iç kısımda biraz C 180 iyi. Iç kısım birbirine çok benziyor. Bmw begenenle Bmv sitesinde yazın. Sizin mercedesle işiniz olmasın.

• 24 yaşındayım CLA200 kullanıyorum. Benzine verdiğim paraya çok acıyorum. Çok yakıyor benzinli olan çok. Akşamüstü kuşadasında bir çıkayım dolanayım diyorum ortalama yakıt tüketimim 12.0'dan aşağı hiç olmadı.

Dizel volvo v40 Rpaket sipariş ettim bu yüzden. CLA alıp benzini maddi açıdna asla dert etmeyeceksen, al alacaksan KIRMIZI al

Kırmızı al ama Urban+Luxury paket almalısın. Kişisrl olarak AMG paket almadım çünkü beyaz spor koltuk ekletemedim. Beyaz spor koltuk ve kırmızı luxury paket ile yollarda UFO muamelesi görmek istersen al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mindolluin -- 2 Eylül 2014; 11:21:25 >
  • CLA 200 1.6 Benzinli ve Yeni C 180 1.6 Benzinli aynı motor. Yakıt yönünden aynı miktarda yakıyor. Sonuçda benzi 5 tl.

• CLA 200 1.6 Yeni C 180 1.6 ve E 180 1.6 dan 7 km. Daha süratli... Bilmeyenler Mercedes servislerinden öğrensinler.

• CLA 200 1.6 yumuşak kullanımda 100 km.de 6 litre yakıyor. Agresif kullanımda fazla yakar.

• bence ne c-cla nede mercedesin yeni bir modeli en iyisi bi passat variant 1.6 Tdi bmt high tek geçerim!
  • Önden yada arkadan ne fark eder, arkadan çekiş alsa yanlayacak mı ? hayır. Adım başı radar koyuyorlar... Fazla konfor da istemediğini söylemiş ki AMG istiyor...
    27 yaşındayım ve 150bin'im olsa 5-10bin daha koyar donanımlı bir CLA200 amg alırım. Çünkü C serisinin dış tasarımını hiç beğenmedim özellikle arkasını.

Kısacası: Tasarımına bakınız , C serisini beğeniyorsanız C180 amg alın derim, çünkü iç tasarımı çok iyi.
  • CLA mercedes bile değildir. önden çeker japon arabası parası yetmeyenler aslın diye çıkardılar baktılar tuttu sonra fıyatı yukselttıler. C 10 gömlek üstü.
  • arkadaş öncelikle tarafsız gözle şunu söyleyim... cla-gla ve içinde a harfi olan herhangi bir araba mercedes değildir. yeni c serisi cla nın 3 ışık yılı ötesinde hem tasarım olarak hem donanım olarak hem kalite olarak.malesef cla alanlar bir an gaza gelip mercedesin zokasını yedi.biz piyasayı yakından takip edenler, insanlara defalarca yeni c serisini beklemelerini söyledik ama dinletemedik.

hangisini alman gerektiğine gelince yaşın 21 olduğuna göre kesinlikle 2sinide almamalısın...benim yaşım 30 dan fazla olduğu halde ben bile acaba c serisi bana ağırmı kaçar diyorum ki tarihteki en sportif c serisi...
    anladığım kadarıyla para problem değil... premium spor alınacak... gidiyorsun bir tane bmw alıyorsun hem yakıt tasarrufu yapıyorsun,hem daha güçlü ve agresif bir araba kullanıyorsun. tam 20 li yaşlar arabası bmw 3 serisidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: cenkshn

CLA'ya ve C yeni kasaya o kadar para verecegine 5 serisi al hem daha lüks hem daha konforlu

520i mi? Tüketim değerleri devasa düzeyde, 12 litrelerden bahsediliyor...
  • CLA , C serisinin bir alt klasmanında bir araç ,

Mercedes Bu aracı C ile A nın karışımı olarak tasarladı ve yaptı ..

Yani CLA dediğimiz araç C nin dış görünümüne A nın iç kalitesine sahip ,

Yani CLA nın iç malzeme kalitesi pek iyi değil ve safkan C hiçbir zaman olamaz...

C serisi safkan bir seridir , Aynı E gibi S gibi

CLAyı daha güzel görenler birde bu resimlere baksınlar derim,

C serisinin tasarımında S serisinden esinlenilmiş...

Her halikarda C havada karada

C 400 turkiyede yok ABD de 45 bin USd civarı fiyatı var , hayatımda gördüüğüm en güzel araç

Son resimdeki S serisini , C ile kıyaslamanız için koydum... Tasarım olarak....

S serisine güç yetmez tabi ülkemizin şartlarında 1 milyon lirayı geçiyor :( Avrupada adamlar 100 bin dolara S serisine biniyor....

MERCEDES CLA 200 AMG Mİ  YENİ C180 AMG Mİ ? MERCEDES CLA 200 AMG Mİ  YENİ C180 AMG Mİ ? MERCEDES CLA 200 AMG Mİ  YENİ C180 AMG Mİ ? MERCEDES CLA 200 AMG Mİ  YENİ C180 AMG Mİ ? MERCEDES CLA 200 AMG Mİ  YENİ C180 AMG Mİ ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manilafortuna -- 13 Ekim 2014; 0:28:25 >

• Hocam TR fiyatini bilmiyorum ama, imkanin varsa CLS serisini tavsiye ederim. C ve CLA bunun yaninda bir hic.
  • arızalı kullanıcısına yanıt
    TR fiyatina baktim yazdiktan sonra vaz gectim tavsiyemden. Oyle vergi farkimi olur arkadas hicmi vicdan yok bunlarda.
  • themonsterlive T kullanıcısına yanıt
    Yeni c 180 amg ile cla 200 amg nin motoru 1.6 ikisinde aynı hiçde motor. C 180 amg arkadan çekişli... Cla 200 amg önden çekişli... Cla 200 amg nin son sürat Hızı 230 yeni c 180 nin son sürat hızı 223 CLA 200 amg daha hızlı... Mercedes sitesine Bakınca görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: nuri sinanoğlu

Yeni c 180 amg ile cla 200 amg nin motoru 1.6 ikisinde aynı hiçde motor. C 180 amg arkadan çekişli... Cla 200 amg önden çekişli... Cla 200 amg nin son sürat Hızı 230 yeni c 180 nin son sürat hızı 223 CLA 200 amg daha hızlı... Mercedes sitesine Bakınca görünüyor.

Doğru daha hızlı . Bunda şanzuman farkı var. Birde ikiside son hızlarda giderkenacaba hangisi daha dengeli, bence c bu konuda çok iyi

• quote:

Cla 200 önden çekişli hız. 230 km. ve Yeni C 180 hız 223 km. 7 km Cla daha hızlı. Görünüş olarak CLA 200 Amg C 180 den çok güzel. C 180 nin arka kısmı çok çirkin.

quote:

CLA 200 Amg ile YENİ C 180 nin motoru aynı motor. Cla 200 yeni C 180 den 7 km daha hızlı.. iyi araştırın.

quote:

Yeni C 180 nin arka görüntüsü berbat. CLA 200 AMG nin arka gòrüntüsü mükemmel. CLA 200 Amg önden görünüştüde C 180 den bir gömlek daha üstün. C 200 AMG COUPE bir otomobil.. C 180 amg ve Cla 200 amg. Aynı motor Cla 200,
    Yeni C 180 dende 7 km daha hızlı... Bilmeyenler öğrensin.

quote:

CLA 200 1.6 Yeni C 180 1.6 ve E 180 1.6 dan 7 km. Daha süratli... Bilmeyenler Mercedes servislerinden öğrensinler.

quote:

yaş 12.5 falan herhalde? Elli kere aynı şeyi neden yazıyorsun?

Ayrıca 7 km hızlı diye daha mı iyi? Bu mu senin kriterin? Yeni C ClA'dan her bakımdan üstündür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muss@ -- 19 Ekim 2014; 21:38:27 >

• quote:

CLA 200 1.6 Benzinli ve Yeni C 180 1.6 Benzinli aynı motor. Yakıt yönünden aynı miktarda yakıyor. Sonuçda benzi 5 tl.

Yeni C 180de CLA 200 AMG ye artılarını net aldım paylaşabilirim.
    C de tam otomatik CLA da ise yarı otomatik 7 ileri şanzıman var
    Keza Sürüş modları CLA da eko ve sport sadece, C de daha fazla ve park asistanı da daha üst Düzey
    Gövde konsol da gösteriş ve kalite deri olması
    Geniş kokpit
    Sunroof a ilave panoramik cam tavan mevcut
    Statik LED (xenon ları yıkamaya gerek yok )
    Her iki ön koltuk elektrikli ve ısıtmalı, tüm koltuklar deri
    KEY less gı anahtarsız çalıştırma
    LCD ekran daha büyük efektif ve navi yazılımla vs vs
    Şimdi aynı benzinli motor diyenlere söylüyorum; ama CLA yarı otomatik şanzıman C ise tam.
    Yalnız CLA beyaz hele ki akşam arka stoplarını bir görmenizi tavsiye ederim. Al benisi müthiş bir CLA AMG yine göz ardı etmemeli...

Her iki benzinli motor AMG pakette arada 18 bin tl fark var aldığım son fiyat çetelerinde çıkan sonuç budur. Bu farklara bu fiyat ve araç görünüşü değişiklimizi varın siz karar verin...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.