Şimdi Ara

Mercedes aracima carptilar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
2.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 43
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • landscapee (4 mesaj) carretera (2 mesaj) bluerdem (2 mesaj) welowis (2 mesaj) Tietze (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (16 mesaj) Mobil (27 mesaj) Tablet (3 mesaj) Mini (4 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Trafik ve Biz >> Mercedes aracima carptilar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1806 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Beyler merhaba aksam aksam aracima carptilar tutanak tutmadik yagmur yagiyordu adam sucunu kabul etti numarasini verdi sonra tutalim dedi. Simdi ben ne yapayim araci daha 1 hafta once aldim tutanak tutsam kayit isleyecek boyasiz hallolur gibi arka camurlukda gocuk var sizce tutanak tutalim mi yoksa aramizda mi halledelim. Bide deger kaybi alabilirmiyiz bundan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi landscapee -- 11 Şubat 2018; 23:53:6 >

|
    |
  • Yav adam yeni mercedes almış ve çok üzülmüş, gömmeyin artık o kadar. kardeş geçmiş olsun. Bence iyi yaptın. Adam aracını yaptırmasa bile sen yaptır, hasar kaydı vs. ile uğraşma. Görebildiğim kadarı ile pasta cila ile epeyce düzelir, boya atmış yere ise az bir boya alınıp rötuş yapılır. Boyasız göçük tamiri ile de göçen kısım düzeltilir diye düşünüyorum.
  • Yarbay
    2276 Mesaj
    Soğuk su içmek ister misin?
  • Binbaşı
    1806 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Kaza bu sekilde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4135 Mesaj
    Tutanak tutun hocam aracınızı yaptırın sigortasından sonrasında da değer kaybı için dava açın

|
    |
  • Binbaşı
    1826 Mesaj
    Geçmiş olsun başkan.

Şimdi adama ulaşmaya çalışacan adam telefonlarını falan açmamaya başlayacak. Kabul etmyecek.

Gibi olabilir. Genelde böyle olur. Ama umarım olmaz. Kul hakkı nedir bilen biridir umarım.

Olursa da eğer, umarım fotoğraf çekmişsinizdir veya hiç olmadı adamın plakası falan elinizdedir.

Yoksa üstteki arkadaşın dediği gibi. Soğuk su içmezsin inşallah.

• Binbaşı
    1005 Mesaj
    Söz uçar yazı kalır tutanak tutulması gerekirdi,karşı tarafın insaniyetine kalmış işiniz. Değer kaybından önce karşı tarafla iletişime geçip aracınızı onarmaya bakın.
    |
    |
  • Yarbay
    22979 Mesaj
    Tutanağını sen her ihtimale karşı tut neden tutmuyorsun ki

Ha telefondan ulaşamadın adam kaçtı işim var oyalayıp durdu seni

Yaptıracaksa yine yaptırırsın devreye sokmazsın

Tampona değer kaybı veriyorlar mı bilmiyorum

|
    |
  • Binbaşı
    1806 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hocam pilakasini aldim resimde cekdik adam isyerinin adresini verdi o konuda sikinti yok benim skintim deger kaybi olur mu aracimda camurluk boyasiz olur gibi hic tutanaga girmeyip parasini alip yaptirsam diyorum.

|
    |
    VideSupra kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2506 Mesaj
    Tampon değer kaybı değil. Ama mercedes çok iyi boya çektiğinden sen boyatsan bile cihazda anlaşılır ve satarken alıcı bunda boya var 2-3 daha düş diyebilir. Sonuçta satacak olsan kazayı adama söylersin diye umud ediyorum. Söylediğin içinde adam bu tarz pazarlığa girmeyecektir.

|
    |
  • Binbaşı
    1005 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: landscapee

Hocam pilakasini aldim resimde cekdik adam isyerinin adresini verdi o konuda sikinti yok benim skintim deger kaybi olur mu aracimda camurluk boyasiz olur gibi hic tutanaga girmeyip parasini alip yaptirsam diyorum.

Değer kaybını tutanak tutmadan alamazsınız karşı tarafın %100 kusurlu olması gerekir.
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    20366 Mesaj
    Şu tutanak ve 2 foto çekmek o kadar uzun iş değil, bu günün işini yarına bırakmamak lazım...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    623 Mesaj
    Neden Mercedes diye belirtiniz?

Geçmiş olsun.

• Binbaşı
    1747 Mesaj
    Tamponda değer kaybı karsilamiyor...aracını usulüne uygun yaptir.karsi tarafın sigortasindan...aracı yeni almissin..kazayı unut keyfine bak....

Çamurluktan dolayı değer kaybindanda olursa olur...oda önemli bise olmaz...anlaşılırsaniz elden al değer kaybını 3 5 biseler....mahkemeye versen bi çamurluk boyadan 10bin değer kaybı vercek değiller

Eksperde tampon çıkmıyor bile..

Darbeli araç can sıkar..gerçek alıcı aracını satarken su resimleri gordunmu dert etmez...galerici al satci olucu sadece bahane eder

Kazada bisey yok..araç yeni ondan canın sıkılmis.normal...

Dert edilecek bisey diil.nazarin bunla çıksın...başkada tekerine taş değmesin

Keyifli surusler

|
    |
  • Binbaşı
    1784 Mesaj
    Bence deger kaybiyla ugrasilacak bir sey yok. Camurluga boyasiz gocuk duzeltme sonrasi rotus veya lokal boya atilir. Deger kaybi falan da olmaz. Abartilacak bir hasar degil. Tamponun deger kaybi hic olmaz zaten. Ben mini onarimdan her sene bir tamponu boyatiyorum. Plastik ustu boyalar aletle okunmuyor zaten. Boyanip boyanmadigi bile ispatlanamaz.
  • Yarbay
    3282 Mesaj
    Mercedes lafından sonrasını okumadım.

Anladık Mercedes'in var!
  • Teğmen
    172 Mesaj
    gerçekten ilginç, mercedese çarpmışlar olacak iş değil
  • Yarbay
    20691 Mesaj
    Ben bırakmazdım, bu devirde babana bile güvenme derler, geçmiş ola

|
    |
  • Yarbay
    3726 Mesaj
    Tutturun tutanağı yaptırın yetkili serviste. Düzgün işçilik dsha önemli bence. Satarken de ben bu segment araçlarda yetkili serviste mi yapılmış saçma sapan bir yerde mi diye bakıyorum, en önemli kriter bence bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    432 Mesaj
    Araca her ne yapılmışsa kayıtlı olmasını tercih ederim. Olağan hali de böyle.

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Mercedes

Mersedes

Merso

Mersi

Mersin

Arabam var hemi de mercedes.

Mercedesi olmayan konuya girmesin.

Mercedesi olmayan evden dışarı çıkmasın

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,407
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.