Şimdi Ara

Mercedes A180AMG v BMW 116D MSport[Fiyatlar Alındı]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, son zamanlarda araç arayışına girmiş bulunmaktayız. Aklımızda bir kaç seçenek var fakat tam olarak karar verebilmiş değiliz. Bu aşamada sizlerden yardım istiyorum.
    Seçeneklere gelecek olursak;
    BMW 116D M Plus Mineral Grisi - 0KM
    A180 CDI AMG KIRMIZI+WHITEART PAKETI - 0KM
    BMW 220D M Sport - 2. El

Aklımızdaki seçenekler bu şekilde. Sıfır kilometre 220D sanırsam şuan yok. Audi A3'e sıcak bakmıyoruz. Araç spor görünebilecek seviyede olması, dizel olması ve sıfır veya sıfıra yakın bir araba olması gerekiyor. Bu aşamada başka önerisi olacak arkadaşlar varsa listeye ekleyebilirim. Gelişmeleri bu konu altından güncelleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Düşünemedi -- 21 Nisan 2017; 19:39:20 >

• Hocam bu saydıklarınızdan 2.20d dışındaki araçlar kağnı gibi araçlar. Ki 2.20d'yi de piyasası olmadığı için önermem. bu fiyat bandında sıfır ve seri bir dizel bakıyorsanız ikinci ele yönelmelisiniz. Bizim için gitmesi önemli değil, biraz spor görünsün yeter diyorsanız orası ayrı tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brskcr

Hocam bu saydıklarınızdan 2.20d dışındaki araçlar kağnı gibi araçlar. Ki 2.20d'yi de piyasası olmadığı için önermem. bu fiyat bandında sıfır ve seri bir dizel bakıyorsanız ikinci ele yönelmelisiniz. Bizim için gitmesi önemli değil, biraz spor görünsün yeter diyorsanız orası ayrı tabi.

Çok fazla gitmesi önemli değil, aslında önemli tabii fakat ailemde ara sıra araçla seyahat edecek, genelde şehir içi kullanılacak araç.
  • Düşünemedi kullanıcısına yanıt
    Valla 1.16d ya da dizel a alacaksanız çok fazla gitmeyecek zaten. İlla 0 diyorsanız bu fiyat bandında başka sportif duran bir araç yok. CC falan olabilir ama premiumlardan istiyorsunuz anladığım kadarıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 20 Nisan 2017; 22:17:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brskcr

Valla 1.16d ya da dizel a alacaksanız çok fazla gitmeyecek zaten. İlla 0 diyorsanız bu fiyat bandında başka sportif duran bir araç yok. CC falan olabilir ama premiumlardan istiyorsunuz anladığım kadarıyla.

Hocam imzamda yazılı Avensis var şuan biraz daha Premium sınıfa girebilecek araçlara yöneliyoruz. Zaten Avensis şuanlık duracak yanına 2. bir araç olarak alınacak. Tabii A serisi ve 1 serisine ne kadar Premium diyebiliriz tartışılabilir ama dolu araçlara bakıyoruz. Biraz keyif biraz ekonomi arabası olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Düşünemedi -- 20 Nisan 2017; 22:22:42 >
  • Düşünemedi kullanıcısına yanıt
    Hocam hem 1 hemde a serisini kullandım, hatta kendimde 1 serisi alacağım. Bence 1 serisi malzeme kalitesi anlamında daha iyi ve sürüş pozisyonu, dinamikleri gibi konularda daha önde. Arkadan itiş artısı var tabi bir de, o güçle pek fazla hissedilmez ama ufak ufak hisettirir arkadan itiş kendisini arada:) 1'in en kötü yanı arka kısmının çok dar olması.

Bence o fiyata gidip 2.el bir 3.20d alın, hem çok keyif alırsınız, hemde ekonomik olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 20 Nisan 2017; 22:25:22 >
  • O kadar para verme al böyle bişey

DS&CITROEN ANK OTOSAY DAN 2.500 kmde YENİ DS5 DİZEL TAM OTOMATİK

İlan No: 413066371

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-ds-citroen-ank-otosay-dan-2.500-kmde-yeni-ds5-dizel-tam-otomatik-413066371/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mand1ra_Hekimi

O kadar para verme al böyle bişey

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-ds-citroen-ank-otosay-dan-2.500-kmde-yeni-ds5-dizel-tam-otomatik-413066371/detay

Hocam araç çok mantıklı duruyor ama bir yandan BMW logosu insanı cezbetmiyor değil. Marka algısı olmasa 116'yı ikiye katlayabilecek bir araç belkide ama

• quote:

Orijinalden alıntı: Düşünemedi

quote:

Orijinalden alıntı: Mand1ra_Hekimi

O kadar para verme al böyle bişey

Hocam araç çok mantıklı duruyor ama bir yandan BMW logosu insanı cezbetmiyor değil. Marka algısı olmasa 116'yı ikiye katlayabilecek bir araç belkide ama

Haklısınız o konuda m paket elektrik mavisi 1.16 da iyi bi tercih olur

• Spor araç diye geldim ama yazdıklarınızdan hangisi spor araba? Genç işi araba ile spor araba başka şeyler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Selami Şahin 1.6 ie

Spor araç diye geldim ama yazdıklarınızdan hangisi spor araba? Genç işi araba ile spor araba başka şeyler.

"Sportif duran araba" olarak güncelleyeceğim. O şekilde belirtmesem 1.6 tidiay passat önerisi gelebilirdi.
    Ayrıca dizel spor arabalarıda bir görebilirsek Orada spor arabadan kastımın ne olduğu gayet açık. Baltalamaya çalışmanıza hayranım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Düşünemedi -- 21 Nisan 2017; 1:44:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Düşünemedi

quote:

Orijinalden alıntı: Selami Şahin 1.6 ie

Spor araç diye geldim ama yazdıklarınızdan hangisi spor araba? Genç işi araba ile spor araba başka şeyler.

"Sportif duran araba" olarak güncelleyeceğim. O şekilde belirtmesem 1.6 tidiay passat önerisi gelebilirdi.
    Ayrıca dizel spor arabalarıda bir görebilirsek Orada spor arabadan kastımın ne olduğu gayet açık. Baltalamaya çalışmanıza hayranım

Baltalama gibi bir amacım yok. Başlığı görünce daha egzotik, heyecan uyandıran araç seçenekleri sunacağınızı, tavsiyelerin de aynı şekilde heyecan uyandıracağı düşünceyisle girdim konuya. Konuda da bmw 1 serisi, mercedes a görünce bunu dile getirdim. Neresi baltalamak oluyor?

• 2 Seçenekten başka bir şey kalmadı gibi duruyor. Bugün BMW ile test sürüşüne çıktım M paket olmadığı için motoru test etme imkanım oldu sadece. Aldığım fiyatlar şu şekilde;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Düşünemedi -- 21 Nisan 2017; 19:38:33 >

• anladığım kadarıyla marka algısı
    ve premium logolu bir araç bakıyorsunuz..

geçen sene fuardan 116 d aldık 3 silindirli 116 hp içi kumaş kaplı arkası darmı dar

ama şanzıman ve sürüş dinamiği ve hissettirdikleri ile

diğer dolu fransız ve vag gurubu araçlarından çok ötede..

memnunuz..

yeni c 200d aldık keza oda aynı şekilde mercedes

farklı bir havası var diğerlerinden ötede.

bana sorarsanız 116 d olabilir kullandığımız için söylüyorum.

bu segmentte baksaydım A 180 de olabilirdi.
  • 1 serisi ve a serisinin arka koltuk hacmini elestirenlerenlere bakmayin.Bu araclarin uretim amaci millet arkaya ailesini doldursun mangala gitsin degil.Hedef kitlesi kadinlar ve bekar suruculer.Bende eskiden 116i vardi.Dizeli kullanmadim ama 1 serisi diger c segmenti araclara gore kullanimi daha keyiflidir.Arka koltuga uc kisi oturamazsiniz saft tuneli cok fazla.Dusuk hizlarda yan veriyor ama hb oldugu icin arkayi sedan araclara gore daha cabuk topluyor.Bir de karli havalarda onden ceker araclar sizin yaninizdan vizir vizir rampa cikarken siz izliyorsunuz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.