Şimdi Ara

Meral Akşener'in Türkiye'ye çiftçinin sorunlarını anlattırma esnasında HaberTürk yayını değiştirdi. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
8.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
270 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sayın Akşener doğru yoldasın. Biz gençlerin oyu sanadır.

• Yazık....

• Nereye donse problem :) Gercek Turkiyeyi gostermek istemiyorsan kapat kanali git

• Istediğiniz kadar yayınları kesin,insanları susturdun ama gerçekleri saklayamazsınız.Gercek sokakta,markette,tarlada,faturalarda zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya çocuksunuz ya da olayları istediğiniz gözle görme eğiliminiz var.

• İğrençsin hülya, rezil kepaze kevase kadın, bu devran doner sende o devranin altına yatarsin

• Medyada ülkenin gerçek sorunları gerçek gündem konuşulmuyor ancak üzerini örtüyor. Bir iki dakika işte böyle en fazla. O yüzden iyi ki fox tv var..
    İddia ediyorum sadece 1 hafta tüm kanallar magazin haberi yapmaktan vazgeçip vatandaşın içine karışsa ve gerçek sorunları ekrana taşısa halkın iktidara olan bakış açısı anında değişir ancak medya onun elinde bu sayede istediği gündemi belirleyebiliyor. Erken seçim isterse erken seçim konuşuluyor biraz libya konuşulsun dese libya konuşuluyor. Medya halktan ve gerçeklerden kopmuş ak gezenlere pembe gözlükler takıyor.
    Sayın meral akşenerin anlattığı şeye bak bir de alttaki yazıya bak "iyi parti fetö" bilmem ne iftiralar.. Sırf bu yazı ekranda gözüksün diye meral akşeneri ekrana almadılarsa ben de bir şey bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan457 -- 23 Ekim 2020; 1:28:26 >
  • Türk medyasının kısa bir özetiydi bence. Yayınlasan dert olacak. İşte korona falan oyalamak için haber yapıyorlar..

• Böyle rezillik az gördüm, bu mu spiker bu mu haberci ? Her yanı falso resmen. Doktor anlatısının sonuna gelmiş bir veriyle beraber nokta koyacak koydurmuyor sonra kameranın bulunduğu alandakiyle nasıl bir iş bilmezlikle senkron tutturamıyorsa Fettullah sakızını çiğnetelim derken çiftçi sorununa yakalanıyor, oradan da rezil bir şekilde yarım yamalak görüntü verdikten sonra konuşacağı bitmiş olduğunu anladığımız doktorla ilk bağlantıymış gibi geri dönüyor. Adama da ne deyip beklettilerse hiç istifini bozmadan başa sarıyor. Bu sahtelik, hainlik aklımı kaybettirecek yakında.

• Söylecekleri zaten bittiği için kesmişler. Bunda bir şey yok ki?Hani muhalefeti konuşturtmuyorlardı? Alın bakın 2 dakika konuşmuş Akşener. Kesme falan yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Some guy -- 23 Ekim 2020; 5:51:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galates kullanıcısına yanıt

uzun zamandır siyaset haberi izlemiyorum, siyaset harici haber izlediğim kanalda aniden siyaset içerikli bir şey çıkarsa yada izlediğim haberin siyasete kaydığını hissettiğim an kanal değiştiriyorum.

Bunu yaparken parti ayrımı yapmıyorum, içim huzur dolu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman06 -- 23 Ekim 2020; 8:27:1 >
  • bu yozgat cehape döneminde şeker fabrikalarımız satıldı diye bağırırken aslında birkaç yıl önce kendi fabrikalarının da satıldığını öğrenen ve kapı dışarı konduktan sonra işçilerin de sokakta ağladığı yozgat değil mi.

aynı yozgattan bahsediyoruz yani. açlıktan geberseniz artık kimin umrundasınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erka1907 -- 23 Ekim 2020; 9:32:17 >
  • Büyük saygısızlık hem hocaya hem Akşener'e

• quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

bu yozgat cehape döneminde şeker fabrikalarımız satıldı diye bağırırken aslında birkaç yıl önce kendi fabrikalarının da satıldığını öğrenen ve kapı dışarı konduktan sonra işçilerin de sokakta ağladığı yozgat değil mi.

aynı yozgattan bahsediyoruz yani. açlıktan geberseniz artık kimin umrundasınız.

Yozgat'ın yükselişine engel olamayacaksınız!

• Bu kanalın halktaki tanımı:

Ossur ossur ipe diz.. öyle bomboş bi kanal işte

• Yanlışım olmasın dün veya geçen gün arabada giderken HT radyoyu dinliyordum . Akşener grup toplantısında olması lazım eğitim hakkında konuşuyordu . Atanamayan bir öğretmeni kürsüye çıkarıp ona söz verecekti . Tam adamın adını anons etti ki HT yayını kesip Azerbaycan meclisine giden TBMM meclis başkanına bağlandı . Atalarımın Azerbaycan'dan gelen birisi olarak rağmen ben bu olaya anlam veremedim . Azerbaycan - Ermenistan savaşı bizim kesinlikle gündemimizde olması gerken bir konudur fakat iç meselemizin önüne de geçmemesi lazım . Önceliğimiz Türkiye'nin kendi sorunlarıdır sonra diğerleri . HT bunu hep yapıyor anlaşılan ve bu hiç etik değil .

• O yüzden fox izliyoruz ya, çünkü sorunları dile getiren tek kanal. Diğerlerine kalsa Norveç’te yaşıyoruz

• O yüzden dünya bizim medyamızın sesini duymuyor. Artık herkes bunun farkında çünkü güven yok!!

• meral aksener i dyp den Tansu Çiller neden atti mhp ye operasyonel olarak kim yerlestirdi sonra Devlet Bahceli ordan neden atti sonra kim baska yere monte edemeyince caresizlikten kendi partisini kurdurdu bir arastirsaniza !!!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.