Şimdi Ara

Meral Akşener'in Türkiye'ye çiftçinin sorunlarını anlattırma esnasında HaberTürk yayını değiştirdi.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
8.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
270 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • akşener'e çiftçi dert yaniyor, ihlas aa, trt haber, habertürk tv kameralari canli yayinda çiftçinin sorunlarini aktariyor türkiye'ye.

2 dakika yayınlanıyor ulkemin gercek hali ve hülya hökenek hemen alelacele veda ettigi doktora tekrar baglaniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YananGülYoldaşlığı -- 22 Ekim 2020; 10:31:59 >

• doktor: son günlerde vakalarda çok fazlaa art....

hülya: taaam taaam anladık artış var hastalar falan hadi sağol iyi günler sana

hülya: evet sayın seyirciler şimdi meral akşener ne diyor ona bir dönelim

çiftçi: çiftçi çiftçiliği bırakıyor

meral akşener:gıdaya erişim ve gıda güvenliği ....

(o sıralarda hülya: ayyyyyyyyyyy kes kes kes kes)

hülya: eeeeeeeeeeee evet sayın seyirciler hocam'a bir şey sormayı unuttum ayrıca bizim gündemimiz fetö değil şimdi corona var gündemde(olm tarımı ve çiftçiyi konuşuyorlardı feto ne alaka  )...hocaaaaaaaaaaaaaam bir şey sorcam aklıma geldi de

kaldığımız yerden devam edelim ( e hani teşekkür edip kapatmıştın hocanı noldu devam edelim falan  )

Böyle rezillik az gördüm, bu mu spiker bu mu haberci ? Her yanı falso resmen. Doktor anlatısının sonuna gelmiş bir veriyle beraber nokta koyacak koydurmuyor sonra kameranın bulunduğu alandakiyle nasıl bir iş bilmezlikle senkron tutturamıyorsa Fettullah sakızını çiğnetelim derken çiftçi sorununa yakalanıyor, oradan da rezil bir şekilde yarım yamalak görüntü verdikten sonra konuşacağı bitmiş olduğunu anladığımız doktorla ilk bağlantıymış gibi geri dönüyor. Adama da ne deyip beklettilerse hiç istifini bozmadan başa sarıyor. Bu sahtelik, hainlik aklımı kaybettirecek yakında.
  • doktor: son günlerde vakalarda çok fazlaa art....

hülya: taaam taaam anladık artış var hastalar falan hadi sağol iyi günler sana

hülya: evet sayın seyirciler şimdi meral akşener ne diyor ona bir dönelim

çiftçi: çiftçi çiftçiliği bırakıyor

meral akşener:gıdaya erişim ve gıda güvenliği ....

(o sıralarda hülya: ayyyyyyyyyyy kes kes kes kes)

hülya: eeeeeeeeeeee evet sayın seyirciler hocam'a bir şey sormayı unuttum ayrıca bizim gündemimiz fetö değil şimdi corona var gündemde(olm tarımı ve çiftçiyi konuşuyorlardı feto ne alakaMeral Akşener'in Türkiye'ye çiftçinin sorunlarını anlattırma esnasında HaberTürk yayını değiştirdi. Meral Akşener'in Türkiye'ye çiftçinin sorunlarını anlattırma esnasında HaberTürk yayını değiştirdi. )...hocaaaaaaaaaaaaaam bir şey sorcam aklıma geldi de

Meral Akşener'in Türkiye'ye çiftçinin sorunlarını anlattırma esnasında HaberTürk yayını değiştirdi. Meral Akşener'in Türkiye'ye çiftçinin sorunlarını anlattırma esnasında HaberTürk yayını değiştirdi.  kaldığımız yerden devam edelim ( e hani teşekkür edip kapatmıştın hocanı noldu devam edelim falan Meral Akşener'in Türkiye'ye çiftçinin sorunlarını anlattırma esnasında HaberTürk yayını değiştirdi. )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 21 Ekim 2020; 16:51:42 >
  • Fetö tartışması yapılacak diye dönüyorlar bir bakıyorlar çiftçinin sorunları var eee halkı uyandırmak istemeyen medya da hemen sesi kapatıyor

Olay bundan ibaret

• quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Fetö tartışması yapılacak diye dönüyorlar bir bakıyorlar çiftçinin sorunları var eee halkı uyandırmak istemeyen medya da hemen sesi kapatıyor

Olay bundan ibaret

garibim Hülya Hökenek yaaa kıyamam...baktı hönk diye kaldı hemen ayy hocama geri dönelim hocaaaaaaaaaaam falanMeral Akşener'in Türkiye'ye çiftçinin sorunlarını anlattırma esnasında HaberTürk yayını değiştirdi. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 21 Ekim 2020; 16:54:12 >
  • Hocaaamm. Hocaammm yemin ediyorum şu soytarı bile sizden iyiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 21 Ekim 2020; 16:59:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lazer__ kullanıcısına yanıt

Eee ehmeh barasıMeral Akşener'in Türkiye'ye çiftçinin sorunlarını anlattırma esnasında HaberTürk yayını değiştirdi. 

• pastadır o knk hatta pasta fırını Meral Akşener'in Türkiye'ye çiftçinin sorunlarını anlattırma esnasında HaberTürk yayını değiştirdi. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 21 Ekim 2020; 17:3:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

pastadır o knk hatta pasta fırını  

Alım garantili pasta fırınıdır. Arttırıyorum.

Meral Akşener'in Türkiye'ye çiftçinin sorunlarını anlattırma esnasında HaberTürk yayını değiştirdi.

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt

pasta fırınından yukarsı ne olur hımmmm fabrika mı tamam fabrika olsun. arttırıyorum hadi bakalım Meral Akşener'in Türkiye'ye çiftçinin sorunlarını anlattırma esnasında HaberTürk yayını değiştirdi. 

• quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

pasta fırınından yukarsı ne olur hımmmm fabrika mı tamam fabrika olsun. arttırıyorum hadi bakalım  

Öyle değil hocam.

Alım garantili, arsası ormanlar yakılarak elde edilmiş İslami pastane diyorum benMeral Akşener'in Türkiye'ye çiftçinin sorunlarını anlattırma esnasında HaberTürk yayını değiştirdi. 

• az kaldı hepsinin hesabı sorulacak

• quote:

Orijinalden alıntı: -OdATA-

az kaldı hepsinin hesabı sorulacak

Millette hesap soracak güç kalmadı artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cnn den sonra kanal listesinden silinecek bir propaganda kanalı daha.

• muhaha biraz yavaş dönsünler, yetişemedik Meral Akşener'in Türkiye'ye çiftçinin sorunlarını anlattırma esnasında HaberTürk yayını değiştirdi. Meral Akşener'in Türkiye'ye çiftçinin sorunlarını anlattırma esnasında HaberTürk yayını değiştirdi. 

• Tabi canım, o açıklama yapan kesin Fetö üyesidir. Hemen savcılar göreve. Ne demek ekonomi kötü, çiftçi ağlıuoymuş yAAAlllan. Meral Akşener'in Türkiye'ye çiftçinin sorunlarını anlattırma esnasında HaberTürk yayını değiştirdi. 

Günün küçük bir hediyesi;

Yeniçağ tv muhabirinin sorduğu sorulara cevap veren vatandaşın koronavirüs hakkında yaptığı yorum dikkat çekti. Vatandaş “Koronavirüs Sayın Erdoğan’ı devirmek için yapılmış bir kara propagandadır” ifadelerini kullandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TITAN291 -- 22 Ekim 2020; 11:36:49 >
  • İnsan ne diyeceğini bilemiyor gerçekten. Sabahtan akşama kadar korona, iyi oyalama taktiği oldu bu virüste. Memleketin her yeri satılmış insanlarla dolu.

• karşınızda iyi parti..Meral Akşener'in Türkiye'ye çiftçinin sorunlarını anlattırma esnasında HaberTürk yayını değiştirdi. 

• İnanilamaz cirkinlikleri canli canli izleyerek yaşar olduk... TV haber izlemek ayri bir zulüm olmaya basladi... ne haberciler, me sunucular Rahmetli oldu ülkede...

• Adam 6 ayda foruma 900 mesaj atmış. Trol ve yüzbaşı olmuş.
    Bunların maaşlarından ben de istiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.