Şimdi Ara

Meral Akşener'in Türkiye'ye çiftçinin sorunlarını anlattırma esnasında HaberTürk yayını değiştirdi. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
8.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
270 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: kaan457

Habertürk de listeye dahil olmuştur artık benim gözümde.. Aslında hangi kanal yandaş diye de ayrım yapmaya gerek yok hepsi az çok böyle.

Haftalardır suudi arabistanın bizi sert bir şekilde boykot ettiğini görüyorum sosyal medyadan kimsenin ne açıklaması var ne medyada birinden adam akıllı bir açıklama görüyoruz ancak yabancı basından ingilizce okudum suudi arabistanın boykot sebebi Türkiye'nin azerbeycana destek vermesiymiş özetle bu yani..

Alıntıları Göster

haberTürk hep böyleydi zaten. Didem vardı bi tane ...sözde tartışma programı özde konukları konuşturmama....şirin payzın mı ne vardı o da aynı... ama mesela en son baktığımda şirin, halk tv'de program sunuyordu ...bu da ayrı komedi

• CMteria C kullanıcısına yanıt
    Sence araştırmaya gerek varmı? Bu gün Çiller'de Bahçeli'de Akp mitinglerinde dört parmak sallıyorlar. Normal değilmi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • babus0606 kullanıcısına yanıt
    Karşında AKP;
    https://www.youtube.com/watch?v=37Bt75i8Bu8&feature=youtu.be

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mc Sahruk kullanıcısına yanıt
  • Bazıları habertürkün, cnn veya ntv den farklı olduğunu zannediyor galiba... habertürk içten içe akp ye yanık amma bu zamana kadar bunu pek çaktırmıyordu... işsizlikten kendini ankaranın göbeğinde yakan gariban emekliyi değil, rusyanın bilmem hangi şehrinde kendini yakan profesörü haber yapan gene habertürktür...

habertürk, kendini tarafsız medya gibi yutturmaya çalışan, bu yüzden arada bir muhalif insanları ekranlarda konuşturan, ama özde akp nin yandaşı bir medyadır

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.