Şimdi Ara

Memnun olan bir kişi mi yok ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Netspeed 50 Mbps fiber kullanıyorum. Türk Telekom altyapısı mevcut onun üzerinden genel olarak sıkıntım olmuyor ancak fiyatı 100 TL. TürkNet 85 TL'ye 100 Mbps kampanyası çıkarmış altyapımda destekliyor zaten binada SuperOnline hariç hepsinin fiber altyapısı mevcut geçiş yapsam sıkıntı yaşar mıyım ? Çok arada kaldım, teşekkürler.

• Memnun olan bir kişi mi yok ?

Türknet VDSL vae altyapısındayım. Herhangi bir sorun yaşamadım. Zaten altyapınız iyi olduktan sonra hangi iss olduğu bence farketmiyor. Netspeed de TT altyapısı kullanıyor, türknet de. Haliyle netspeed de sorun yaşamadıysanız türknet de de yaşamazsınız diye düşünüyorum.
  • Bende öyle düşünüyorum ancak herkes linç edince içime kurt düştü sormak istedim.
  • TT altyapılarını kullanan kişiler her firmayı sorunsuz olarak kullanır mantığı tamamen yanlış. Dslam cihazından sonra her firmanın kendi cihazlarıyla internet çıkışınız sağlanıyor yani dslam cihazından sonra altyapının TT ile alakası kalmıyor. Turknet ile ya da farklı bir TT altyapısını kullanan iss de sorun yaşayanlarda bu sebeple sorun yaşıyor.
  • Buraya bakarsanız memnun olan kişi sayısı çok azdır çünkü memnun olan kişi gelip de buraya sürekli yazmaz, sorun yaşayan kişi yazar. Bütün servis sağlayıcılar için geçerli bu durum.

Netspeed'de sorun yaşamıyorsanız Turknet'de de yaşayacağınızı sanmıyorum. Deneyip kendiniz görmeniz lazım zaten 1 ay içinde iptal edebiliyorsunuz hiç bir ücret ödemeden.
  • Merhaba, taahhütsüz olarak hizmet veriyoruz. Hizmetimizi istediğiniz zaman deneyimleyebilir ve memnun kalmazsanız istediğiniz zaman iptal ettirebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.