Şimdi Ara

Memento (2000) | Akıl Defteri | Christopher Nolan (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
3
Favori
17.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • burdaki yorumlara güvenerkten bugn kiralıyıp izledim filmi.hakkaten ii bi film ki imdb den 8.6 almş zatn.

yalnız filmi, filmi izledikten yarım saat sora anlayabildim
  • arkadasım izlemeye deger bır fılım cok karısık bır flım bazı bolumlerı bırlestıremedıgınden yenıden ızleyebılırsın ..onun için iyi izle ...
  • bu filmi ilk önce normal izlemek sonrada kesip biçip sıraya koyarak izlemek lazım.aklın sınırlarını zorluyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lèon

bu filmi ilk önce normal izlemek sonrada kesip biçip sıraya koyarak izlemek lazım.aklın sınırlarını zorluyor

Aklıma gelmedi değil. Filmi şöyle adam akıllı kesip her sahneyi ard arda eklemeyi düşündüm ama.
    Sonradan epey zaman, emek ve sabır isteyeceğini anladım. Çok zor bi iş. Ama yapılsa çok iyi olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHI

quote:

bu filmi ilk önce normal izlemek sonrada kesip biçip sıraya koyarak izlemek lazım.aklın sınırlarını zorluyor

Aklıma gelmedi değil. Filmi şöyle adam akıllı kesip her sahneyi ard arda eklemeyi düşündüm ama.
    Sonradan epey zaman, emek ve sabır isteyeceğini anladım. Çok zor bi iş. Ama yapılsa çok iyi olur.

1 kişi değil de, 3-4 kişi bölüşüp yapsak güzel olur aslında

• quote:

Orjinalden alıntı: OnuR

quote:

Orjinalden alıntı: PHI

quote:

1 kişi değil de, 3-4 kişi bölüşüp yapsak güzel olur aslında

Yapılsa bile o şekilde izlersek bence filmi artık sıradan buluruz. Bırakalım böyle kalsın.

• http://www.sinemafanatik.com/memento/mementoana.html

burda film çok güzel anlatılmış.ama filmi izlemeyenler girmesin spoiler var.izledikten sonra girip okuyun taşlar yerine oturuyor.
  • Filmi izledim gerçekten garip bir film

Adamımızın sürekli kullanılıyor olması filmin sondan başlaması olayları çözmeyi zorlaştırıyor
  • Bn bir kez izledim fazla bişey anlamadım desem yeridir.
  • Filmi ilk izlemekte anlamak gerçekten zor ben iki defa izlemiştim
  • quote:

Orjinalden alıntı: grrdn

Filmi ilk izlemekte anlamak gerçekten zor ben iki defa izlemiştim

Bende bir kez daha izlicem yakın zamanda
  • İlk izlediğimde anladım fakat fantezi olsun diye en kısa sürede tekrar izliycem
  • Kaç haftadır izlemek istiyordum ama hep bir aksilik oluyordu.Yorumları baştan sona okudum,bu kadar övgünün üzerine bu akşam izlememek olmaz
  • İzlediğim en ilginç sonla biten filmlerden biriydi.
  • yaw buradan esinlendik filmi indiriyoz...
    prestijden dahamı karışık......zaten ikisinide aynı eleman yazmış yönetmiş..
  • güzel bir film. ilk izlediğinizde az buçuk anlarsanız damağınızda müthiş bir tat bırakıyor ve tekrar izlemek istiyorsunuz. sakin bir kafayla izlemenizi tavsiye ederim
  • ilk izlenildiğinde anlaşılması hakkaten güç.bittiğinde öle kala kalmıştım.cidden çok sakin bir kafayla izleyin.birde filmin bölünmemesine dikkat edin.yani başlayın ve bitirin kafanız dağılmasın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kara_şahin

yaw buradan esinlendik filmi indiriyoz...
    prestijden dahamı karışık......zaten ikisinide aynı eleman yazmış yönetmiş..

Prestij, memento'nun yanında çerez gibi kalır karışıklık yönünde. Zaten prestijde karışık bi durum yok ki. Sonunda olay çözülüyor. Ama memento gerçekten karışık film.
  • quote:

Orjinalden alıntı: By_KaRaMSaR

İzlediğim en ilginç sonla biten filmlerden biriydi.

abi film sonla bitmio başıyla bitio
  • karışık ama güzel bir film
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.