Şimdi Ara

Memento (2000) | Akıl Defteri | Christopher Nolan (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
3
Favori
17.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: crema

Yok omen bir seri filmdir.yaklaşık 30 yıllık falan...İşte şeytanın oğlunun doğmasından başlıyor ve büyümesine kadar yapmışlar...Kimse parçalanmıyor ama gerim gerim geriyor adamı.

30 yillik mi , cok eskidi o 70 senelerinin korku filmleri zaten hos degil , taki 81 ylindaki evil dead a kadar ! uyku da bastirdi ne yapsam yaw , dersimde var yarin
  • sinema-müzik-kitap sayfasını parselledik galiba, konu dılına mı geçsem diyıım ben

30 yıllık ama dewam filmleri bugünümüze ulaşıyor...Bi dene istersen,ben sevdim yane ondan diyim ben sağa

Şu aralar bildiğim güncel bi korku filmi yok dişine göre ama exorcismi izle istersen fena diil.Duruşma sahneleri güzel bi tek.Ama korku tadı yok..
  • quote:

sinema-müzik-kitap sayfasını parselledik galiba, konu dılına mı geçsem diyıım ben

30 yıllık ama dewam filmleri bugünümüze ulaşıyor...Bi dene istersen,ben sevdim yane ondan diyim ben sağa

Şu aralar bildiğim güncel bi korku filmi yok dişine göre ama exorcismi izle istersen fena diil.Duruşma sahneleri güzel bi tek.Ama korku tadı yok..

exorcism dedinde aklima geldi scray movie 1 veya 2 . cisinde filmin basinda amma alay etmislerdi the excorkits ile bende yerlere yatmistim gulmekden

• hatırladım sankim ama scary movie 2de de dalga geçmişler the exorcistle. filmin ba$inda exorcist icin gelen pederin taksiye para vermeden kacma olayi vardı baya komikti

ama olağan şüphelileri spoil ettikleri için de

• quote:

hatırladım sankim ama scary movie 2de de dalga geçmişler the exorcistle. filmin ba$inda exorcist icin gelen pederin taksiye para vermeden kacma olayi vardı baya komikti

ama olağan şüphelileri spoil ettikleri için de

evet evet o sahneydi anlatmak istedigm bunlar kusuyorlar birbirlerinin uzerine iiyyyyy

• Memento bayağı enteresan bir filmdi.
    Adamın birinin esas oğlanı koşturduğu sahne güzeldi. Hani şu, adamın "Hayda ben niye bu herifi kovalıyorum" derken birden uyanıp "ulan herif beni kovalıyormuş!" diyerek kaçmaya başlaması.
  • tamam.izliyorum filmi.
  • memento izlenmesi gereken bir film.

izledikden sonra, genelde bir daha izlenecek bir film.,

güzel film.

-------------------------

bu arada. run lola run da izlemeye değer bence.
  • izlemeye kesinlikle değer ama çok dikkatli izleyemeyeceksen baştan oturma kalk filmin başından
  • izlememek buyuk kayip olur die dusunuyorum
  • çok duydum bu filmi inşallah bi ara izleyecem
  • quote:

Orjinalden alıntı: chinablue

çok duydum bu filmi inşallah bi ara izleyecem

izledim.ama bir daha izlenmesi gereken bir film.
  • quote:

• quote:

• quote:

Orjinalden alıntı: KeanuReeves
    quote:

niye üç sefer yazdın??

3sefer daha mı izlicem yani???
  • manyak bi film ya saniyesini kacırmak istemiyosun. Kacırmazsan da ilk izlediğinde anlarsın filmi
    ben şahsen anlamıştım
  • quote:

Orjinalden alıntı: erdemlix

quote:

Orjinalden alıntı: KeanuReeves
    quote:

niye üç sefer yazdın??

3sefer daha mı izlicem yani???

tamamen forum hatası.error mesajları alıyorum.tekrar post edince böyle 3 tane mesaj oluyor işte.
  • Müthiş bir filmdi, ama olaylar iyice karıştı 1 kez daha izleyecem sanırım.
  • Gündüz Donnie Darko'yu izlemiştim.
    Az önce de Memento'yu bitirdim. İzleyen(bir kaç kez izleyen) herkesin yaptığı yorum üzerine: Bir daha izleyeceğim en kısa zamanda. Belki yarın hatta.
    Kesinlikle mükemmel bir film. Tavsiye ederim

Anlamadığım noktalar var ama sormayacağım. Bir daha izleyince çözerim diye umid ediyorum.
    Senaryosu tersten yazılmış mükemmel bir film
  • evet onur arkadaşım 3 yıllık konuyu tekrar açtığın iyi oldu. konuyu açan da 3 yılda cevabını bulmuştur zaten
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.