Şimdi Ara

Memento (2000) | Akıl Defteri | Christopher Nolan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
3
Favori
17.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm arkadaşlar memento nasıl bir film.seyretmeye değermi?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• izlemeye değer. güzel bi film
  • süper wallaha kesin izlenmeli
  • izlemeye deger kategorisini hak etmeyen bi film izlenmesi gereken bi film kendileri
  • Ama dikkatli izle. Çok tatlı bir film. İzledikten sonra şuralara böyle miydi diyerekten bir daha izleyesin gelecek.
  • hojam ve pandacuum begendigine göre güseldir
  • Süper bir film
  • Bu film bizim arkadaşı iptal etti...

Adam 3-4 kez izledi, sonra anladım dedi ama ben anladığına inanmadım
  • acayip bi film zaten sondan başa doğru kurgulanmış olması filmi ilginç kılıyo filmin sonudaa ne olacağnı daha filmin başında görüyoz ama hiç bi ok anlamıyoz.öle bi film işte.
  • bu film kafayı yemek isteyenler için bire bir.,kendimden biliyorum çünkü ...adam filmde hafızasını kaybediyor ,kendi hafızasında kayboluyor...fakat izleyenler de filmi gözleriyle değil de hafızasıyla izliyor sankim...Hikayeyeyi çözmek için bile birkaç kere izlenmesi gereken harika bir film...
  • indirip zleyelim bzde ozaman
  • Rıdvancım indir tabii de sakin ve dinlenmiş bir kafayla izlemelisin...Aksi takdirde idrak yollarında tıkanmaya yol açıyor bu film..Benden demesi
  • film 5 mbyte iniyor iyide filmin konusu ne uzerine kurulu ? korku , gerilim . Sabaha karsi bozmayalim zaten 9 : 30 ders var . Zombie gibi olmayalim iyice . Beyin firtinasi yaratmayalim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ridvan2004 -- 14 Aralık 2005, 4:28:38 >
  • film irreversible gibi sondan basa dogrumu gidyor ?
  • Rıdvancım aynen run lola run gibi bi film.Sonunu başta veriyor,sonra parça parça ilerliyor işte...
  • bakamiyacam ozaman ben buna ya, sabaha kafa birakmiyacak bende , korku filmi vami tavsiye edebileceginiz ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ridvan2004

bakamiyacam ozaman ben buna ya, sabaha kafa birakmiyacak bende , korku filmi vami tavsiye edebileceginiz ?

Ben sana demedim mi, memento yu dinlenik kafayla izle,başın döner d diye, ...Sakalım yok ki peh peh peh ...

rosemary nin bebeğini izle yada omen serisi de olabiler.

karanlık suların amerikan versiyonu çıkmış bende yarın onu izliycem bakalım nasılmış

• quote:

Orjinalden alıntı: crema

quote:

Orjinalden alıntı: ridvan2004

bakamiyacam ozaman ben buna ya, sabaha kafa birakmiyacak bende , korku filmi vami tavsiye edebileceginiz ?

Ben sana demedim mi, memento yu dinlenik kafayla izle,başın döner d diye, ...Sakalım yok ki peh peh peh ...

rosemary nin bebeğini izle yada omen serisi de olabiler.

karanlık suların amerikan versiyonu çıkmış bende yarın onu izliycem bakalım nasılmış

dark water berbat olmus amerikalilrin yaptigi . ben cok umutlanmistim oysa buda the grudge gibi olur diye ama olmadi , rosmernin bebegine baktim . omen nasil bu orjinal adimi filmin ?

• Yok omen bir seri filmdir.yaklaşık 30 yıllık falan...İşte şeytanın oğlunun doğmasından başlıyor ve büyümesine kadar yapmışlar...Kimse parçalanmıyor ama gerim gerim geriyor adamı.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.