Şimdi Ara

Melo (Kap'da)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
2.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Hayırlı olsun. Geçen yılı aratmaz umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kiralanması bence çok iyi oldu.
  • Bu kadar beklediğinize değdi mi şimdi, adam iki aydır tatilde inşallah fazla hamlamamıstır
  • Melo Melo o o o
  • quote:

Orijinalden alıntı: chevymel1

Bu kadar beklediğinize değdi mi şimdi, adam iki aydır tatilde inşallah fazla hamlamamıstır

Juve ile idmanlara çıkıyor 1 haftadır.

Artık rakipler düşünsün.
  • Melo'nun transferi ile ilgili bu son konu olsun umarım dicem ama hiç ümidim yok, yarın da geldiğinde de Melo imzayı attı ya da Melo Galatasaray'da (vol 1905.) konu açılır sanırım...

Hayırlı olsun, bir an önce idman eksiğini kapatır umarım...
  • Umarım sakatlık falan olmaz bu sezon ligi ağlatıcaz inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

quote:

Orijinalden alıntı: chevymel1

Bu kadar beklediğinize değdi mi şimdi, adam iki aydır tatilde inşallah fazla hamlamamıstır

Juve ile idmanlara çıkıyor 1 haftadır.

Artık rakipler düşünsün.

Fiziki olarak bir problem yaşamazsa kondisyon problemi yaşayacağını sanmam çok koşan bir oyuncu değil zaten. Engin transferin son 3-5 gününde gelmişti. Kasımpaşa maçında oynar ama en kötü ihtimal Beşiktaş maçına tamamen hazır olur.
  • Bu konunun şimdiye kadar 3.sayfayı bulması lazımdı sadece 10 mesajda kalmış Allah Allah hakkaten Melodan bıkmış taraftar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2012

Bu konunun şimdiye kadar 3.sayfayı bulması lazımdı sadece 10 mesajda kalmış Allah Allah hakkaten Melodan bıkmış taraftar.

Melo değilde konulardan gına geldi artık..Bugün içersinde "Melo İstanbulda" konusu açılır,birde "Melo Arena'da" açılır..Yarın öbürgün "Melo İdman'da" ile artık sona gelmiş oluruz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2012

Bu konunun şimdiye kadar 3.sayfayı bulması lazımdı sadece 10 mesajda kalmış Allah Allah hakkaten Melodan bıkmış taraftar.

bende şaşırdım
  • aynen melodan bıktım artık çok soğuttu bizi kendinden
  • ben dahil pek çok kişi bıktı ama gelip birkaç maçta yine taraftara sevdirecek kendini... Yönetimde süper bir iş yaptı. sen misin nazlanan kardeşim almıyorum bonservisini dedi kiraladı.çok iyi hamle çoook
  • şimdi onlar düşünsün
  • Son anda yine yatabilr. Alıştık artık 3 aydır ha bugün geldi ha yarın geliyor...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maalesef yatti bu transfer. Melo yillik alacagina yuzbin euro zam isteyince ipler koptu...!!!!!! :)))))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bak şimdi orta saha nasıl işliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

aynen melodan bıktım artık çok soğuttu bizi kendinden

Güzel kardeşim Melo'dan neden bıkıyorsun, soğuyorsun. Bıkman, soğuman gereken Juventus'a 6 Milyon Euro'yu 3 taksitte ödemek isteyipte anlaşamayan yönetim olsun. Melo zaten anlaştı çoktan Galatasaray'la.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.