Şimdi Ara

★ Meizu MX5 - ANA KONU/KULLANICILAR KULÜBÜ★ (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.776
Cevap
39
Favori
87.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çözdüm hocam sorunu. Rehber uygulamasının belleği hayli bi şişmişti.(60 mb) temizledim önbelleği şuan 4 mb falan sıkıntı kalmadı çok şükür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayal@t kullanıcısına yanıt
    Türk Telekomda hiç sıkıntı yok 4.5G 10 numara. Hatta videosu da var youtube da.

https://m.youtube.com/watch?v=n4s9eE4eDEY

• quote:

Orijinalden alıntı: Yalnız_Akıncı

Türk Telekomda hiç sıkıntı yok 4.5G 10 numara. Hatta videosu da var youtube da.

https://m.youtube.com/watch?v=n4s9eE4eDEY

Malesef her bölgede böyle değil. Evin içinde gm4g full çekerken benimki 3g çekiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sabah moonwalk keyfi kullanıcısına yanıt
    Tavi bölge bölge ve yayın bandından dolayı durum değişir. Ama 4G nin olduğu yerde durum gayet iyi.

• Yalnız_Akıncı kullanıcısına yanıt
    Ben yeni güncellemeyle bant ayarlarının yapılacağını umuyorum yaparlar inş

• sabah moonwalk keyfi kullanıcısına yanıt
    Evet ben de onu bekliyorum inşallah olur.

• Hızlı şarj olarak Quick charge 2.0 mı önerirsiniz Quick charge 3.0 mı önerirsiniz?
  • sefaslar kullanıcısına yanıt
    Mtk pump express olması lazım. Mx5ler mcharge destekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yalnız_Akıncı

Mtk pump express olması lazım. Mx5ler mcharge destekler.

Hocam farketmez mi diyorsunuz yani?

• Orjinal şarj aleti lazım. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. Kafam çok karıştı aliexpres de genelde 45-50 TL arasında ama bir satıcıda 9 dolar civarı yorumlara baktım olumlu fakat kafam karıştı bu kadar fark olmaması lazım diye düşündüm. Bir bakarmısınızhttp://tr.aliexpress.com/item/2015-new-fast-charger-Freel-shipping-100-original-Meizu-brand-fast-charger-for-MX5-mx4pro-MX4/32554057153.html?spm=2114.13010208.99999999.261.AemVSE
    Farklı şarj aletleriyle kesinlikle şarj etmemenizi tavsiye ederim. Bana sanki şarj etme süresi uzadı gibi geldi. Artık 1 saatten uzun sürüyor.

• x-forum X kullanıcısına yanıt
    onu da yaptım linkteki mzaccount yeniden yükledim şimdi telefonu kapatıp açmadım. Ayarlara girdim. Root izni kabul et ve "İzin verme Başarısız" . Telefonu yeniden başlatınca da eski haline döndü. Neyse sağlık olsun.
  • sefaslar kullanıcısına yanıt
    Bilakis mtk pump express olması lazım diyorum. Eğer o olmazsa hızlı şarj edemezsin telefonu. Quick charge mtk işlemcili telefınları hızlı şarj etmiyo diye biliyorum.

• Merhaba, ben MX5 ve flyme 5 kullanıyorum. Tatilde çektiğim fotoğrafları flashdiske taşıyacakken yanlışlıkla kasaya taşı seçeneğini seçtim. Telefon hafızası hala aynı dolulukta fakat fotoğrafları bulamadım. Bilgisayar da telefonu usb den görmüyor, silindilerse kurtaracaktım.

Var mı çözümü olan??

• mstdrms M kullanıcısına yanıt
    Hocam buraya tıkla

• quote:

Orijinalden alıntı: sabah moonwalk keyfi

Hocam buraya tıkla

Tıklayabileceğim bir yer yok?

• mstdrms M kullanıcısına yanıt
    dosyaları şifrelemişsin. tam olarak kullanılma yöntemini bilmiyorum ama dosyaların yerinde şifreli olarak duruyordur. sıkıntı etme. ama çözüm için başka birinden yorum beklemeli ya da forumlarda dolanmalısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstdrms

quote:

Orijinalden alıntı: sabah moonwalk keyfi

Hocam buraya tıkla

Tıklayabileceğim bir yer yok?

resim yüklenmemiş hocam. Favorilerim kısmına gir orada kasa var
  • arkadaşın mx5 yere düşmüş ekranda bir hasar yok telefoncu demiş anakart arızalı olabilir. Bu Türkiyeye dijitalmarket mi getirdiydi garantiyi veren firma hangisi bi arayalım bakalım tamiri kaça patlar. Firmanın telefonuna nereden ulaşabiliriz?
  • tarun kullanıcısına yanıt
    sitesi çalışmıyor telefonunu nerden buluruz hocam. Twitter sayfasından da dönüş yapmadılar tükanı kapadılar mı yoksa temelli
  • Bana yardımcı olabilecek arkadaş var mı? Orjinal şarj aleti lazım kablosuyla birlikte. Şarj aletim kayboldu :( aliexpres te var ama hangisini alacağımı bilmiyorum. Orjinal mi değil mi bilemiyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre6720 -- 9 Ağustos 2016; 13:31:16 >
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.