Şimdi Ara

★ Meizu MX5 - ANA KONU/KULLANICILAR KULÜBÜ★ (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.777
Cevap
39
Favori
87.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hangi mağaza hangi yöntem pm ler misiniz?
  • Arkadaşlar iyi günler Meizu mx5 telefonun dokunmatik tuş çalışmıyor parça değişimi yapan bildiğiniz yer varmıdır....
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnktrkcll

Arkadaşlar iyi günler Meizu mx5 telefonun dokunmatik tuş çalışmıyor parça değişimi yapan bildiğiniz yer varmıdır....

Parçayı burada bulabileceğini sanmıyorum. En azından ben bulamadım. Aliexspress teb alıp elin biraz yatkinsa kendin değiştirebilirsin.

Aşağıdakini almıştım orijinal ve hızlı gönderiyor.

http://s.aliexpress.com/ze6fYjuY

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cnktrkcll C kullanıcısına yanıt
    Kaya iletşim ile irtibata geç. Onlaeda var.

www.kayailetisim.com.tr

• rapidocorwo kullanıcısına yanıt
    kardeşim aynı problem bende de var ne yazık ki! aynı şekilde benim telefonumunda ama benim teldeki de sandisk yazıyo aynı problem aynı yerden kesilme falan ekran kapanınca telefonda kapanıyo. açmak için uzuun süre basılı tutuyorum gibi şeyler 3 haftadır benimde başıma geliyor. bu sorunu çözdün mü? çözdüysen bana da bilgi verirsen çok makbule geçer hocam
  • @yazanenesf @rapidocorwo Hangi satıcılardan aldınız?
  • Electric Blue kullanıcısına yanıt
    5.1.6.0 G sürümünden sonra global çıkmadı. Beklemedeyiz.
  • Global sürüm niye bu kadar geriden takip ediyor. Çin sürümü 5.1.6g nin üstüne 2 güncelleme daha aldı şu güncelleme işi Android telefonlarda bir türlü oturmadı yıllardır.

• serser12 S kullanıcısına yanıt
    Trendresources LTD den Alisa Xiong diye biri. cihazı aldığımda 300 kadar siparişi vardı yaklaşık 250 kişi falan türktü.
  • yazanenesf Y kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazı aldığınız satıcıya fotoğrafları gönderip orijinal cihaz satmadığını bunların üzerinde oynama yapıldığını, sorunlu olduğu için webte ifşa edeceğinizi söyleseniz bir etkisi olabilir mi acaba? Saticiyla hiç iletişime geçtiniz mi?

• valuable kullanıcısına yanıt
    serser12 S kullanıcısına yanıt
    yok hocam. dün işte yazdım bişeyler yolladım daha cevap vermedi. aliexpress de mağazayı şikayet edebiliyor muyu
    z
    ? bu arada cihazı alalı 8 ay oldu. buna rağmen şikayet edebilme hakkımız var mı?
  • valuable kullanıcısına yanıt
    Hocam satıcı ile değilde, direkt Aliexpress ile haberleşmeyi deneyin. 1 yıl garanti falan oluyor bazı satıcılarda. Şansınızı deneyin, canlı yardımdan falan sorun, resimleri atın.http://activities.aliexpress.com/adcms/help-aliexpress-com/claim_policies.php
  • serser12 S kullanıcısına yanıt
    hocam hangi numaralı şıkkı işaretleyip şikayet edicem yardım edersen sevinirim
  • yazanenesf Y kullanıcısına yanıt
    Hocam Selam,
    - Öncelikle "Siparişlerim" (My Orders) kısmından dispute kapanmış mı o siparişiniz için kontrol edin? Ben 2015 te aldığım ürünleri kontrol ettim hala dispute açabiliyorum.
    - Dispute kapalı isehttp://www.aliexpress.com/help/contactus.htm girin.
    yukarıdan "Dispute&Claims" seçin, aşağıdan "Why cannot I open a dispute?" seçin "Chat Now" aktif olacak oradan canlı yardım açılıyor. Sipariş numaranızı yazın, resimleri atın, durumu ingilizce olarak anlatın. İngilizceniz zayıfsa Türkçe metin hazırlayın özelden atın ben çevireyim size.
  • Meizu ilk kez tamamı kendine ait akıllı saat üretmiş... saat bayağı şık duruyor ama fiyat falan ne olur bilemedim tabi :D 10 ağustosta tanıtılıyormuş

http://teknoliste.com/meizunun-akilli-saati-sizdirildi/
  • quote:

Orijinalden alıntı: jizzy quatily

Meizu ilk kez tamamı kendine ait akıllı saat üretmiş... saat bayağı şık duruyor ama fiyat falan ne olur bilemedim tabi :D 10 ağustosta tanıtılıyormuş

http://teknoliste.com/meizunun-akilli-saati-sizdirildi/

Baya şekil duruyo umarım fiyat uygun olur

• sa. arkadaşlar Flyme 5.1.6 da root erişim sorunu çözüldü mü eski sürüme dönüş mü yapacağız yine
  • emre6720 kullanıcısına yanıt
    As. Hemen yukarda serser12 arkadaş bununla ilgili yorum atıp link vermiş. Bi incele istersen.
  • Kıvan Ç kullanıcısına yanıt
    MzAccount apk yı mı diyorsunuz? Onu denedim ama olmadı. Yükledim telefonu kapatıp açtım. Açmayı denedim ama açılmıyor o aktif değil telefonun kendi User Center aktif. Sonra ayarlardan Root iznine geldim Flyme hesap parolamı istedi girdim uzun süre bekletti ve yine aynı hatayı verdi. Sunucuya erişim hatası
  • Operatörler bana torpilmi geçiyor anlamadım cihazı alalı yaklaşık 8 ay oldu aldığım gün imei atmadım kendi imeisi kapanana kadar kullanayım dedim 8 ay oldu hala kapanacak internetten imei sorguluyorum Meizu Mx5 kayıt dışı cigaz diyor ama kapatmıyorlar 😂

• 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.